Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabka...

DOBRY DENTYSTA TYCHY!!!!!

Polecane posty

Gość zabka...

Hej,chcialabym wybrac sie do naprawde dobrego dentysty,moze poradzicie mi kto jest najlepszy...mam nie mile doswiadczenia i dlatego choc raz chcialabym oddac sie w profesjonalne i dobre rece.Za Wasze opinie z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabka...
Nikt.?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzilam do dr Szymczak (na Balbinie) - mysle ze jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizza666
My chodzimy całą rodziną do gabinetu Endo Medica jesteśmy bardzo zadowoleni. Moim zdaniem pracują tam profesjonalni uprzejmi stomatolodzy i ceny są atrakcyjne. Szczerze polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinka99
Hej. Skoro chodzi o dentyste to zdecydowanie pani Katarzyna Stępkowska , leczy w toruniu , naprawdę bardzo dobra dentystka , miła i dobrze uczona ... Przyjmuje ona w szpitalu dziecięcym w swoim gabinecie . A jeśli nie Kasia no to moze Dominika Rakowiecka ? Tyle że ona jest ortodontką ale też się dobrze zna , Toruń Szpital dziecięcy ja chodze do Kasi , naprawdę bardzo polecam ! Pozdrawiam ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moika24
Sama osobiście wybrałam klinike endo-medica. Chodzę do niej już od jakiegoś czasu i zawsze jestem zadowolona z efektów leczenia. Jest ona tania i bardzo dobra. Proponuje też spróbowac, nie pożałujecie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam Endo-medica znakomity gabinet stomatologiczny tani i nowoczesny. Miałam w nim usówane dwie ósemki i całe leczenie przeszło bez przeszkód. Atmosfera w nim jest miła, pesonel jest pomocny i wykwalifikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również polecam Endo-medica znakomity gabinet stomatologiczny tani i nowoczesny. Miałam w nim usówane dwie ósemki i całe leczenie przeszło bez przeszkód. Atmosfera w nim jest miła, pesonel jest pomocny i wykwalifikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_246
a jakieś nazwiska dentystów ? do kogo najlepiej w tym endo medical ? i gdzie to dokładnie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_246
a jakieś nazwiska dentystów ? do kogo najlepiej w tym endo medical ? i gdzie to dokładnie jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamigotkama
Endimedica jest na Dunikowskiego. Polecam dentystę Janusza Terleckiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilnowy
ja za to chodzę do Pani Terleckiej:D jest naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5654654
No proszę ;) To musze sie wybrać do Endo-medica ;) Przekonaliście mnie ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trickat
Leczę tam zęby. Polecam. są skuteczni i konkurencyjni jeśli chodzi o ceny. Endo medica to dobry gabinet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za te propozycje. Muszę przyznać, iż mi pomogłyście, ponieważ niedawno wprowadziłam się do miasta i nie jestem jeszcze na tyle obeznana. Chyba się udam na Dunikowskiego, choć jeszcze nie wiem jak tam trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś jeszcze jakimś cudem to czytała - Dunikowskiego to na osiedlu H :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Tychy
byłam ostatnio pierwszy raz i muszę przyznać się że się pozytywnie zaskoczyłam. pozbyłam się tego bólu zęba i to na dodatek bezbolesną metodą. zdaje się że następnym razem, nie będę się zastanawiać do kogo się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senna marka
Zdecydowanie Endo Medica, a konkretniej dentystaTerlecki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja muszę zęba chirurgicznie sobie usunąć... Matko, jak ja się boję... W ogóle jest szansa na usuwanie "bez bólu"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że jest, cuda medycyny :) Ale nie wiem czy w tym gabinecie też, musiałabyś zadzwonić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka83
A premolaryzację w ofercie mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybki i tani kredyt zadzowń i zapytaj o szczegóły 32 329 11 08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość63
A czy Endo-medica ma umowę z NFZ, wie ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że tak. Może ktoś inny potwierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam dobrego stomatologa w Tychach. Pomóżcie, kogo polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia_kawa
ja mam stały gabinet dentystyczny w Tychach do którego przychodzę od kilku miesięcy http://www.viscardi.com.pl Wiadomo że wizyta w gabinecie dentystycznym nie należy do przyjemnych, ale w tym gabinecie pokonałam strach. Tam panuje taka atmosfera, że nerwy odchodzą na dalszy plan. W Viscardi leczyłam paradontozę. Ceny za usługi nie są wygórowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLukasz
a jacys inni dobrzy prywatni dentysci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze swojego doświadczenia mogę podsunąć ten gabinet stomatologiczny w Tychach własnie - http://www.esdentica.pl sama miałam byc okazję kilka razy w tym na leczeniu kanałowym a teraz z córką chodze, stomatologia dziecieca jest u nich tez na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedź na ul. Bacha 3e w Tychach. Ja tam chodzę do dentysty Esdentica http://www.esdentica.pl/ w Tychach na przeglądy i na leczenie. Miałam tam leczone kanałowo 2 żeby i plomby mi nie odpadły. Polecam ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×