Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Martinella

Czy Ktoś Już Używał Nowego Kremu Veet Na Wrastające Włoski ?

Polecane posty

Mam z nimi problemi chcialam sobie kupic ten krem ale jest dosyć drogi wiec chciałm sie najpierw upewnic czy moje pieniadze nie pojdą na marne ;) Czy krem jest wydajny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem ciekawa..
nikt nie używał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Keck
Ja właśnie wczoraj skończyłam pierwsze opakowanie. I zaraz kupuję nastepne ;) problem z wrastającymi włoskami spędza mi sen z powiek, a ten krem jako pierwszy z różnych specyfików, jakie stosowałam, wywołał jakiś konkretny efekt. Wprawdzie nie jest on spektakularny, bo w dalszym ciągu niektórym włoskom zdarzy się wrosnąc, ale i tak jest dużo lepiej, bo np. nie pojawiają się paskudne czerwone krostki towarzyszące wrastaniu. Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolona z efektu, chociaż prawdę mówiąc nie stosuję tylko tego kremu, a cały zestaw działań antywrastaniowych, przede wszystkim codzienny peeling i masowanie rękawicą sizalową. Jeśli chodzi o wydajność, to przy stosowaniu 2 razy dziennie codziennie na łydki, uda i linię bikini, starczył mi na jakieś 2 tygodnie. Mało, ale cóż zrobić. Jesli działa, to jestem w stanie wydać te prawie 30 złoych 2 razy na miesiąc ;) aha, jedna uwaga - krem ten zawiera w sobie kwasy owocowe, dlatego należy używac go latem bardzo ostrożnie - czyli albo się nie opalać, albo stosować wysokie filtry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupić nie kupić..
i jak tam dziewczyny? działa?? powiedzcie, proszę, czy pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×