Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marzena64

Castiva Forte na żylaki czy działa?

Polecane posty

Gość Marzena64

Witam, Moja Pani flebolog poleciła mi na żylaki żel o nazwie Castiva Forte czy ktoś go stosował i może powiedzieć jak z efektami? Nie chcę wydawać ponad 100zł na coś niepewnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania0981
Mi to poleciła aptekarka bo jest bez recepty i polecam. Przez pierwsze 2 tygodnie żadnych efektów, ale później zaczyna się robić z dnia na dzień coraz lepiej. U mnie po wykorzystaniu jednej tubki 150ml trzy czwarte żylaków bardzo mocno zmalała - myślę, że kupię w najbliższym czasie 2 tubkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam. Stosowałam i pomagało. Nie kupujcie jedynie w aptekach bo ich powalilo zeby sprzedawac to po ponad 600zł. Producent na swojej stronie castivaforte.pl ma refundaje i sprzedaje za troche ponad 100zł i wtedy sie oplaca nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajnapo30
żylaki są paskudne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTWO!!!! Na stronie netowej tego czegoś zero informacji o rejestracji w Polsce, zero info o firmie (nie ma nr. NIP, adresu, niczego) - czyli to coś jest po prostu NIELEGALNE!!! W pożal się boże regulaminie połowa to klauzule niedozwolone i sprzeczne z polskim prawem konsumenckim. A link do polityki prywatności nawet nie działa. Zgłaszam to do UOKiK, możecie się przygotować na dokładne trzepanie dvpy! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara2121
używam od tygodnia i widzę lekką poprawę. Zobaczymy co dalej. Minął też bół który towarzyszył żylakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTWO!!!! Na stronie netowej tego czegoś zero informacji o rejestracji w Polsce, zero info o firmie (nie ma nr. NIP, adresu, niczego) - czyli to coś jest po prostu NIELEGALNE!!! W pożal się boże regulaminie połowa to klauzule niedozwolone i sprzeczne z polskim prawem konsumenckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoniaKrywel
Polecam serdecznie ten środek. Kupiłam w aptece tubkę za 309zł trochę drogo ale pomaga bardzo szybko. Efekty już po tygodniu używania widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndrzejPgz
Stosuję od 10-11 dni z całkiem niezłym powodzeniem. Poprzednie tego typu preparaty nie były nic warte i efekty były równe z kremem nawilżającym, ale tutaj muszę przyznać, że widzę jak żylaki maleją. Ciekawe jak to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój lekarz flebolog mi go przypisał wiec chyba jest bezpieczny w użyciu. Efekty są naprawdę powalające. To tak wygładza nogi że głowa mała, aż się zastanawiam czy to by zmarszczek na twarzy nie wygładziło:)) <żart>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbara7171
Ja stosowałam i śmiało mogę polecić. Te złe komentarze pisze chyba konkurencja. Jestem żywym przykładem tego że to pomaga. Pajączki znikają szybciutko, a żylaki maleją z dnia na dzień. Gdyby było trochę tańsze to dla mnie bomba bo ponad 300zł w aptece to przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OSZUSTWO!!!! Na stronie netowej tego czegoś zero informacji o rejestracji w Polsce, zero info o firmie (nie ma nr. NIP, adresu, niczego) - czyli to coś jest po prostu NIELEGALNE!!! W pożal się boże regulaminie połowa to klauzule niedozwolone i sprzeczne z polskim prawem konsumenckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pavvel1951
Stosuję od dłuższego czasu i efekty są całkiem zadowalające. Polecam żylaki maleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Preparat Castiva Forte działa naprawdę nieźle. Z tego co mi tłumaczył lekarz wysokie steżenie kasztanowca pomaga pozbyć się żylaków, dodatkowo wspomaga jego działania jakiś "enzym" HCG czy jakoś tak, a dodatkowo mentol i inne wyciągi roślinne powodują, że żylaki zupełnie przestają boleć. Wystaczy smarowąć nogi 2x dziennie i efekt jest świetny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina4129
żel dobrze działa i ładnie pachnie (wspominam o tym bo wcześniej miałam inny jakos na var... się zaczynał nazwą i tak śmierdział, że nie dało się żyć nie mówiąć już żeby gdzieś wyjść publicznie. Castiva Forte pachnie pieknie tak roślennie, miętą... czy coś w tych klimatach. Działanie oceniam na plus bo po 2 tyg już widze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weroniks00011
Właśnie zamówiłam to cudeńko takie zachwalane na wszystkich forach:) dziś zaczynam kurację. Zobaczymy co będzie za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereska575
Ja już korzystam z tego kremo-żelu od dobrego miesiąca i już wiem, że na 100% zamówię kolejną tubkę. Żylaki prawie wyzerowane, nogi jakby o kilka lat młodze. Jestem mega zadowolona - 2 tubkę kupię tylko profilaktycznie żeby utrwalić efekt na 100% bo nie mogłabym już żyć z żylakami jak teraz widzę moje nowe nogi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapowiada się ciekawie...męczę się z żylakami od wielu lat. Może przetestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość berdzia578
moje żylaki mnie nie bolą, ale najbardziej doskwiera mi to jak one wyglądają... Boże jakie te nogi są paskudne... jeżeli miałabym pewność że to coś im pomoże to dałabym i 5 stówek za kremik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borkowskcy210
ja właśnie zamówiłam ten preparat i dla siebie i dla męża. Ja mam żylaki na nogach... on jeszcze bardziej wstydliwy problem związany z hemoroidami. Jak tylko przyjdzie to bierzemy sie za siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja sąsiadka właśnie zachwalała ten preparat... chętniem bym spróbowała ale byłam już w 3 aptekach i w jednej wyprzedane a w pozostałych wcale nie mieli go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KatarzynaPik52
ja miałam operację na żylaki 2 lata temu i już się zaczynają powroty robić... ehhh nie polecam operacji. Katorga. Drogo, nieskutecznie, potem się goi wszystko niewiadomo ile czasu, a potem i tak masz żylaki!!! To ja już wolę spróbować tego preparatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam ten środek pomógł mi zwalczyć pajączki na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania1452
no życie z żylakami nie jest łatwe. Raz, że aspekty zdrowotne i często dolegliwości fizycznego to do tego tutaj jeszcze dochodzą wizualne problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia41567
Żeby nie mieć żylaków wystarczy ćwiczyć te 15 minut dziennie dolne partie ciała i po problemie. No chyba, że juz się doprowadziło do żylaków:p wtedy to trochę za późno. Wtedy może warto potestować takie preparaty jak castiva forte czy tam inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zofia49xx
u mnie castiva forte sprawdza się bardzo dobrze. Efekty widoczne po pierwszym tygodniu stosowania. Mam nadzieje, że dalej będzie tylko lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariannaPolka
bardzo fajny żel. Testowałam już coś na żylaki w tabletkach ale było zero efektu. Tutaj czuć i widać efekt gołym okiem, a jestem dopiero w połowie tubki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że nigdy nie będę miała żylaków. coś okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifka20166
do Pani wyżej. Zawsze lepie mieć żylaki niż raka:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś poleca jakiegoś dobrego flebologa w warszawie? Też mam żylaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×