Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorota1994

Czy ja jestem uzalezniona od papierosów?

Polecane posty

Gość dorota1994

mam 18 lat, jestem licealistką i uwielbiam palić papierosy, na każdej przerwie lece zapallić, i jestem z tego powodu w moim liceum znana, wszyscy mówia ze ja sie chyba już urodziłam z papierosem w ustach, tak samo dużo pale na imprezach, a jak byłam na wycieczce szkolnej 3 dniowej to jak nauczyciele nie widzieli to paliłam jednego po drugim. Wydawałoby sie że jestem nałogową palaczką, otóż chyba nie, bo jak jestem w domu a nie w szkole/na imprezie to nie pale prawie w ogóle, a jak byłam pdoczas weekendu majowegu u babci to nie palilam przez tydzień i nie czuąłm ajkiejś szczególnej chcicy by zapalić. Jak myślicie jak to ze mną jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1994
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junn
to spróbuj jak długo wytrzymasz bez papierosów nawet mając okazję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota1994
no na przykład dziś ani razu nie zapaliłam a mam fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyrcia
tez tak mialam jak zaczelam chodzic do technikum najpierw na przerwach jednego za drugim imprezy to sie palilo, swieta ferie weekend wogole bo jakos nie lubilam palic sama to nie bylo to samo co w towarzystwie pozatym w domu inaczej rodzice i wg nie ma jak nawet zapalic, potem juz zaczelam w domu jak sie trafila okazja i np bylam sama w domu... teraz mam 20 lat i bez papierosa dzien sie nie obejdzie chociaz nie pale duzo jakies 2-5 fajek dziennie. dlatego jak nie chcesz zostac nalogowcem to rzuc to w cholere za wczasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apasz24
Bo Ty młoda palisz dla lansu nie z potrzeby nikotyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foywgbnd
takie okazjonalne, nieregularne palenie, że czasem to 3 naraz, a czasem przez 2 tygodnie w ogóle jest dość częste - zależy od tego co akurat robimy. Samo palenie jest wtedy bardziej częścią chwili/okazji (np. wypad do pubu, papieros jako sposób na przerwę) niż faktycznej chęci palenia Sprawdź swoje "uzależnienie" poprzez test :) http://pastylka.pl/testy/20,0,test-na-uzaleznienie-od-nikotyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoncz z tym syfem jak najszybciej. Ja niesamowicie zaluje ze zaczalem palic, palilem 15 lat, rzucilem 4 lata temu ale bylo ciezko, rzucalem 4 razy... palenie nic nie daje a tylko szkodzi. No ale jak sie jest gowniarzem to palenie syfu i picie itd imponuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o radę. Razem z mężem palimy. Moja córka jest w ciąży i powiedziała mi, że przez nas pali. Problem jest w tym, że nienarodzone dziecko cierpi przez tą sytuację a cała wina spada szczególnie na mnie. Jestem zdesperowana. Istnieje instrukcja jak rzucić palenie? Może być drastyczna ale niech będzie skuteczna…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek

Osobie uzależnionej najbardziej potrzebne jest wsparcie. Znam ośrodek, który doskonale radzi sobie z osobami zarówno samotnymi, jak i tymi co odwiedzają je rodziny. Sam kiedyś byłem uzależniony i potrzebowałem pomocy... Wraz z rodziną znalazłem odpowiedni ośrodek zapewniający leczenie na najwyższym poziomie i to w przystępnych dla nas cenach. Rozpocząłem terapię w Ośrodku Uzależnień Nefo i całkowicie odmieniłem swoje życie. Nie dość, że wyszedłem z uzależnienia to zmieniłem swój światopogląd, zacząłem dostrzegać rzeczy tak ważne, a kiedyś dla mnie niewartościowe. Dziękuję z całego serca wspaniałego zespołowi terapeutów, który opiekował się mną jak najlepiej potrafił. Każdy pacjent ośrodka jest tak traktowany... nikt nie czuje się gorszy. To naprawdę wyjątkowe miejsce i polecam je każdej osobie, która chce wyleczyć się z uzależnienia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×