Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nenemosha

czy ktos jeszcze czuje sie zle z powodu tej pogody?!!!

Polecane posty

jak w temacie, od 5 dni boli mnie głowa, chodze zamroczona a dzis sie po prostu obudzilam z potwornym bolem glowy i z samego rana musialam łyknac nurofen na sniadanie! zdarzaja mi sie bole glowy, moj organizm reaguje na zmiany cisnienia it, ale to co sie dzieje ostatnio to juz przesada. czy ktos tak ma?czy tylko ja to tak odczuwam, te anomalie pogodowe o tej porze roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutea
nie jesteś sama mnie też głowa boli juz od 4 dni i mam straszny helikopter normalnie masakra :/ i zadne tabletki nie pomagają mi a w piątek mam studniowke...heh jak pech to pech mam nadzieje ze przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc ludzi tak ma teraz.. moze to przez niskie cisnienie.. Moj facet zasnal za kierownica wczoraj w nocy i mial wypadek wiec cos w tym jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutea
no może masz i racje że to przez tą pogodę... no cóz miejmy nadzieję ze przejdzie szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieki za odpowiedzi, pocieszyliscie mnie troche..ja juz nie chce sie truc tymi tabletkami bo i tak nic nie daja..mam nadzieje ze jak przyszedl mroz bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutea
nie martw się bedzie dobrze musi byc hehe damy rade :) ja w to wierze musi mi przejsc do piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi wczoraj calkiem odeszły checi do wszystkieo, cały dzien bolała mnie głowa i padnieta byłam...mialam dietke i wczoraj nazarłam sie prawie wszystkiego, ale dzisiaj juz jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wieczorem samositnie przestala mnie bolec glowa!a dzis rano sie budze i znow jak z olowiu:(ja juz nie wiem co sie dzieje. czegos takiego to nigdy nie mialam. robie sobie mocne kawy zeby jakos cisnienie podniesc ale sa obrzydliwe:(:( lutea: mam nadzieje ze na studniowce bedziesz czuc sie wspaniale i zapomnisz co to bol glowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutea
nenemosha dziekuję Ci bardzo ja też mam taka nadzieje...dzisiaj czuję się trochę lepiej chociaz po solarium znów mnie głowa boli :/ no nic mam nadzieje ze przejdzie do jutra :) Tobie też życzę zeby jak najszybciej Ci przeszło bo wiem ze to baardzo męczące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×