Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieznajoma26

czy mozna sie nauczyc makijazu samej siebie??

Polecane posty

Gość nieznajoma26

czesc!!interesuje mnie to poniewaz mam troche blizn po tradziku no i maluje sie wlasciwie zawsze tak samo.niby ladnie ale..kiedy szlam do znajomej kosmetyczki ona umiala wymalowac mnie tak ze czulam sie jeszcze piekniejsza i nie bylo tych moich niedoskonalosci tak widac. czy sa jakies szkoly kursy makijazu gdzie moglabym sie wybrac? chcialabym uczestniczyc w czyms takim a niewiem kogo o to zapytac.bede wdzieczna za kazde info.. aha!jestem z poznania. a kosmetyczka jak mnie malowala na sylwka to zreszta zauwazyla moje atuty na twarzy jak ladnie wystajace kosci policzkowe kazala to podkreslac..sama tego nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim używaj mocno kryjących podkładów. Dla cery trądzikowej i z bliznami - to połowa sukcesu w makijażu.Tylko uważaj i nie przesadź bo nietrudno o efekt maski, który wygląda paskudnie!Kości policzkowe - malujesz różem poniżej kości policzkowych - jeśli masz problem z ich zakreśleniem to wciągnij policzki zrób minę tzw. dzióbek - pociągnij pędzelkiem w miejscu, gdzie zrobi się wgłębienie / cień.Co do kursu - są szkoły wizażu, poszukaj choćby przez wyszukiwarki internetowe. Nie wiem jakie masz wykształcenie - może to być kurs, może być studium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syropinka 26
a jakich firm sa do cery tradzikowej i z bliznami?nigdy jak szlam do sklepu panie nie proponowaly mi takiego a te co zwykle mialam nie przykrywaly zbyt dobrze moge pozwolic sobie na kupno podkladu drozszego (kolo 60zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syropinka 26
nglka ah zle sie zachowalam:)dziekuje za porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×