Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domowe ognisko

Coś tańszego od DOVE...a równie dobre.

Polecane posty

Gość domowe ognisko

Witam. Do tej pory używałam zelu p\prysznic Dove. Mam bardzo sucha skóre, a ten kosmetyk jest super. Ale mam pytanie: Jaki żel pod prysznic byscie poleciły, który nawilza dobrze a jest tańszy. Ja nie wychodzę z założenia, że jak drogie to dobre. Może jest wypróbowany przez Was producent , który nie zdziera??? Piszcie- pliss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ognisko
No, gdzie Panie sie podziałyscie??? Plisss...:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkk
Dove jest tani:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowe ognisko
Taaa...no pewnie, ze nie z tej podsufitowej półki :-) Kosztuje 10zł. a taka flaszka u mnie w domu wystarcza na niecały tydzień (moja córka wylewa go litrami na siebie), a widziałam po 6-7 zł. tylko nie wiem, które sa dobre. Róznica 4 zł. razy 4 tygodnie to juz 16zł........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakrakra
Ja polecam Ci w Rossmanie kupic żel pod prysznic miodowo-mleczny Isana. jest on do suchej skory i dobrze nawilza ale najlepsza jest cena! niecale 3 zl w promocji. Ja uzywam naprawde dobrych kosmetykow ale raz sprobowalam tego żelu i czasem do niego wracam. :) warto kupic ze 3 sztuki w promocji, nie jest rzadki a pachnie identycznie jak palmolive mleczno-miodowy- cudownie! :) ale sa tam tez rozne zapachy i żel pod pryszc dla dzieci jakis owocowy :) Naprawde poszukaj w rossmanie tam maja olbrzymie promocje czasem, nawet na dove :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię żele z serii Senses Avonu, niedrogie, można też kupić opakowanie XXL 500 ml i wychodzi jeszcze taniej. są różne wersje zapachowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bergamotka__79
a moze poprostu lepiej zainwestować w dobry nawilżający balsam lu krem do ciała... istnieje zasada 5 minut po...!!!!!!!!! kąpieli trzeba wsmarowac w ciało balsam wtedy bariera lipidowa skóry jest zachowana, a najlepiej jak jeszcze skóra jest leciutko wilgotna :) jest teraz nowosc Dove balsam na NOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze jedno w kwestii oszczędności żeli pod prysznic - myjąc się myjką/gąbką zużywa się o wiele mniej żelu niż myjąc się rękami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ipk
żele pod prysznic obojętnie za jaką cenę zawsze będą działały lepiej od mydła które totalnie wysusza więc chyba cena tak bardzo nie gra roli-skład takich detergentów jest podobny,no może te z górnej pólki mają lepsze wsady zapachowe itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fakt seria
Dove - ta z proteinami jedwabiu - REWELACJA. Ale oczywiscie produkowana na rynki zachodniej Europy, bo to samo w polskich sklepach..... zasadnicza roznica! Fakt nr2 - na zime najlepsza do ciala oliwka. Pod prysznic np. Nivea i po kapieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, cena czasami gra rolę, kiedyś z ciekawości kupiłam w Lidlu jakiś żel pod prysznic za ok. 2-3 zł... jego używanie było co najmniej niekomfortowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Palmolive z Oliwką z oliwek:)Justa ma racje z ta gąbką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
heheh tez kiedys kupilam w lidlu zel za 3 zl jakis miodowy myslalam ze sie porzygam jak poczulm zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech..co do Dave uwazam ze jest taniuśki :) i juz taniej nic lepszego nie kupisz ;) moze warto porozmawiac z córką ze jak wylewa litrami to niech kupuje sobie kosmetyki z własnej kieszeni ;) to uczy oszczędzania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AA a szczególnie seria ciała wrażliwe POLECAM balsam do ciała z masłem SHEA pieknie pachnie i super się wchłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żel miodowo-mleczny zRossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeee
balsamy do ciała z AVONU WYSUSZAJA SKÓRE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubię J&J (migdałowy) w białych butelkach z pomarańczową zakrętką. Ślicznie pachną, są wydajne, nie wysuszają. A najważniejsze, żebyś kupiła Wam takie myjki (gąbki to też nie to samo). Na myjkę po prostu większą kroplę leję i calusieńka się umyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove po 10zł
??? gdzie ty kupujesz go w takiej cenie? ja płacę za dove nie więcej jak 7-8zł i zawsze kupuję w hipermarkecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove po 10zł
bardzo dobry jest żel pod prysznic Johnson&Johnson z mleczkiem z owsa, z miodem i mlekiem albo pomarańczą i jest niedrogi (teraz w drogeriach Super-Pharm kosztuje chyba 4zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi z tymi balsamami z avonu?o ktore dokladnie chodzi?Ktore wysuszaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×