Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olga1966

Dobry gabinet medycyny estetycznej Warszawa

Polecane posty

Gość Olga1966

Szukam dobrego gabinetu medycyny estetycznej w Warszawie - macie jakiś godny polecenia. Zmieniam swoje życie, w końcu się rozwiodłam, dzieci nie są już takie małe i postanowiłam w końcu zadbać o sobie. Uważam, że jestem tego warta. Jak macie kogoś dobrego w Warszawie - piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co chcesz zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobietaimatka na woli lub dr kaliszewska i gorąco odradzam instytut przy placu konstytucji wyciągnęli odezwie kupę kasy a robili zabiegi na najniższych parametrach. Dr kaliszewska specjalistka od wypełniaczy pod warunkiem że nie oczekujesz np ust glonojada:) tylko naturalny efekt. Kobietaimatka robiłam tak lasery medyczne na twarz super lekarka super efekt i fajna cena .i nic nie reklamuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkag83
Ja robiłam u dr Bembenek w asti-medzie. Nie dość ze dobrze robi to jeszcze doradzi żeby nie zrobić głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuśkaOla
ja polecam http://potocki-pelka.pl/gwiazdy-wydarzenia/. U dr. Potockiego zrobiłam sobie najpierw osocze bogatopłytkowe, a potem botoks. W mojej opinii efekt utrzymuje się dłużej niż ten, które robiłam w innym gabinecie. Słyszałam, że ważne jest aby botoks po otwarciu nie leżał za długo bo traci swoje właściwości, a wydaje mi się, że dużo gabinetów na to nie patrzy tylko robi i bierze kasę. Jak robiłam w Katowicach (koleżanka mnie zaciągnęła) to trzymał mi się 3 miesiące. Ale jak tylko weszłam do tego gabinetu już widziałam, ze coś jest nie tak. Babka była tak zbotoksowana i napompowana, że to aż obrzydliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Bohdan Potocki jest super, skromny, miły człowiek i doskonały specjalista. Uważam też, że kobiety powinny tego typu zabiegi wykonywać u faceta, kobiety są jednak zazdrosne, ja się na kobietach od medycyny estetycznej zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam panią kosmetolog w gabinecie MezoSkin. Ma dziewczyna talent, idealnie potrafi wymodelować usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegi typu zastrzyki, stężony kwas hialuronowy, botoks - powinien robić tylko i wyłącznie lekarz. Żadna kosmyczka, to jest niezgodne z prawem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe z jakim prawem? I dlaczego łączysz zabiegi ostrzykiwania kwasem hialuronowym i botox. Kwas hialuronowy nie jest lekiem i podaje się go w celu poprawy urody, więc jak najbardziej kosmetyczka czy kosmetolog mogą go używać. Wg mnie to bezsens jeżeli lekarz zamiast leczeniem zajmuje się upiększaniem, szczególnie taki, który nie ma żadnego poczucia estetyki i potem zamiast ust robi pontony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To przeczytaj sobie te artykuły - mówią one o tym co kosmetyczka może wykonywać a co nie: http://www.medyczneprawo.pl/2014/04/03/kosmetyczka-czy-lekarz-kto-moze-wstrzykiwac-botoks/ http://www.pkik24.pl/warto-wiedziec/kosmetyczki-wykonuja-zabiegi-lekarskie-sprawa-w-prokuraturze I jest tam wyraźnie napisane, cyt "Kosmetyczka – czyli technik usług kosmetycznych nie ma prawa do wykonywania świadczeń opieki zdrowotnej w podmiotach leczniczych. Podstawa programowa w kształceniu kosmetyczki zawarta jest w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z dnia 7 lutego 2012 r. w sprawie podstawy programowej kształcenia w zawodach (Dz. U. z dnia 17 lutego 2012 r.) Zadania zawodowe takiej osoby związane są ze stosowaniem zabiegów z zakresu kosmetyki pielęgnacyjnej, upiększającej, jak również z udzielaniem porad z zakresu kosmetyki zachowawczej i zdobniczej." "Zatem podawanie kwasu hialuronowego, pozostaje w zakresie kompetencji lekarza. Dlatego np. na wstrzyknięcie botoksu można iść do dentysty (częsta praktyka). Jeżeli na botoks umawiasz się u kosmetyczki to wiedz, że wydaje się go tylko na zamówienie – lekarzom."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez wolę zabieg zrobić u dobrego lekarza niż u kosmetyczki. Osobiście polecam dr. Bohdana Potockiego - miły, uprzejmy i świetny specjalista. Szkoda tylko, że ta medycyna estetyczna na razie jest taka droga, no ale daje efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez chodzę do doktora Bohdana Potockiego, tam podobno nawet niektóre gwiazdy robią sobie zabiegi. I dla mnie ważniejszy niż gabinet jest lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja polecam klinikę przy ul.Bagno w centrum. miła atmosfera i profesjonalnie wykonywane zabiegi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolezanka65
ja się skusiłam na wizyte u dr. Bohdana Potockiego. Faktycznie bardzo miły. Zrobiłam sobie lifting wampirzy i wyszło bardzo dobrze. Zapisałam się już do niego na kolejny zabieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia54
a co robiłyście u tego Potockiego? Słyszałam, ze każdy lekarz w czymś innym się specjalizuje i tak trzeba chodzić. Ale ile w tym prawdy... nie wiem... U mnie po lecie skóra strasznie jest przesuszona i mam drobne przebarwienia a niby smarowałam kremem z filtrem 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Bohdan Potocki jest świetny w osoczu bogatopłytkowym to tzw. lifting wampirzy, świetnie powiększa usta (kąciki się podnoszą i wyglądają naturalnie) oraz w botoksie. Przy czym ja botoxu nie robię, uważam, że nie jest zdrowy i wolę osocze i mezoterapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja u potockiego byłam na liftingu wampirzym, kupionym na gruponie. Bardzo polecam i czekam jak znowu będzie miał jakąś promocję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam problem z rozstępami, używałam jakichś kremów i kosmetyków, które niemal w ogóle nie pomagały. Pomogły mi zabiegi laserem Emerge. Naprawdę szybko widoczne efekty. Korzystałam z zabiegu w Klinice Medycyny Estetycznej Beauty Skin (www.beautyskin.com.pl) przy ul. Pokornej 2/U25. Naprawdę miły, fachowy personel, efekty zabiegu też świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja za pośrednictwem przyjaciółki trafiłam do http://www.high-med.pl/ - mają naprawdę szeroki zakres jeśli chodzi o zabiegi medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam fabryke urody. 3 panie ktore doslownie czaruja. Robia idealnie kwasy czy botox. Ja ich znalazlam poprzez party urody ktore organizuja w roznych miastach i jak sie idzie tam grupa nas bylo 8 osob to dali nam niskie ceny i mam sliczna buzie i moglam sporo zaoszdzedzic. A usluga na najwyzszym poziomie. Ja mialam robione czolo usta i wolume. Za czolo zaplacilam 400zl za usta 550 zl a wolume 800 zl . Teraz czekam jak znow bedzie party w wawie bo chce zastrzyki na pozbycie sie tluszczu. Siedziba i gabinety fabryki urody sa w katowicach . Babeczki warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że medycyna estetyczna jest po to, aby o siebie zadbać i czuć sie dobrze ze sobą. Przede wszystkim trzeba znaleźć fajne miejsce. Polecam Centrum Medyczne SKJ w Warszawie. Nowoczesna klinika, świetna kadra - naprawdę dbają o klientki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam Klinikę Odchudzania na Ursynowie. Super miejsce, wiele znanych osób z niego korzysta. Ja robiłam tam sobie karboksyterapię i jestem bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja natomiast bardzo sobie chwalę Klinikę Urody i pięknej Sylwetki na Bemowie! To bardzo profesjonalna klinika, z najnowocześniejszym sprzętem. Można u nich zrobić mnóstwo zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Ja osobiście uwielbiam zabiegi Icoone! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy w tej Klinice Odchudzania na Ursynowie maja też jakieś usługi dietetyczne? czy tylko same zabiegi? Bo ja bym chciała oprócz zabiegu odchudzająco-ujędrniającego także jakąś dietę skomponowana specjalnie dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, w Klinice Odchudzania na Ursynowie jest fantastyczna pani Monika - doskonała dietetyczka. Zapewniają tez wsparcie psychologiczne i psychodietetyczne. Pani Monika dopasuje dietę, ma swoje sposoby, daje świetne przepisy - łatwe do wykonania! jest super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam sobie w tej Klinice Urody na Bolkowskiej depilację laserową. Najpierw miałam konsultację, czy mogę robić sobie ten zabieg, czy nie ma przeciwwskazań. Potem dowiedziałam się jak mam się przygotować do samej depilacji, czego mam się spodziewać w trakcie zabiegu itp. Po zabiegu też dostałam dokładna instrukcje jak pielęgnować skórę. Cały czas czułam się dobrze poinformowana i zaopiekowana. Uwielbiam to miejsce! Mają bardzo profesjonalne podejście do klientek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchajcie, ja mam problem z gatunku ginekologii estetycznej. To tez mogę to zrobić w tej Klinice SKJ? Oni tam robią takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, Pani Monika z Kliniki Odchudzania na Ursynowie to fantastyczna osoba i diet coach. Zapewnia profesjonalną pomoc dietetyczną, psychologiczną i motywacyjną w procesie odchudzania i zmiany stylu życia. Mi bardzo pomogła! Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pojechalam do szczecina do gabinetu dr Marosza www.drmarosz.pl - musze przyznac, ze bylo warto sie tam ruszyc, bo to co stalo sie z moimi bliznami potrądzikowymi to jakis cud :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy zabieg kosmetyczny wymaga ingerencji w skore. Nie raz jest to niewielka zmiana a nie raz dosyc znaczaca i boląca. Ja zazwyczaj kupuje znieczulenie z lidokainy miejscowo na skore. Kolezanka podala mi adres www.naporost.pl i tam juz kupuje jakis czas. A ja jestem taka osoba ktora nie wytrzyma bez tatuaza co kilka tygodnii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×