Odpowiedz na ten temat

Depilacja

• Serfiniona 2012.07.08 [13:21]
    A więc mam takie jedno pytanie. Ponieważ każda kobieta powinna depilować swoje miejsce intymne, więc i ja to robię. Jednak jest problem, ponieważ po każdej depilacji robią się krotki, a czasem nawet zadrze się te krostki przez co krew leci i nie jest to komfortowe. Moje pytanie to jak temu zapobiec? Pewnie kobiety, które już dawno współżyły wiedzą to najlepiej, ponieważ dbają o te miejsca dla partnerów. Po prostu jest to dla mnie utrapieniem i prosiłabym o szczere odpowiedzi i przede wszystkim prawdę.
  • dfdg 2012.07.08 [14:53]
    to jest uczulenie na maszynke - masz bardzo wrazliwa skore. u mnie po elektrycznej wrastaly wloski i robily sie zapalenia mieszkow. jedyny ratunek to inwestycja w laser. jesli cie nie stac to kremy depilujace albo wosk - ale mi po tym tez wrastalo
  • Mechaniczna_Pomarancza 2012.07.17 [11:17]
    wiesz maszynka jest może najłatwiejszym sposobem, ale niestety najmniej skutecznym no i te podrażnienia. Jeśli chcesz je złagodzić to dobrym sposobem przed depilacją jest posmarowanie ciała oliwką, to złagodzi, a po depilacji jakiś krem, czy żel łagodzący podrażnienia, ale tak szczerze to jeśli chcesz się raz na zawsze pozbyć się włosków może warto pomyśleć o depilacji laserowej??? Tutaj masz bardzo fajny artykuł n ten temat http://depilacja.org/2012/06/depilacja-lasero wa-lightsheer-%E2%80%93-czy-naprawde-najlepszy/
  • Edzzia 2012.08.07 [23:20]
    w depilconcept nie pracują w ogóle mężczyźni także chyba się komuś coś pomyliło..ja byłam w tym salonie już kilkakrotnie nie tylko na depilacji i jestem bardzo zadowolona z ich usług..kosmetyczki są bardzo kompetentne i do każdego zabiegu podchodzą bardzo profesjonalnie
  • DepilConcept 2012.08.10 [14:53]
    Odnośnie wypowiedzi internauty "bylam"... W tej branży i oczywiście w salonach DepilConcept zabiegi dla klientek wykonują wyłącznie kobiety, więc opisane zdarzenie jest niemożliwe. Konkurencję prosimy o większą pomysłowość w oczernianiu oczko.gif
  • Grażynka34 2012.08.12 [19:05]
    Zgadzam się byłam w Depilconcept nieraz i żadnego mężczyzny tam nie widziałam..szkoda, że konkurencja nie umie uczciwie walczyć o klienta tylko w taki nieładny sposób
  • Dorka123 2012.11.23 [09:30]
    Nie zgadzam się z tym, że jedynym ratunkiem jest inwestycja w laser, są tez inne skuteczne metody, jak chociażby epilfree. Zabieg wykonuje się po depilacji woskiem lub pastą cukrową, włoski po nim są znacznie osłabione i po każdym kolejnym zabiegu jest ich coraz mniej. po kilku powtórkach wystarczy robić zabiegi przypominające. Cena znacznie niższa niż laser, no i nie boli oczko.gif
  • lilka007 2012.11.26 [15:21]
    Słyszałam, że ta metoda epilfree daje porównywalne efekty do metody laserowej no i ciut różni się ceną.
    czy to prawda?
    Często śpiewamy dzieciom kołysanki, aby samemu szybciej zasnąć.
  • Dorka123 2012.12.07 [11:50]
    obie metody mają swoje plusy i minusy, laser jest zapewne nieco trwalszym rozwiązaniem, ale czy ten efekt jest wart takiej wysokiej ceny to nie wiem oczko.gif Epilfree nie boli, jest tańszy, działa na wszystkie włosy, nie tylko na te ciemne i twardsze jak laser, nie trzeba po nim rezygnować z solarium itd. po 6 godzinach już można pójść na basen czy siłownię, po laserze dłużej trzeba poczekać.
  • miodowocynamonowo 2012.12.07 [15:49]
    a czym właściwie jest epilfree? ja jak dotąd słyszałam o skuteczności lasera diodowego w przeciwieństwie do IPL... o epilfree jeszcze nie słyszałam.
  • nikki26 2012.12.25 [13:08]
    na tego typu podrażnienia pomaga provag żel, możesz o tym poczytać
    http://www.provag.pl/prOVag_zel
    oprócz tego zmieniaj często maszynkę, dezynfekuj ją, higiena to podstawa
  • migdałki 2013.07.04 [14:48]
    normalne, że masz podrażnienia, posmaruj sobie maścią alanatonową, powinno pomóc. Ale ja już nie pamiętam jak to jest jak się goli maszynką, zdecydowanie lepiej jest wybrać jakieś inne metody, jak laser, czy pasta cukrowa.
  • DepilConcept 2013.10.15 [15:21]
    Szanowni Czytelnicy i Droga Konkurencjo,
    pozwólcie, że nie będziemy komentować kłamliwych opinii zamieszczonych na forum. Ich niedorzeczność mówi sama za siebie. Korzystamy wszyscy z przywilejów wolnego rynku i konkurencyjności (zdrowej lub niezdrowej jak widać), ale te wpisy to już chyba niesmaczna przesada. Jesteśmy międzynarodową siecią o ustalonych standardach pracy i pracowników. Zatrudniamy jedynie wykształcone kosmetyczki, które przechodzą specjalistyczne szkolenia.
    Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem mamy obowiązek zgłosić tego rodzaju wpis na policję jako przypadek pomawiania.
    Pomawianie na forum internetowym jest przestępstwem z art. 212 par. 2 kodeksu karnego. Osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.
  • gość 2014.07.01 [11:53]
    może lepiej się wybierz do kosmetyczki na jakiś zabieg, albo po prostu zmień sposób depilacji? to chyba najlepsze wyjscie
  • gość 2014.07.31 [14:56]
    faktycznie, lepiej się oddać w ręce specjalistów, ja sama w domu goliłam maszynką, ale nie było dokładnie, no i też podrażnienia mialam straszne
  • Olka115 2014.08.05 [15:17]
    to prawda, podraznienia po maszynce sa okropne i wlosy mocno wrastaja...
    ja zaczelam chodzic na wosk do salonu depilacji, na poczatku troche sie obawialam, ale to naprawde nic wstydliwego, a efekt warty bolu ktory jest swoja droga do zniesienia usmiech.gif
    jeszcze doradzono mi zeby uzywac peelingu cukrowego wtedy wlosy nie beda tak wrastac
  • nikki26 2014.08.06 [14:08]
    u mnie najlepiej sprawdza się wosk, sam używam plastrów, najczęściej Joanna lub Isana, mam raczej jaśniejsze i cieńsze włosy, dlatego sama przyklejam wosk i po sprawie, wyrywa wszystko, z maszynek polecam maszynki dla mężczyzn, są ostrzejsze, na podrażnienia pomaga provag żel, dobrze łagodzi i następnego dnia nie ma śladu po krostkach
  • gość 2014.08.06 [14:10]
    może najlepiej pomyślec o laserze? ja robiłam depilacje laserowa w arkadii w opolu, trochę to było nieprzyjemne, ale dla takich efektów warto trochę pocierpiec. Kilka zabiegów i po kłopocie usmiech.gif
  • Sylwia_fl 2014.08.06 [17:09]
    A takie laserowe usuwanie nie boli? i ile zabiegów trzeba zrobić żeby efekt był zadowalający?
  • Mandiii 2014.08.11 [14:06]
    Laser jest ok, ale istnieją medyczne przeciwwskazania.. więc jednak wosk pozostaje dużo bezpieczniejszy
  • gość 2014.08.11 [14:10]
    Laser boli jako cholera, poza tym jest dośc drogi, a po jakimś czasie włosy i tak odrosną. Ja często depiluję się pastą cukrową w salonie kosmetycznym, a ewentualne podrażnienia smaruję preparatem o nazwie folisan, który kupiłam również w gabinecie. Kosztował 25 zł, a wystarcza na bardzo długo i jest bardzo skuteczny.
  • Agatka2014 2014.08.13 [13:31]
    Moim zdaniem najlepszym sposobem pozbycia się zbędnego owłosienia z miejsc intymnych jest depilacja. Nie powinno być po niej żadnych zakażeń , nie tak jak po goleniu się maszynką. W salonach są już delikatniejsze woski, specjalnie do takich miejsc. Ja uwielbiam depilację Lycon bo to delikatny wosk i nie boli tak jak zwykłe woski. Usuwa już krótkie włoski, więc nie trzeba się długo "zapuszczać" ;D Ja wykonuję depilację w Body and Beauty Clinic w Warszawie i jestem bardzo zadowolona, a moje problemy zniknęły usmiech.gif
  • gość 2014.08.13 [18:40]
    Jestem w szoku, zadzwoniłam do salonu kosmetycznego i zapytałam jaką długośc muszą mieć włoski pod pachami, żeby je usunać i usłyszałam odpowiedź, że 1cm. Moja kosmetyczka jest na urlopie, zawsze robiłam depilacje pastą cukrową i wystarczało jak miałam 2mm. Nie wiem co mam zrobić smutas.gif
  • Ankakkkk 2014.08.18 [11:52]
    To niestety prawda...do depilacji woskiem trzeba mieć odpowiednią długość włosa bo inaczej wosk nie złapie i efekt będzie mizerny. Ja tam wole poczekać aż odrosną do wosku niż golić maszynką
  • gość 2014.08.18 [19:07]
    Dzisiaj miałam robioną depilację bikini pastą cukrową. Jestem pod ogromnym wrażeniem - ból mniejszy niż przy wosku, który miałam miesiąc temu. Podrażnienia już nie mam zupełnie, a minęło 3 h. Dla porównania napiszę, że po wosku miałam 2 dni obolałą skórę.
  • Babiiii 2014.08.21 [10:30]
    Ja akurat wolę wosk, mam swój ukochany salon depilacji i nigdzie więcej nie chodzę, bo myślę, że osoba, która to wykonuje jest tu najważniejszą kwestią. Więc w zależności od tego zabieg można wykonać super ale też...dramatycznie
  • gośćolga 2017.05.30 [14:48]
    Witam ja osobiście polecam gabinet http://www.vita-derm.pl/depilacja-laserowa bardzo profesjonalne podejście do klienta zero włosków
  • gość 2017.05.30 [21:15]
    Mi pozostaje maszynka, bo na lasery mnie po prostu nie stać...
  • Funny 28 2018.04.19 [06:12]
    Polecam naturalne metody Od kilku lat używam pasty cukrowej. Pasta cukrowa usuwa nawet te najmniejsze włoski. Z samego początku kupowałam gotową pastę, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilac ji/
  • Kasix 30 2018.04.19 [10:53]
    Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserem, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. sama byłam pod wrażeniem efektu. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Było w sumie bezbolesne. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.
  • kosmetyczka 27 2018.04.19 [18:49]
    Moja przyjaciółka poszła na depilację laserową, o ile zapamiętałam, to wybrała gabinet z laserem Palomar Vectus . Jest mega zadowolona. Też byłam zaskoczona rezultatem. Już po pierwszym zabiegu widać było jak skuteczny to laser. To był świetny ruch. Depilacja nie wiązała się z bólem. Bardzo dobry rezultat. Jeżeli myślicie o depilacji laserowej, to każdemu gorąco polecam.www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-lase rowa-zabieg-dla-kazdego

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...