Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość jak to działa

Czy mgiełką do ciała można pryskać twarz ?

Polecane posty

Gość ale to jest zapachowa
mgiełka do ciała, po co chcesz nią spryskiwać twarz? Dezodorantem tez byś spryskiwała? To, ze napisali, ze nawilża i odświeża to taki chwyt marketingowy, zawsze się tak piszą na tego typu kosmetykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to działa
No właśnie nie wiem na czym polega działanie tego czegoś, ale z twej wypowiedzi wynika że powinnam to traktować jako dezodorant. Ok. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to jest zapachowa
Może nie dokładnie jak dezodorant, bo dezodorant służy raczej ograniczeniu potliwości. Mgiełka to przede wszystkim kosmetyk zapachowy, taka "woda zapachowa" na lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qbka
Nie wiem, czy można, ale ja tak robię ;) Używam do tego swojego ukochanego avonowskiego sprayu Mango & Passiflora... oraz wody mineralnej Evian. Wygląda to tak: przelewam zawartość spryskiwacza do jakiegoś innego pojemniczka, wypełniam w 9/10 Evianem a resztę uzupełniam wspomnianym sprayem. Odświeżam się w ten sposób kilka razy dziennie. Robię tak już od kilku lat (wcześniej były inne warianty zapachowe) i wszystko jest OK. Aaa, bo bym zapomniała. Ostatnio uznałam, że może lepiej spróbować z czymś bardziej odpowiednim i kupiłam sobie wychwalany pod niebiosa na Wizażu tonik Kwiaty Polskie i nim zaczęłam się spryskiwać. Po kilku dniach cała buzia pokryta była drobniutką czerwoną wysypką. Odstawiłam tonik i wysypka zniknęła. No i grzecznie wróciłam do swojej mieszanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat ta z linku autorki nie a alko ,wim bo ją mam i pryskam pyska :) tylko oczywiscie bez make upu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przypadku to psikam się tylko takąhttp://sklep.annapikura.com/index.php?cPath=90... no ale jest napisane, że jest i do twarzy i do ciała... jest świetna i naturalna i magicznie pachnie :) Nie wiem czy mgiełki tylko do ciała stosowałabym na twarz... skóra twarzy jest dużo cieńsza niż w pozostałych miejscach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×