Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak sie tego pozbyc

cos okropnego jestem młoda szczupła ale mam cellulit na udach, posladkach i brzu

Polecane posty

Gość jak sie tego pozbyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za duzo to nie zdrowo
Nie jest ? Ha ha ha, mam cellulit na pupie i udach, i to spory a w pupie mam 87 cm a udach 48, szok, waga 47 kg :(((( Moge nawet foto pokazac, i to nie jest mozliwe, yhy, akurat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za duzo to nie zdrowo
Aha, to sroki:D Ale nie zgodze sie ze nie jest mozliwe, mi cellulit robi sie jak nie cwicze i jem byle co, jak uwazam na to co wkladam do ust i uprawiam sport to cellulit znika pieknie, jest mozlwie pozbycie sie, zwlaszcza i szczuplutkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza bez woza
Jestem szczupła ,ćwiczę , nie jem byle czego a jednak to paskudztwo trzyma mnie w swych szponach :)) co za niesprawiedliwość :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zazywasz tabletki anty ?? bo ja jestem chuda a od nich tez mi sie cellulit robi a jak odstawiam to znika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam to samo co teoria
też od tabletek anykoncepcyjnych zrobił mi sie cellulit pomimo iż zdrowo się odzywiam(prawie nie jest mięsa i slodyczy)jstem szczupla i dość sporo się ruszam:-oZanim zaczęlam brac tabsy nie wierzylam,że robi sie od nich cellulit,wystczylo kilka tygonio brania już:-oechhh,ciezkie jets zycie kobiety😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie martw się ;) jak ostatnio zrobiłam miesięczną przerwe od tabletek to po 2 tygodniach nie było śladu po cellulicie ;) wszysciutenko zeszlo wiec sie nie martw bo to po prostu skutek uboczny ktory znika po odstawieniu :D ale faktycznie to ja mam masakre zwlaszcza na udach ;) dobrze ze w portkach chodze tylko i wyłącznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza bez woza
cholipa biore hormony od x lat :)) to konieczność skazana jestem na te lrki do konca zycia :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza bez woza
życia :)) literowka , sorka . Dziwne jest , iż widuje na plazy kobiety o krąglejszych kształtach .. no powiedzmy z lekka nadwagą i hm .. niejedna z nich nie ma tego swiństwa. Za to na odwrot mlode dziewuszki , niby szczuplutkie a tymczasem celulit na dupsku i udach dobrze się rozwija :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za duzo to nie zdrowo
no wlasnie, moja kuzynka jest przy kosc 70 kg/162 cm, a cellulitu brak, ale nie jest zgrabna, jednak cellulitu nie ma w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
A powiedzcie co trzeba jeść, żeby cellulitu nie było?:) Skoro już o tym piszecie, to powiedzcie:) Albo czego lepiej nie jeść, żeby go uniknąć DZIĘKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie co trzeba jesc
zeby go nie było a czego unikac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie cellulitu zbytnio nie widac, wiec to mnie nie martwi, za to rozstepy brrrrrrrrr okropne a waze 49 kg 164 cm :( i rozstepy mam juz od 8 lat a nawet nigdy w ciazy nie bylam, od szybkiego tycia i chudniecia moja waga max 53 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak sie tego pozbyc
zele, kremy + cwiczenia nie likwiduja tego tylko moze troche jest mniej widoczny ale jest dalej!!!! jakego pozywienia unikac? a moze te rajstopy specjalne którejs pomogły??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Mnie nie stać na kremy, żele itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Mnie nie stać na kremy, żele itp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza bez woza
a ja jestem zbyt leniwa by je wklepywac :(( nie znoszę balsamow , kremow etc ...gdybym miała nieskazitelna cerę w ogole bym sie nie malowała bo i po co ?? po co pcykowac coś co samo w sobie jest piekne :)) ech .. tak , tak rozstepy skad ja to znam . Jak ktos był szczuplaczkiem a w ciąży przybrał posturę niedxwiedzia to hm ..nie sposób bylo rozstępów uniknąć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18-latka
Eh... ciężki nasz los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blablabum
Cellulit to nasze odżywianie. Kremy itd mogą być dodatkiem do walki. Podstawa to eliminować z diety cukier, sól, produkty mleczne. Cukier jest nawet w przyprawach więc trzeba świadomie robić zakupy. I oczywiście *****chociażby minimalny chodzenie, bieganie cokolwiek. Powodzenia w walce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na pewno musisz zmienić dietę ale jeśli teraz pozbędziesz się cellulitu to później będzie Ci łatwiej bo będziesz wiedziała jak zapobiegać mu. Ja polecam jeszcze zabieg Dermapen, który moim zdaniem był najbardziej skuteczny w mojej walce z cellulitem. Teraz też tylko stosuje krem i ćwiczenia żeby na nowo nie zaczął się robić chociaż efekty zabiegu trzymają się aż do roku a nie jest to wielki wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×