Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Monola

Czy ktos stosowal lek o nazwie Calgam B 15?

Polecane posty

Mam pytanie czy ktos stosowal ten lek i czy mozna go kupic u nas w aptekach.Ewentualnie na co stosowaliscie i jaka jest jego cena?Pozdrawiam!Czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie stosowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam to wczoraj ,ale ciekawa bylam czy ktos z was kupowal tą witaminę i stosowal.Bo ktos mi mowil ,ze będę miala problem zeby ją kupic w Polsce.Zaczym pojde do apteki chcialam się zorientowac.Dziekuję za odpowiedz .Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam
🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile zabiegow potrzeba
a na co ona jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalozycielki posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirco64
Witam.Kilkanascie lat temu miałem przyjemność łykać calgam i musze powiedziec,żę miałem powera po tym jak nigdy trenowałem bieganie i jazde na rowerze.Chetnie dzis bym to łyknął ale rozglądałem się za tym -raczej w aptekach nie dostępne - tylko w Rosji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vitamin B 15
Stosowałem ten lek w postaci drażetek. Było to przed wielu, wielu laty - jeszcze w ubiegłym wieku ;) Wówczas jeszcze produkowała go firma Medexport, SU /Soviet Union/, a w Polsce można go było kupić w aptekach. Później jeszcze udało mi się ten lek kupić na bazarze od handlujących tam Rosjan /oczywiście w oryginalnych, zabezpieczonych opakowaniach/. Na mnie miał ten lek bardzo korzystne działanie - przede wszystkim odtruwające (wtedy dużo chorowałem i zażywałem mnóstwo różnych leków; na serce, krążenie, na nerki, na poprawę krążenia mózgowego, przeciwzapalne i tp. oraz np. kokarboksylazę z czymś jeszcze, w zastrzykach - bardzo bolesne). Ten lek działał ogólnie bardzo korzystnie, stabilizujące, poprawiając funkcjonowanie całego organizmu. Dodam, że także u osoby ciężko chorej, w przebiegu procesu nowotworowego, w stanie terminalnym, podanie tego leku przyniosło niespodziewaną poprawę stanu zdrowia (działania odtruwające i stabilizujące najprawdopodobniej oraz witalizujące. Ta konkretna osoba, o której teraz wspominam, była nałogowym palaczem papierosów. Niestety zmarła, tego leku nie brała regularnie. Proszę nie sugerować się tym świadectwem, bo ono jest indywidualne). Żałuję, że teraz nie ma możliwości nabycia tego leku normalnie, w aptekach w Polsce - chętnie bym powtórzył od czasu do czasu kurację tym lekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykły człowiek
Witam, Mogę potwierdzić i właściwie całkowicie zgodzić się z tym, co napisał Vitamin B 15. Moje doświadczenia sprzed lat są bardzo a bardzo podobne. Żal, że ten lek nie jest obecnie dostępny w sprzedaży w polskich aptekach :( Jeśli jednak ktoś wie o możliwości jego nabycia to bardzo proszę o informację o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na allegro
mozna kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B-15
Na allegro! tylko trzeba szukać w opisach aukcji "kwas pangamowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwumetyloglicyna
Ta witamina była zbyt skuteczna i zapobiegała chorobom a nawet leczyła niektóre dolegliwości i choroby . Dlatego szukano jakiegoś haka aby zabronić jej stosowania . Podobno był a zbyt niebezpieczna ale przypuszczam ,że dla dużych koncernów farmaceutycznych i przemądrzałych profesorów i ją wycofano z obiegu. Ludzie zbyt zdrowi nie przynoszą kasy aptekom ,lekarzom i koncernom farmaceutycznym .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozdzikxd
tamten link już nie działa, chyba zostało przeniesione tutaj: http://www.luskiewnik.eu/pangamic.htm Nie ma sie co skupiać na jednej witaminie, trzeba zadbać o wszystkie witaminy i to przede wszystkim w diecie bo poza nimi w jedzeniu jest jeszcze wiele innych substancji potrzebnych do działania wybranej witaminy, w odpowiedniej równowadze. A wracając do tematu, gdyby witamina c była też tak mało znana to kartel farmaceutyczny też by sie pewnie postarał o jej wycofanie z obrotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozdzikxd
zdrowi ludzie zysku nie przynoszą, dąży sie więc by media rozsiewały informacje które tylko z wierzchu wyglądają na zdrowe rady a na prawdę robiły pacjentów z ludzi wierzących w telewizję i w ogłupionych ("wykształconych" do przynoszenia zysku koncernom farmaceutycznym) lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz leki wiodą prym !
Większa konsumpcja leków i leków chemicznych i większa ilość wystawionych recept na leki refundowane góruje . Obecnie jest sprzyjająca lekom propaganda i taka tendencja oraz polityka lekowa dyskryminująca pozostałe produkty ziołowe i naturalne . A suplementy i preparaty ziołowe ,naturalne ,witaminowe nie ważne ,że są bezpieczniejsze mają być skanalizowane i dawki pomniejszane a składniki zbyt skuteczne wycofywane lub usuwane . Przecież sami nie możemy leczyć się zbyt skutecznie mówią niektórzy inspektorzy , aptekarze i lekarze przy aplauzie silnych koncernów farmaceutycznych. Mamy leczyć się lekami a reszta to ma być badziewiem lub dodatkiem do odżywiania i ma być słabe ,nieprzydatne w konkretnym działaniu np. w walce o zdrowie czy wyjścia z chroniczności choroby .Po to są leki a problem jest w tym ,że wycofują preparaty które nie mają odpowiedników w postaci leków lub pozostawiają produkty naturalne ale zmuszają producentów do zmiany składu lub zmniejszenia dawki do dawki absurdalnie niskiej .To co naturalne ma być podejrzane ,szkodliwe ,bezużyteczne a tylko leki są przebadane ,bezpieczne i skuteczne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawałem ta vitamine onazwie calgam w formie zastrzyków w stanie zapalonym stawów lata 80 w POlsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w latach 80 ktos powiedzial ze lepiej dotlenia. co kolwiek to znaczylo lek byl dostepny w aptekach. z ulotki pamietam ze wspomaga w leczeniu przewleklej choroby wenerycynej I alkoholizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×