Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jagoda99

depilacja laserowa

Polecane posty

witam do niedawna borykałam się z problemem nadmiernego owłosienia,aż w końcu zdecydowałam się na depilację laserową jest to kosztowny zabieg ale bezpieczny i bezbolesny,a zbędne owłosienie znika trwale w końcu mogę się cieszyc gładkim ciałem więc jeśli mogę komuś pomóc .Polecam E L M E D Ul.Haffnera 6 SOPOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co konkretnie depilowałaś?
Jak duże było owłosienie? ile kosztuje zabieg? jakim laserem był wykonywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilacja pomaga na kilka miesięcy, rok. Do tego nie można się opalać przed i po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde? a moge wiedziec skad masz taka informacje? myślałam, że depilacja laserowa usuwa owłosiemie do konca zycia...zaskoczyłas mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama miałam jakieś 2 lata temu :) Nie pamiętam dokładnie ile zabiegów ale 6 lub 7. Było fajnie od zabiegu do zabiegu pomijając, że przez ten czas nie można było się opalać i wyrywać włosów czyli najlepiej zarosnąć :) Po 2 lub 3 miesiącach włosy zaczęły normalnie odrastać. Teraz są chyba nawet większe. I nie mam problemów z hormonami, bo zaraz znajdą się właścicielki salonów które to zasugerują. Dałam się nabrać jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulkeen
duzo też zależy od tego czy jesteś blondynką czy brunetką, u brunetek są zawsze szybciej widoczne efekty. Znajoma była na depilacji nóg w krakowskim salonie harmonia i też miała kilka zabiegów, ale to akurat norma. Dużo lepsze efekty niż ipl daje np. laser fotona spectro (oni tam takieog używali), więc warto przed zaiegiem trochę poczytać o rodzajach laserów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena_r
Dziewczyny jeśli depilacja laserowa to tylko laserem LightSheer Duet. Inne lasery nie sa tak skuteczne. Ja pierwsze zabiegi wykonywalam LightSheer'em i bylam bardzo zadowolona. Od 3 lat nie mam owlosienia ani pod pachami ani na łydkach. Teraz byłam na tym najnowszym systemie LightSheer Duecie na przedramionach- mam na rekach jasniejsze włosy- i jestem mile zaskoczona szybkościa zabiegu i tym,ze nic a nic nie boli. Jesli jestescie zainteresowane to polecam gabinet Vacu-med w Krakowie Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesli jestescie zainteresowane to polecam gabinet Vacu-med w Krakowie" Właśnie o tym mówiłam. Już są reklamy :) Nie nabieraj się na to bo stracisz tylko pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helena_r
joasia1980 co w tym złego, ze polecam gabinet z którego jestem zadowolona? Przeciez po to miedzy innymi jest formum. To ze Ty nie jestes zadowolona z efektow nie znaczy ze teraz nikt nie ma probowac depilacji na sobie i ze ma chodzic zarosniety... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ul lal la la la la
TO JEST REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u la la l lala allla la la
E L M E D Ul.Haffnera 6 SOPOT To najgorsze co może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika w okularach
Potwierdzam, ze depilacja laserowa najlepsza jest na świecie- ja z drugiego końca Polski- Wrocław i polecam gabinet na "L" koło Ronda. Wcześniej byłam w gabinecie na "D" i nie było dokładnie zrobione trochę mnie poparzyło:/ Dlatego gabinet też jest ważny moim zdaniem- przede wszystkim lekarz wybiera moc dla danej osoby indywidualną- Pytajcie gdzie jeszcze są dodatkowo bezpłatne poprawki. Tam, gdzie teraz chodzę są. No i IPL na mnie nie działa. Na koleżankę podziałał, na mnie niestety- a włosie mam takie "typowo polskie" myszata blondynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika w okularach
ja robiłam pachy ostatni raz 1,5 roku temu. Odrosły mi dwa białe włosy i nic poza tym.. Mam pytanie do Joasi- aki to był laser? Bo z tego co mi wiadomo jak miałam robione jakimś aleksandretowym- nie wiem czy dobrze piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kroppla
Robiłam bikini. Byłam 3 razy jakies dwa lata temu - jestem super zadowolona. mam pojedyncze odrastające włoski. Jak ktoś był 6-7 razy i nadal włosy odrastaja - i to po dwóch miesiącach, to cos musi byc nie tak. A moze to zależy od partii ciała? Kolezanka robiła uda - no i zero efektów, a pachy i bikini super. No i jeszcze - im grubsze włosy - tym łatwiej je usunąć. Czyli, ze blondynki mogą miec kłopoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taYson 19
Robiłam depilacje i włosy są jak były. Wyżej reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę to juz nie wiem sama,co myslec na ten temat bo opinie sa zdecydowanie podzielone. jedyne co mnie przekonuje to fakt ze mam naturalnie brazowe wlosy (i czarne oczy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lg 200112211
a powiedzcie mi cos jaki jest koszt takie zabiegu? ile razy trzeba iśc by był efekt widoczny? a jak pujdzie sie 1 raz i wiecej juz nie to bedzie mniej czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to jest to seria zabiegów i po jednym zabiegu efektu nie ma...a cena zalezy od czesci ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leonelka
Po pierwszym i drugim to więcej odrasta Ja miałam 8 i po 3 miesiącach powoli odrastają :( Kupe kasy wydałam sama broda 350zł. wąsy 200zł. nogi 1000zł. Głupota jakich mało :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfdfdfdfdfdfdfdfdfd6t
odrastaja? ja chciałabym zrobić sobie brodę bo w ostatnim czasie mi rosną tam włosy, chyba coś z hormonami mam nie wporzadku, okropnie to wyglada i chciałbym sobie ztobic laserowo. A po jakim czasie odrastaja? nie znikają na zawsze, przeciez wiekszość osób tak zachwala to... może był do dupy laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli masz problemy z hormonami to na milion % odrosną ze zdwojoną siłą. To nie prawda, że 'laser był zły' lub 'zły gabinet'. Kobieta z bardzo jasną skórą i czarnymi włosami (zdarzają się takie ? ) może zauważyć jakiś efekt ale im ciemniejsza karnacja a jaśniejsze włosy tym gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddeeeeeeeeeeeedddddddd
jakto jeszcze wiecej? dlaczego? skąd sie to bierze i po jakim czasie odrastaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdfdfdfdfdfdfdfdfdfd6t
byłam u ginekologa niby jest ok, hormony tez lekarz powiedział że to rodzinne i się pojawiły włosy i juz... a opowiedz mi czemu ty jesteś tak negatywnie nastawiona? opowiedz jak to wyglada i czemu nie jesteś zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka-plum
ale przecież dla kobiet z hirsutyzmem laser to jedno z lepszych rozwiązań! te twarde i ciemne włosy 'widzi' i usuwa najlepiej z tego co mi wiadomo. zresztą, odsyłam po informacje do fachowców - http://www.studiolaser.com.pl/PL/depilacja_laserowa.html tu opisują co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli traficie na uczciwą obsługę w gabinecie to powie, że laser nie jest raz na zawsze, nawet jeśli weżmie się serię zabiegów. Może elektroliza przyniesie efekt na dłużej - ale cena.... Domowe urządzenie Silk'n jest ok. Nie tylko ja jestem zadowolona, ale też wiele innych dziewczyn.Trzeba zabiegi powtarzać, ale jest efekt. Koszty zupełnie inne niż w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvirkaaaa
no tak, depilację laserową trzeba od czasu do czasu powielać - ale jak się przypilnuje tematu - to na jakiś dłuższy czas ma się temat z głowy. Tylko co ważne - warto sprawdzić jakie urządzenie ma salon - bo to różnie była - mój ma Elipse i naprawdę jestem mega zadowolona! Pomijając fakt, że obecnie na rynku to jedno z lepszych urządzeń :P Poniżej przesyłam badania odnośnie laserów i badań: http://dermamed-instytut.com/?name=epilacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×