Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość prota ..

czy ktos z was brał lek o nazwie LETROX 50

Polecane posty

Gość prota ..

Jesli tak to napiszcie jak sie czuliscie po nim.Ja mam go co prawda łykac narazie tylko przez miesiąc,ale w koncu to lek hormonalny.Zdaje sobie tez sprawe ze kazdy moze reagowac inaczej ale jestem ciekawa czy schudłyscie,utyłyscie pogorszyła sie cera ?itp pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prota
ja mam brac jedną dziennie przez miesiąc ,stwierdzono mi lekka nadczynnosc tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny jak dlugo bierzecie Letrox??? Ja mam dwa guzki na tarczycy ale nie mam ani nad ani nie doczynnosci tarczycy hormony sa w normie wiec zastanawiam sie po co ten Letrox czy ona ma wplyw na te guzki jakis dobroczynny ????? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowianka_21
w niedoczynnosci letrox bierze sie do konca zycia mi sie pogorszyla cera ale nie wiem czy od tego przybylo mi 2 kg ale najprawdopodobnie wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bralam Letrox25 przez ponad pół roku - 1/2 tabletki 1 raz dziennie. Mam małą niedoczynność i gruzki na tarczycy. Po jakimś miesiącu zaczęła mnie okropnie swędzieć skóra. Odstawiłam na na jakiś miesiąc - przestała. Endokrynolog nie uwierzyła, że to mogło być od tego, ale przepisała mi teraz Eutyrox25. Też po dwoch tygodniach brania Eutyroxu swędzenie skóry, ale już mniejsze. Zrobiłam przerwę miesięczną i znowu biorę i odpukać na razie jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misr
ja biore letrox 25 od tygodnia i strasznie mnie po nim "wysypało" na twarzy-może macie jakieś sposoby na taką sytuacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie
Biorę letrox 112,5 man niedoczynność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia-----xD
Od roku biore Letrox najpierw brałąm Lterox25 potem Letrox50 Nastpenie Letrox75 a teraz biore Letrox100 Nie schudłam ani nie przytyłam, ale czesto choruje, mam problemy od tych leków z żełądkiem czesto mam grype jelitową i chuśtafke nastrojów, ale ogólem nie jest az tak bardzo zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauleczek
czesc dziewczyny. nigdy nie miałam nad ani niedoczynnosci tarczycy, ale po wykryciu u mnie guza giganta, usunieto mi cały plat. Jestem dwa miesiące po zabiegu, przyjmuje raz dziennie letrox w dawce 25, czuje sie dobrze zadnych skutkow ubocznych nie widze. pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adfhh
brałam najpierw 25 teraz biore 25 i 50 wydaje mi sie ze troche przytyłam i mam nie regularne miesiaczki jest ti niedoczynnosc tarczycy ciekawa jestem ile taraz mi lekarz przepisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiek26
HEJKA JA MAM NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY OD JAKIŚ 4 LAT BIORĘ LETROX 25 CO DZIENNIE NAD CZCZO 1 TAB OD POCZĄTKU BRANIA NIE MIAŁAM ŻADNYCH SKUTKÓW UBOCZNYCH NIE WYPADAJĄ MI WŁOSY NIE TYJE ANI NIE CHUDNĘ WSZYSTKIE DOLEGLIWOŚCI ZWIĄZANE Z NIEDOCZYNNOŚCIĄ MINEŁY OD RAZU TERAZ BYŁAM NA WIZYCIE U ENDOKRYNOLOGA I PRZPISAŁ MI LEK O NAZWIE EUTHYROX N25 TO JEAT TEN SAM LEK CO LETROX TYLKO O INNEJ NAZWIE DZIEWCZYNY HORMON TARCZYCY JEST GŁÓWNYM HORMONEM POTRZEBNYM DO PRAWIDLOWEGO ROZWOJU PŁODU WIĘC JEŚLI MACIE JAKIŚ NIEDOBÓR TEGO HORMONU TO ZACZNIJCIE GO UZUPEŁNIAĆ WIEM DUŻO NA TEN TEMAT BO Z MĘŻEM STARAMY SIĘ O DZIDZIUSIA I WIEM CZYM MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ NAGŁY SPADEK TSH TAK ŻE NIE ZWLEKAJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewazet
a mnie wysypalo na szyji mam z 7 malych pryszczy uuu biore od miesiaca a nawet poltora letrox 50 bo mam mala niedoczynnosc tarczyce nie wiem czy to nie od tego ze lekarka zwiekszyla mi dawke od 9 grudnia z 25 na 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. Biorę LETROX 50 od 3 misięcy. juz po dwóch tyg brania zobaczyłam różnice w samopoczuciu i nabrałam chęci do życia. nie jestem senna, mam większy apetyt na seks. zadnych skutków ubocznych !!!!!!!!!! a moje TSH we wrześniu wynosiło 7,8 gdzie norma jest chyba do 4. za 2 tyg ide ribic badania i do kontroli. zobaczymy co będzie. ale niech mi ktoś odpowie na jedno pytanie kóre nie daje mi spokoju: czy w tym momencie gdy sie lecze na niedoczynność tarczycy jest szansa ze zajdę w ciąże pomimo:) bo juz od 4 lat sie staramy. i juz nie moge sie doczekac, ale nie wiem czy teraz pomino wszystko zajście jest możliwe. pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja np.
Biorę teraz letrox 100. Wcześniej brałam 50 a jeszcze wcześniej euthyrox 25 , 50 i 75. Po euthyroxie schudłam ale miałam problemy żołądkowe. Po letroxie nie mam problemów żołądkowych za to mi czasem wyskakują pryszcze ... ale to malutko i nieczęsto ;) Do tego jestem dużo bardziej głodna i jak cały dzień nic nie jem to mi się robi słabo. Do tego od letroxu i euthyroxu mam straszliwe pragnienie. Ogólnie to wady brania tego leku są malutkie w porównaniu do korzyści. Największym problemem jest branie tej tabletki naczczo bo przed pracą mam mało czasu na szykowanie się i przez to nie jem śniadań :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IJA też To
biorę od miesiąca a zmian żadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozula61
sprzedam Letrox 50, mail kozula61@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleznka anka
biore od półtora miesiaca tsh z 9,82 spadło do 1,60 czy aby nie za szybko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość singielka800
a ja nie mam za co kupić , choc musze sie leczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleznka anka
letrox kosztuje tylko 6 zeta, a na 100% 8 zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz W.
Widzę, że same kobiety tu piszą;) Ja biorę letrox już kilka lat na niedoczynność tarczycy (w 1993 roku miałem usunięte wole tarczycy) Obecnie biorę jedną tabletkę dziennie 100. Mój problem polega na tym, że z roku na rok rosną mi coraz większe piersi i tu pytanie czy to może być jakiś skutek uboczny brania letroxu? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30 lat- kobieta
biorę od ponad miesiąca Letrox 50, mam problem z krotkami na szyi, plecach i dekolcie...ciągle mi coś wycodzi!!!!!! a poprawu nie czuję :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam... O niedoczynności dowiedziałam się przypadkiem, na dodatek niedawno. .Od tej pory staram się o niej wiedzieć wszystko... Początkowo endo przepisał mi Euthyrox 25, po dwóch tygodniach 50. Teraz biorę Letrox 50- 5 razy w tygodniu i Euthyroks 75- 2razy. Po lekach nie miałam żadnych skutków ubocznych. Jak do tej pory. Niestety nie schudłam, może nawet przybrałam 2 czy 3 kg. Jednak to i tak nic... Zanim brałam leki w ciągu roku przytyłam 23kg. Dlatego tu moja odpowiedź do Mariusza, że może piersi rosną od przybrania na wadze. Któraś koleżanka wspomniała, że wypadają jej włosy. To również objaw chorej tarczycy, aniżeli Letroxu. Mi od roku włosy wypadają GARŚCIAMI! A co do cery to owszem cere mam gorszą, ale tu także może być objaw choćby złego metabolizmu. Bo pogorszyła mi się przed lekami!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristella
Biorę Letrox 50mg codziennie rano na czczo,już od 12-lat,po operacji tarczycy.Mam kłopoty z wagą,ale jak mi powiedział p.dr. (i tu ma rację),że po tych tabletkach będę miała łaknienie i jeżeli tego nie potrafię opanować,będę tyła.I tu ma rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellejhggvjhbv
ja biore od kwietnia dawka jes zwiekszana a teraz biore 3x w tygodniu 1,5 tabletki a w reszte dni po 1 calej. zmian zadnych nie zauwazylam jedeynie pozytywy przestaly mi wypadac wlosy i paznokcie sa normalne. mam niedoczynnosc tarczycy wiec tabletki do konca zycia ;( ale cos trzeba sie leczyc. nic sie nie bojcie dziewczyny choroba jak kazda inna leczyc sie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anella11
biorę Letrox juz 4 lata, wczesniej byl eutyrox ale czulam sie fatalnie po letroxie nie chudnę , nie tyję czuję się średnio, bo wieczne zmęczenie, senność nadal jest. co do dawki to jest ustalana w zaleznosci od wyników hormonow max. było 200mg przez pół roku, pozniej 150 przez pół roku , teraz 125 ale juz wiem ze pewnie znow bede musiala brac więcej bo wyniki nie takie :( zaparcia po letroxie u mnie to norma niestety :( dodam ze mam Hashimoto z niedoczynnoscią tarczycy , wynik z przeciwciał : 390 przy normie do ok 21 jesli dobrze pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy u kogos z was wystapily włoski na brodzie i na twarzy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćA
Ja brałam , fakt, pojawiły się włoski na brodzie, które musze regularnie usuwać pęsętą, ale nie wiem czy to ma związek z Letroxem, w każdym razie od paru lat biorę Euthyrox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam pytanie jezeli ktos z was bierze letrox czy czuje ktoras z was ze niewyraznie,wolniej mowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy u ktorejs z Pan wystapily zaburzenia miesiaczkowania po krotkim czasie brania letroxu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×