Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iw18ona18

co na mega swiecaca tluste cere???

Polecane posty

Gość Iw18ona18

kremy matujace, podklady matujace nic mi nie pomaga po umalowaniu sie po godzinie jestem tlusta, ochydaaaaa po nieumalowaniu sie(wersja niedopuszczalna) po 2 h jestem tlusta:((( help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup sobie husteczki
pochlaniajace nadmiar sebum bez niszczenia make upu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iw18ona18
dziewczyny tylko jak tu co godzine sie matowac chusteczkami, czypudrami:) troche to klopotliwe reklamuja podklady ktore dzialaja do ilus tam godzin -matuja szkoda tylko ze na mojej skorze to sie nie sprawdza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajkaaaaaaa
ok, ja polecam termal-s mat Vichyswietny pod makijaz i podklad tez matujacy i nic sie nie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij korzystac ze skrobii ziemniaczanej, gwarantuje, ze pomoze, a napewno nie zaszkodzi ;) A dla jasnosci ,skrobia to inaczej nazwyklejsza w swiecie maka ziemniaczana, ja stosuje ją na podklad i jest ok:] trzeba tylko uwazac, zeby nie nalozyc za duzo, no ale to zawsze mozna lekko wklepac , albo zetrzec i bedzie spoko. Takze polecam. Zreszta to jest od dawna znana metoda utrwalania makijazu. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie mąka ziemniaczana matuje 1000 razy lepiej niż zwykły puder dobry do cery tlustej jest olejek dt. Hauski (czy jak to się pisze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×