Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość x-eska

Dobry dentysta w Łodzi

Polecane posty

Gość x-eska

Witam, Czy mógłby mi ktoś polecić naprawdę dobrego dentystę w Łodzi. Proszę, to pilne. Może być gabinet prywatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
na alejach Politechniki za 3 DS panią Drohomirecką-Skobel :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martama
dr Kobiela -Bobrowska, gabinet w budynku przy Piotrkowskiej 173 wejście z tyłu starego centralu, między centralem a PKO- gabinet w budynku głębi podwórka I piętro. 042/636-80-36 Najlepsza dentystka, którą udało mi się znaleźć, a do kilku juz chodziłam. Teraz chodzę do niej od 4 lat, regularnie. Jest mądrym, doświadczonym lekarzem, ma wyczucie, "robocizna" prawie nie boli. Szczerze polecam, jak masz pytania to pisz coniglio1@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Róg Narutowicza a Kilińskiego,poradnia dentystyczna która ma podpisaną umowe z NFZ.Naprawde dobrzy dentyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchefkowa_
dr Rafał Kulawiec, Szpitalna 6. Świetny specjalista, chodzę już z 7 lat, a wcześniej panicznie bałam się dentysty [mam problemy ze szkliwem i każda wizyta kończyła się chodzeniem po ścianach z bólu]. wyrozumiały, miły, poświęca dużo czasu pacjentom. tel. 0426760703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaniktoś
oj ja z tych co się okrutnie dentysty boją :( nie wiem jak sobie poradzę przed kolejną wizytą. Ale może się i uda, że będzie znośnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaklata
oj nie ma co się bać. Jak szukacie dentysty z Łodzi to ja polecam gabinet na Brzóski i doktor Kosowską. Jest naprawdę świetna. Poradzi sobie z każdym dentofobem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betteryou
oj tak jak się ma miłego dentystę i dobre znieczulenie, to nie ma się czego bać naprawdę wszystko do przeżycia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pa-aula
ja zdecydowanie polecam gabinety http://www.mak-laser.pl/ - pracujący tam dentyści którzy mają bardzo profesjonalne podejście, stosują nowoczesne metody, bólu prawie wogóle nie czuć:) ... coś wiem na ten temat bo niestety problemy z zębami mam od dawna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łodzianka u dentysty
Szpital na stokach. Studenci są zarąbiści bo boją się sprawiać ból i robią wszystko bardzo delikatnie i dokładnie pod okiem dentysty. Chirurgia u nich tez super, byłam dwa tyg temu usunać zęba i lekarz przesympatyczny i delikatny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski misiaczek
jestem pełna podziwu, że jesteście na tyle odważne, żeby oddać się w ręce studentów. Ja jestem z tych bardziej strachliwych pacjentów więc wybieram tych dentystów w doświadczeniem. Dlatego chodzę do Bamedu, bo tam wiedzą jak się ze mną obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieski misiaczek
jestem pełna podziwu, że jesteście na tyle odważne, żeby oddać się w ręce studentów. Ja jestem z tych bardziej strachliwych pacjentów więc wybieram tych dentystów w doświadczeniem. Dlatego chodzę do Bamedu, bo tam wiedzą jak się ze mną obchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marleniaaaaaa
Ja od siebie polecam stomatologa na ulicy Ossowieskiego 2 w klinice mak laser. Wszystko ładnie i konkretnie. Cena nie wygórowana a jakość murowana. Polecam M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabrycha34
ja chodzę na ulicę Cieszkowskiego 4 do Mak laser. Bardzo miła Pani dentystka i zawsze fachowo mi grzebie w buzi :) miła i uprzejma i widać że wie co robi bo moi znajomi też tam chodzą i zachwalają sobie. polecam ... więcej info tu: http://www.mak-laser.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miteczka
jeśli dobry to znaczy dla was profesjonalny, porządny i za dobrą cenę to jedźcie na Brzóski do Bamedu, przyjmują tam dwie panie stomatolog, naprawdę godne polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freestyleeee
zgadzam się, ja też chodzę do Bamedu, do doktor Kosowskiej jest bardzo dokładna, zna się na rzeczy a do tego bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś się wypowie na temat jp dent na Retkini lub dentysta Płatek na Storczykowej ktoś zna korzystał z usług czy warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnie i wieczorowo
ja jestem z innego regionu PL ale studiowałam w ŁOdzi I tyle lat temu korzystałam z usług pana dr Wojciecha Chabrowskiego http://chabrowski.info.pl/page7.php ale przyjmuje też na Piotrkowskiej w jakiejś znanej klinice wypełnienia piękne,wykonane solidnie,a minęło sporo lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze polecam gabinet na Retkini: www.stomatolog-retkinia.com.pl Od kilku lat się tu leczę i nie wyobrażam sobie gdzie indziej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa_lodz_widzew
A ja zdecydowanie polecam gabinet ktory dba nie tylko o kwestie medyczne ale takze o estetyke. Chcialam zrobic sobie wybielanie zebow i czyszczenie.Trafilam z polecenia kolezanki pod adres www.grandmedica.com.pl. Zadzwonilam mily meski głos:) zaprosił mnie na wizytę na ul Nowomiejską 4. tuż przy placu Wolności. Sama wizyta bezstresowa a efekty oszałamiające:) Serdecznie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dentystów w Łodzi jest wielu, sama jak kiedyś szukałam to ciężko było mi się zdecydować do którego w końcu iść. koniec końców wybrałam się na leczenie kanałowe do Sanacji. To było moje pierwsze (i oby ostatnie ;) ) kanałowe w życiu, byłam przerażona. Muszę jednak stweirdzić, że aż tak źle nie było, myślałam że będzie gorzej. No cóż, nie taki diabeł straszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to fakt, że jest sporo gabinetów, ale mimo wszystko też nie tak łatwo jest wybrać ten jeden. Ja byłam u kilku ale od pewnego czasu chodzę do Bamedu i jestem bardzo zadowolona, wysoka jakość usług i fajne podejście do pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę złego słowa powiedzieć o Pani dr Bąkale-Bil, pełen profesjonalizm i miła obsługa. Dentysta przyjmuje na Wyszyńskiego 63 w Łodzi. Polecam. www.stomatolog-retkinia.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie tylko doktor Kosowska, bardzo dobra dentystka, ale też bardzo miła i sympatyczna, dzięki temu każda wizyta przebiega bez większego stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt w Bamedzie można liczyć na bardzo dobrą opiekę, miłe podejście do pacjenta. bardzo dbają o to, żeby każdy się tam dobrze czuł, żeby nic nie bolało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabinet na retkini
Ja polecam gabinet stomatologiczny Perfekt na ul. Retkińskiej 104. Zespół jest bardzo doświadczony i wykształcony. Lekarze posiadają tytuły naukowe dr n. med. i są w trakcie lub po licznych specjalizacjach. Miła fachowa obsługa. Od kilku lat stwierdzam to na własnym uzębieniu, które wyleczone nie przysparza mi żadnych problemów. Polecam bo warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do doktor Tomaszewskiej z Bamedu, bardzo dobra dentystka i miła kobieta. Warto się do niej wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×