Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dietific Kraków OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Co sądzicie o tej poradni dietetycznej? Czy ktoś z was korzystał z usług cateringowych ? Podobno układają dietę i samodzielne przygotowują posiłki, które dostarczają pacjentowi. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mogę złego słowa powiedzieć, bo naprawdę schudłam i to bez efektu jojo. Wg mnie najlepsze jest to połączenie odpowiedniej troski dietetyka z dobrą dietą, no i tym, że nie musisz przygotowywać samodzielnie posiłków, tylko Dietific sam je dostarcza do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Centrum dietetyczne na wagę złota :) Osobiście uważam tą współpracę za udaną. Ciesze się, że schudłam, że udało mi się zrozumieć swoje potrzeby i poznać swoje ciało i swoje potrzeby. Odchudzanie z Dietific było dla mnie lekcją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pani doktor, która przyjmuje to równa babka, z poczuciem humoru i z dobrym nastawieniem z nastawieniem na sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie znajduje się ta poradnia dietetyczna??? chodzi mi o konkretny adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ul. Ceglarska 27 w Krakowie oczywiście ;) pozdrówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem szczerze, że na początku byłam sceptycznie nastawiona, ponieważ trochę drogo wydawał mi się catering.. aczkolwiek zaryzykowałam dziś nie żałuję, bo dieta dostosowana przez panią doktor daje niesamowite rezultaty! + ćwiczenia oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi jakie są koszta związane ze współpracą z tą poradnią dietetyczną? jest drogo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jest tanio, to z pewnością, ale patrząc na to, że nie kupujesz tyle jedzenia, a w zamian to dostajesz je przygotowano, to w praktyce może wyjść na to samo kwestia twojego budżetu domowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
doskonała poradnia dietetyczna, w której rozumiane są problemy z otyłością bardzo przekonuje mnie podejście pani doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi , jeśli chodzi o usługi cateringowe..., czy oni dowożą jedzenie każdego dnia, czy co kilka dni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie o to chodzi , że dowożą każdego dnia, świeżutkie niektóre firmy cateringowe współpracujące z poradniami przywożą jedzenie co kilka dni,co moim zdaniem jest bez sensu. wybrałam Dietific, bo wiedziałam, że oni dowożą codziennie, w tym jest sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem wam, że mieszkam 200 km od Krakowa, ale z wielką przyjemnością przybyłam tutaj na wizytę, słyszałam bardzo dużo dobrych opinii o pani doktor, o tej poradni, dlatego rozpoczęłam z nimi współpracę mam nadzieję, że o efektach będę mogła wam już niedługo powiedzieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super współpraca ;) polecam wam, o tej pani doktor gdzies w telewizji kiedyś słyszałam jest bardzo szanowana i bardzo konkretna w sprawach dietetycznych swojego pacjenta traktuje z szacunkiem i kulturą bardzo zasadniczo i fachowo podchodzi do swojej pracy cieszę się, że mam okazję korzystać z usług takiego kogoś , kto się zna na zdrowym żywieniu i kto potrafi mnie naprawdę do niego przekonać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, chciałabym wiedzieć coś więcej na temat cateringu dietetycznego oferowanego przez Dietific powiedzcie mi jak to wygląda dokładnie? jak to jedzenie jest przysyłane, jak wygląda, ile tych dań jest , no i najważniejsze ile płaci się co miesiąc? poważnie zastanawiam sie nad takim cateringiem, bo lato już niedługo, a po zimie chciałabym schudnąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, ja Tobie powiem , że usługi cateringowe oferowane przez tą poradnię są godne polecenia dania dostajesz codziennie, zgodnie z wyznaczoną dietą przez panią doktor więc o nic nie musisz się martwić nie potrzebujesz robić zakupów, nie musisz nad tymi daniami siedzieć... zwykle jest 5 posiłków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no muszę wam powiedzieć, że jestem mile zaskoczona tym, że używają specyficznych surowców wysokiej jakości, również egzotycznych, co jest dla mnie nowością dania faktycznie są dowożone każdego dnia, a nie tak jak w innych poradniach dietetycznych zestawy są układane indywidualne i to mnie też się podoba zgodnie z ułożoną dla nas dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to te dania dostarczają codziennie, tak ? one są w takich specjalnych pudełkach? co jest na przykład w ramach całego wyżywienia? no i ile przede wszystkim ile to kosztuje? bo domyślam się, że nie jest to tanie jestem ciekawa jak to będzie jak skorzystam z ich usług, czy też będę tak zadowolona jak wasza większość zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one są dostarczane codziennie, wszystko wg zbilansowanej diety,przygotowanej przez panią doktor każde danie jest w hermetycznie zapakowanych pudełkach, gdzie każde danie jest opisane etykietą informującą co to za danie, kiedy należy je zjeść i jak podgrzać jedzenie jest w tackach diety od 65 zł - 90 zł za dzień, ale w ramach tego oferujemy znacznie więcej niż konkurencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślałam, że nie dam rady, miałam kryzysowe momenty, kiedy mąż przyniósł słodycze do domu, bo chciał sobie zjeść jednak wystarczył jeden telefon i zwykła wizyta u pani doktor, która chętnie doradzi, wesprze, po ludzku porozmawia takiego specjalisty to ze świeczką szukać pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od września planuję zacząć odchudzanie z Dietific, jestem ciekawa jak to będzie jestem umówiona na wizytę w poniedziałek za tydzień jak się do takiej wizyty przygotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie trzeba się jakoś specjalnie przygotowywać pani doktor, to super babka, to będzie po prostu zwykły wywiad lekarski, przyjemna atmosfera pani doktor będzie musiała poznać ciebie, twoje nawyki, twój styl życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem dumna, że zdecydowałam się na ten pierwszy krok opinie, komentarze na temat Dietific i osiągnięć innych są dla mnie bardzo motywujące mam nadzieję, ze i mnie się uda schudnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mają mnóstwo atutów, ale mnie osobiście najbardziej przekonuje to, ze dieta jest idealnie zbilansowana – odpowiednie proporcje zdrowych składników do tego pani doktor jest bardzo rzeczowa, indywidualnie podchodzi do swojego pacjenta warto jej zaufać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego nie stosują cukru i soli i innych niezdrowych dodatków , a dostawa wygodna i dobrze realizowana jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie mi ile kosztuje taki catering dietetyczny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam z Maczfit https://www.maczfit.pl/krakow/, jestem bardzo zadowolona z jakości jedzenia, jest naprawdę pysznie :) Wkrótce chyba sobie wezmę dietę sokową, na detoks :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam na mysli catering dietetyczny w Dietific, a nie w innych miejscach... ktoś odpowie na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×