Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rexonka

Dobry antyperspirant

Polecane posty

Gość Rexonka

Dziewczyny! Jaki antyperspirant polecacie...?? Przetestowałam juz chyba wszystkie, ostatnio w miare byłam zadowolona z erxony w sztyfcie, ale i to przestało mi wystarczać... Co zrobić żeby sie tak nie pocić...?? :( Moż e coś droższego, z apteki np...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio trafilam na adidas pomaranczowy w kulce, bardzo wydajny i skuteczny- cala ta seria adidas jest ok. moj sie nazywa intensive

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olina
Kup w aptece Antidral.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ten antidral
jest jak antyperspirant???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od kilku lat
uzywam rexony active lub aloe vera, sa ok, polecam (spray)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie polecam
...adidasa -super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież
antyprespiranty prawdopodobnie sprzyjają rakowi piersi (toksyny kumulują się w organizmie i nie są wydalane) odkąd się dowiedziałam, to używam jedynie dezodorantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexonka
Dzięki za odpowiedzi! Niestety, rexona już mnie nie satysfakcjonuje :(Używałam najczęściej aloe vera i active właśnie ale mam wrażenie jakby juz przestały działać. Może się juz za bardzo organizm do nich przyzwyczaił...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taksobiesiedze
nivea przezroczysta w kulce...suprer i ladnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esemska
adidas jest dobry! tylko zostawia białe ślady. Lady Speed Stick w żelu jest też dobry,może nawet aż za bardzo;) bo wysusza mi skórę i odbarwia czarne ubrania. Antidral jest na alkoholu i broń Boże nie wolno na ogolona skórę stosować bo bardzo piecze i podrażnia.To już jest specjalistyczny preparat. Myślę,że powinnaś spróbować innej firmy a po Antidral sięgnąć w ostatevzności. Mże spróbuj Herbinę?-sa łagodne,z tym że moga na Ciebie nie zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Esemska
Rexonka,ja tez tak mam,że po dłuższym czasie używania jednej firmy,przestaja działać. Tak było u mnie z Herbiną-stsowałam wiele lat,aż przestały kompletnie działać na mnie. Teraz właśnie używam Lady Speed Stick w żelu, w sztyfcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona29
adidas popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAROLCIA29...
herbina i tylko herbina!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rexonka
A coś z tzw. "wyższej półki"....??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro ale narazie nie
kenzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro ale narazie nie
albo vichy w aptece!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dezodorant- kuracja przeciw nadmiernemu poceniu Vichy ok 25 zł, w aptece.Na mnie podziałał rewelka, a mam spore ploblemy z poceniem, zabija nie przyjemny zapach długo działa i nie jest tak inwazyjny niż Antidral i jemu pochodne. W wersji bezzapachowej również jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZARNA23
tylko secret.obojetnie jaki zapach.susza pod pachami! jedyna wada to to,ze pozostawia slady:(ale wole takie slady na wew.stronie bluzki anizeli pot pod pacha!polecam wyprobowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. trenuje szermierke, jesli ktos wie lub nie, poci sie tam czlowiek niemilosiernie, bo jest ubrany w ciuchy z twardego plotna co nie przepuszczaja powietrza itd.. i osobiscie uwazam ze NIVEA DRY W SZTYFCIE mi najlepiej pomagala dotychczas. czy na treningi szermiercze, czy na stresujace dni w szkole zawsze nivea dry w SZTYFCIE , ostatnio jeszcze znajoma polecila mi antyperspirant ktory specjalizuje sie w usypianiu groczolow potowych... jakis specyfik do kupienia w aptece.. ETIAXIL sie nazywa. producent tego cuda mowi ze jest w 100% skuteczny, zawsze. wyprobuje :] http://mediweb.pl/sklep/product_info.php/products_id/2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajka
ej no ale z tym rakiem ktos wyjechal...przeciez nie pocimy sie tylko pod pachami, wiekszosc toksyn z naszego organizmu usuwanych jest wraz z moczem, a pocimy sie tez innymi czesciami ciala wiec nie dramatuzujmy....:) i popeiram ze adidas pomaranczowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia3410
ja rowniez polecam SECRET w kremie, jest rewelacyjny a i ladnie pachnie (mam ta rozowa wersje) a biale slady rzeczywiscie zostawia ale znalazlam na to sposob - nakladam secret , zakladam na jakis czas jakas stara bluzke (taka po domu) a kiedy chce sie juz ubrac do wyjscia delikatnie jeszcze przecieram paszki ta bluzka9 tak naprawde delikatnie) i nawet na czarnych bluzkach nie mam sladow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie najlepszy antyperspirant to HERBINA nie uczula i jest naprawde długotrwały.Uzywam go juz 8 lat.Zdecydowanie polecam wszytskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aajjaa
Etiaxil - rewelacja jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupiłam
ten z ATW, nawet może być. Faktycznie szybko wysyłaja, nie pachnie i nie klei sie do skóry:) Możę jeszcze wrócę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
skusiłabym sie na ten dezodorant... ale j naprawdę potrzebuje czegos skutecznego, czy ten specyfik pomaga takze na nadmierne pocenie się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecamm
Polecam antidral, etiaxil badz jezlei masz dostep do angielkisch aptek to wowczas polecam driclor. stosujesz to na noc, ja juz nastepnegodnia popierwszym zastosowaniu sie nie spocilam i takjestem suchiutka juz jakies 3 lata:D. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olina
oj anusia bardzo mało wiesz o nadpotliwości. Wiesz jest taka choroba o nazwie Hiperhydroza i wtedy non stop z ciebie kapie pot(dłonie, stopy, pachy, czoło,plecy są cały czas mokre). Tego nie da się wyleczyć żadnymi antyperspirantami, jest to wynik nadmiernego funkcjonowania układu wegetatywnego (współczulnego nad przywspółczulnym), często jest to genetycznie przekazywane z pokolenia na pokolenie. Pomaga operacja-ets, przecięcie nerwu nadmiernie funkcjonującego. Nawet szałwia tu się nie przyda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
anusiaanuisi... kiedys słyszałam że szłwaie tez trzeba picpod kontrolą lekarz,a, Ty piszesz że kąpiele, kurcze, a ja mam tylko prysznic... ;) milutko że to napisalaś, planuje wybrac sie do dermatologa, mozę on cos doradzi ale to jeszcze nie teraz za pare tygodni... jak masz jezcze jakies sposoby likwidujące przyczyneto chętnie posłucham... tez jestem konsultantką atw, to są bardzo dobre kosmetyki, tylko kurcze drogie troszke, a co moglabyś polecic, co wg ciebie jest warte polecenia gdyż ja tylko stosowalam krem wybielajacy przebarwienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gofrownica_zolta
moim zdaniem antyperspirant trzeba dobrac dokladnie do potrzeb swojej skory, tak jak nie ma uniwersalnych kremow tak samo jest i tutaj. ja dlugo testowalam rozne w koncu mam rexona skin calming, mnie odpowiada najlepiej. i ma ladnie delikatny zapach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×