Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glutek jeden

cos bardzo skutecznego na katar

Polecane posty

Gość glutek jeden

poradzcie cos bardzo skutecznego na katar, nie zadne otriviny, cirrusy, krople na katar tylko naprawde cos skutecznego. caly czas mam katar, i to nawet nie ze smarkam tylko splywa mi on po sciance gardla i musze caly czas odcharkiwac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
wachaj chrzan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
masc majerankowa moze tego sprobuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata564
masc majerankowa jest za słaba na doroslego .moze byc poomocna ale dla dzieci. Polecam tabletki Sudafed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
ew inhalacje z olejku mietowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
acatar tabletki sa lepsze sprawdzone:) ale zalezy moze dla kogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek jeden
dzieki, piszcie wszystko co wam pomoglo w takim przypadku jak moj. dodam ze napewno nie jest to alergiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellergot
a od kiedy masz ten katar????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek jeden
a w sumie to od dawna, moze nawet od ponad roku. nie sa to tez zatoki. w styczniu tego roku mialam usuwane migdaly, bo caly czas chorowalam na anginy, srednio 2 razy w miesiacu. zauazylam ze teraz jakby mi sie to poglebilo, cala tylna scianka gardla jest lepka i cos po niej splywa, w tym katar. gardlo plukam plynem lugola i troche pomaga... poki co uciazlwiy jes ten splywajacy do gardla katar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kumpela tez narzeka na katar ona ma prawie non stop juz od kilku lat... lekarze sa bezradni, wiem ze swego czasu brala tabl na alergie... ale jeden z lekarzy powiedzial jej ze pomoglaby operacja bo ma cos z przegroda nosowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek jeden
przegroda to tez nie jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TROCHĘ FIZJOLOGII
Błona śluzowa nosa i zatok przynosowych produkuje w ciągu doby około 1 litra śluzu, który jest usuwany przez nozdrza tylne do gardła, a następnie połykany. Jeżeli do tego dołączy infekcja bakteryjna to mamy nieustannie splywajacy do gardla katar. Tyle, że te bakterie nie dają się niczym wybić, a jeżeli już to tylko na krótki czas zażywania antybiotyku :) Teraz trzeba się zastanowić czy opłaca się brać antybiotyk i ryzykować grzybicą przewodu pokarmowego, czy lepiej zastosować jakieś doraźne działanie - np. inhalacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem skad
ja Ci poradze SUDAFET(D) nie pamietam jak sie pisze ale 2 tabletki i zdrowa jestes jak koń :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KąsiKąsa
ACATAR. po jednej tabletce przechodzi na około 10 godzin. sprawdzone. cena około 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek jeden
zatoki zdrowe, laryngolog dobry, nie mam zastrzezen, wie o tej tylnej sciance, przy infekacjach to sie zaostrza, to tez powiedzial, ponoc taka juz moja uroda gardla i nie bardzo mozna cos z tym zrobic, antybiotyki napewno nie bo nie ma sensu, zwlaszcza ze nie ma infekcji bakteryjnej bo migdaly usuniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek jeden
a sudafet moge jak lecze sie na hashimoto??? bo co stam pisze w ulotce o tarczyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TROCHĘ FIZJOLOGII
No ale gdybyś nie odcharkiwał tej wydzieliny, to spłynęła by Ci do płuc. Pociesz się, że co drugi człowiek tak ma - ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek jeden
nie odcharkiwała;) ja wiem tylko ze u mnie czesto wiaze sie to z pogorszeniem samopoczucia, czuje sie jak przeziebiona lub nawet chora. teraz np mam zaczerwiienione gardło, jakas mala infekcja wirusowa i tej sliny splywajacej i kataru jest strasznie duzo, az mi sie caly przełyk lepi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TROCHĘ FIZJOLOGII
Na forum Biosłone polecają zakraplanie nosa rozcieńczonym sokiem z aloesu - http://mikstura.kei.pl/forum/index.php?topic=1775.0 Ja też teraz mam podrażnione gardło ale to niejest spowodowane spływaniem wydzieliny. Na odwrót podrażniona i obrzmiała śluzówka gardła i krtani powoduje, że bardziej odczuwamy to spływanie i odchrząkujemy lub kaszlemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek jeden
bardzo ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaskost
polecam sudafed.... a jesli nie chcesz no coz.... zostaje ci tylko tydzień męczarni lub jak wolisz 7 dni:) szybkiego powrotu do zdroffffffffffffka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek jeden
adadsoft... nie ze nie chce, tylko pytam czy moge?? bo lecze sie na hashimoto a w ulotce sudafetu na necie cos znalazam ze nie mozna pzry tarczycy... poza tym ktory sudafet, bo jest ich chyba kilka rodzajow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glutek jeden
sorki....adaskost:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afadro
Euphorbium homeopatyczny preparat, który leczy katar a nie tylko przynosi chwilową ulgę jak większość preparatów które działają na zasadzie obkurczania naczyń krwionośnych. A jeśli chodzi o tarczycę to faktycznie coś jest na rzeczy przy preparatach na katar, bo w ulotce euphorbium tez piszą że w przypadku chorej tarczycy trzeba skonsultować się z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×