Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RATUJCIE -BLAGAM

czy moge byc w ciazy mimo tabletek anty.????poocy

Polecane posty

Gość RATUJCIE -BLAGAM

- jem yasmin od (zaczelam 3opakowanie) - pojawilo sie krwawienie z odstawienia( nie wiem czy to oznaka braku ciazy, a moze na poczatku ciazy tez wystepuje) - odczuwam po stosunku bol pecherza, mialam cos w rodzaju zapalenia, jadlam furaginum i minelo - czesto oddaje mocz strasznie sie boje ze moge byc w ciazy wlasnie przez to oddawanie czeste moczu, zaraz oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjkjkjkjkjkj
raczej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUJCIE -BLAGAM
deszczowa piosenka... juz Ci odp ze oglupialam. nie myle ciazy z zapaleniem pecherza itd itd, ale to dziwne skoro zakonczylam kuracje furaginem i bolu juz nie czuje a ciagle siusiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
od nadmiaru moczu zaszlas w ciaze? ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ecinka-e
niedoleczony pecherz i tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz zapytaj goole
a moze po prostu duzo pijesz? jak sie pije to sie sika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUJCIE -BLAGAM
nie pije duzo, a siusianie co pol godz nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz zapytaj goole
no to co, chcesz usłyszeć że jesteś w ciąży? bez sensu. powiedz czego oczekujesz, to Ci to napisze, bedzie szybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUJCIE -BLAGAM
jeju o co ci chodzi ? chyba nie oczekuje tego co chce uslyszec ale prawdy... myslalam ze macie jakies doswiadczenie... a skoro nie pije duzo to mam napisac ze pije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak to wygląda
Masz przeziębiony pęcherz. Często sikać możesz też ze stresu. Boisz się, że jesteś w ciąży, wmawiasz sobie to i latasz co chwila do kibla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz zapytaj goole
ja staram sie tylko nakłonic Cie do racjonalnego przyjzenia sie swojej sytuacji. jesz tabletki, masz krwawienia z odstawienia, w zasadzie nic wiecej nie napisalas oprocz tego ze duzo sikasz i chcesz zeby ktos Ci cos napisal... oczekujesz ze ktoras Ci napisze ze tez duzo sikala na poczatku ciazy? czy ze wlasnie nie sikala? to Twoj organizm i to Ty powinnas go znac i wiedziec co sie w nim dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUJCIE -BLAGAM
chyba masz racje. dziekuje za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edukacja seksualna
by się przydała :O Mogłas trochę poczytać albo popytac starszych koleżanek zanim zaczęłaś współżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz zapytaj goole
no :) naprawde, przeszukaj google, znajdz troche informacji, a pozniej sama sobie odpowiesz na pytanie, jakie jest prawdopodobienstwo, ze jestes w ciazy :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loiloi
Zrob test i po sprawie wszystko bedzie jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUJCIE -BLAGAM
prawdopodobienstwo jest- czytalam o przypadkach mimo tabletek... poza tym duzo na ten temat czytalam, a pierwszym objawem ciazy jest wlasnie czeste oddawanie moczu. wiec nie musiscie reagowac nerwowo.a dziwi mnie to wszystko bo skoro skonczyllam kuracje furaginum to powinnam juz nie miec problemu z pecherzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bełatkaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba kwiaty wystarcza
Bo wlasnie po jasmin czesto sie sika, biore tabletki juz 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUJCIE -BLAGAM
a rowniez w przerwie miedzy opakowaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest nie mozliwe zebys zaszla w ciaze jezeli bierzesz tabletki REGULARNIE i NIE opuszczasz zadnej :) Wiadomo, ze zadna antykoncepcja nie jest 100 % ale te 2%, ktore podaja przy tabletkach to sa osoby, które własnie albo nie wziely tabletki albo biora je o ktorej im sie podoba... i skutkiem tego jest ciaza... Nie przejmuj się, moze masz nie wyleczony ten pecherz, nie wiem nie znam sie na tym, ale moze powinnac isc do lekarza i zrobic badanie moczu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUJCIE -BLAGAM
jedne juz zrobilam, ale wykazaly tylko liczna flore bakt. a na posiew robie w piatek. jestem przewrazliwiona i tyle:(a najgorsze ze po stosunku sie to zaczelo(bol pecherza ktory mialam) i az sie boje kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wlasnie juz kiedys gdzies czytalam ze po tabletkach czesto zadarzaja sie zapalenia pecherza :O Wiec jestem pewna ze w tym problem :) a nie w tym ze jestes w ciazy :) Rozumiem ze sie martwisz bo sama biore tabsy i panikuje jak tylko cos mi sie dzieje :P Ale tak juz mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zapalenie pęcherza,mi pomógł palin,a też miałam takie objawy jak Ty i to podczas brania yasmin,więc wróciłam do moich starych,sprawdzonych tabletek i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RATUJCIE -BLAGAM
a slyszalyscie jak sobie kobiety radza z bolem pecherza podczas oddawania moczu po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimjawlascwiejestem
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz zapytaj google
skoro masz bakterie w moczu, to chyba jasne że masz stan zapalny i ze duzo siusiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę microgynon21,stare,ale jak dla mnie idealne,próbowałam harmonetu,logestu,cilestu i yasmin własnie,ale micro są w moim przypadku idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi pani doktor oprócz palinu kazała pić herbatę z żurawiny,w ogóle wszystko,co jest z żurawiny ma zbawienny wpływ na układ moczowy.Też mnie piekło i bolało,ale po tygodniu kuracji tym antybiotykiem(i zmianie tabletek)przeszło i mam spokój. Jeśli piecze Cie samo wejście do pochwy i okolice cewki moczowej to przemywaj sobie te miejsca tantum rosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×