Odpowiedz na ten temat

Co na słabe i wypadające włosy??

• gość 2017.09.15 [10:21]
    A może moje nowe odkrycie! żelki na zdrowe włosy. Rewelacyjne
    https://noblehealth.pl/produkt/zelki-misie-na -zdrowe-wlosy
  • gość 2017.09.20 [12:45]
    Ja zaczęłam parę miesięcy temu brać tabletki z biotyną biotebal, bo w żaden sposób nie byłam w stanie zahamować wypadania, a dzięki tym tabletkom wreszcie zaczęłam zauważać poprawę - włosów wypada mi teraz o wiele mniej
  • gość 2017.09.25 [11:10]
    zacznij stosować plastry dermastic - są dostępne w patekach, więc tam pytaj. Plastry stosujesz dwa miesiące, podczas których przyklejasz sobie codziennie na noc taki plaster na czoło, na kark, skroń. Zmieniając miejsca. Składniki aktywne wzmacniają cebulki i wlosy przestają wypadać.
  • gość 2017.10.10 [18:37]
    Polecam brać tabletki bioteba, bo mają w składzie biotynę i naprawdę skutecznie hamują wpadanie włosów. Ja je biorę od kilku tygodni i już zaważyłam różnicę
  • gość 2017.10.13 [11:41]
    Udało mi się wzmocnić moje łosy dzięki zastosowaniu maski Henna Pilomax. Włosy mniej wypadają i nie łamią się.
  • gośćMaja_7 2017.10.13 [14:46]
    próbowałam różnych rzeczy i efekty były bardzo krótko trwałe. dopiero odkąd stosuję Seboradin przeciw wypadaniu, widzę wyraźną poprawę.
  • DrLegrand 2017.10.13 [15:25]
    Skuteczną metodą na wypadające i osłabione włosy będzie mezoterapia igłowa skory głowy z odpowiednio dobranym koktajlem, bądź tez karboksyterapia czyli ostrzykiwanie dwutlenkiem węgla. Zabiegi wzmacniają oraz pobudzają cebulkę włosa do wzrostu, zapobiegając ich wypadaniu. Dla jak najlepszych efektów warto wykonać serie zabiegow min. 4-6.
  • gość 2017.10.13 [15:43]
    ile to ja już przetestowałam szamponów i różnych maści na wypadanie włosów, nawet bym chyba tego nie była w stanie policzyć, mało co mi pomagało, byłam załamana. kiedyś robiłam zamówienie w aptece melissa i wyskoczyła mi promocja na szampon dermena, stwierdziłam, że warto zaryzykować bo jego jeszcze nie testowałam. szamponu używam jakiś miesiąc, na razie zauważyłam, że mniej włosów mi wypada podczas czesania, jestem zadowolona. jednak mam nadzieję, że ten szampon po dłuższym stosowaniu nadal będzie spełniał swoją rolę
  • gość 2017.10.14 [17:48]
    Wcierka z Jantaru u mnie sprawia cuda ! a dodatkowo ostatnio biorę suplement Hairvity i widzę ogromną poprawę. O Hairvity pisałam na blogu http://beautypediapatt.pl/ w jednym z ostatnich wpisów. O Jantarze nie, ale jest to tak znany produkt, że pewnie wszyscy o nim słyszeli usmiech.gif
  • gość 2017.10.16 [13:54]
    U mnie super się sprawdził zestaw Bombar z Inoaru - włosy są zregenerowane, lśniące i ogólnie zdrowsze. Zużyłam dopiero jeden zestaw ale już wiem, że kupię kolejny bo efekty są widoczne. Dodam jeszcze, że ogólnie produkty są mega wydajne.
  • Goons 2017.10.16 [14:03]
  • raszkaAsz 2017.10.18 [00:30]
    Ogólnie nie przepadam za łykaniem tabletek, chociaż wiem, że niektóre są bardzo skuteczne. Dlatego też zaczęłam szukać innego rozwiązania i trafiłam na szampon i odżywkę Biotebal z biotyną. Wiedziałam, że muszę się uzbroić w cierpliwość, ale po kilku tygodniach widziałam pierwsze efekty. Włosów wypadało mniej, stały się mocniejsze i bardziej błyszczące. Oczywiście nadal stosuję ten zestaw, by włosy ładnie rosły i liczę też na to, że zniwelują mój problem z przetłuszczającą się skórą głowy.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...