Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Dobry peeling i tonik do twarzy!! - poszukuje!

Polecane posty

Gość

Witam! Mam dosyć tłustą cerę ze słonnością do wyprysków, poszukuję dobrych kosmetykow ktore by mi pomogly zwalczyc owe nieestetyczne wypryski, pojawiajace sie z reguly na czole, skroniach, przy nosie i w okolicach ust... Wczesniej nigdy nei mialam takiego priblemu, pojawil sie on stosunkowo nei dawno jakies 5 -6 miesiey temu... i chcialabym cos ztym zrobic, Prosze o rady. Pomyslalam ze najlepszy w takim wypadku bylby jakis peeling i tonik, ale nie specjalnie sie na tym znam... :) Wiec bardzxo prosze o rady Z góry dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka77
Jusztyska a ile masz lat? Doradze ci poniewaz zajmuje sie kosmetyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
w tym roku skończe 20 lat :) z góry dzięki za rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
echhh, czy nie ma tu nikogo kto sie na tym zna??:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka77
zaraz odpowiem ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka, jak często należy robić peeleing? Pytam bo zauważyłam, że po peelingu łatwiej robią mi się wypryski (na ogół cerę mam czystą). Dlaczego tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka77
A wiec jak wiesz wiek 20 lat oznacza ze masz wieksze prawdopodobienstwo i sklonnosc do tradziku, niedoskonalosci. A by w przyszlosci zapobiec przykruych niestetycznych znakow mlodosci trzeba umiejetnie dobrac dla potrzeb swojej skory kosmetyki i wykonywac zabiegi pielegnacyjne. Wiec wiem ze masz 20 lat i jaka cere?? (mieszana,sucha,normalna,tusta). Bo mozna miec problemy z tradzikem majac cere sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nim wstanie dzien
do takiej cery lepiej używać pilingów enzymatycznych zeby nie rozdrpywac krostek drobinkami, ja juz najgorsze z tradzikiem mam za soba i moge uzywac mechanicznego i bardzo sobie chwale taki zielony z Yves Rocher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooO
ja mam cere sucha, delikatna i sklonnosci do wypryskow, stosowalam proactiv ale wysuszylo mi skore, ale wypryski zniknely, sama nie wiem co mam uzywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elooO
swietny piling jest z serii Guinot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
suchej to raczej nie mam.. powiedzilabym mieszana... dokladnie sie na tym nie znam ale cos w styklu ajkies strefy T , tzn ze tlysa jest na czole nosie i brodzie..., ale tych moich nie doskonalosci to do konca bym tradzikiem nie nazwala... chociaz moze sie myle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalka77
Dudi- tak dokladnie, jesli sie wykonuje czesto peeling czesciej niz nasza skora tego potrzebuje broni sie wlasnie w postaci objawow typowych dla kazdej skory z osobna. I np. cera sucha i wrazliwa(w tym tradzikowa) wystarczy gdy peeling twarzy zrobimy raz w tygodniu i to najlepiej ten enzymatyczny np.gommage. bowiem skora sucha i wrazliwa nie produkuje tak duzo sebum co skora tlusta ktora ma nadprodukcje tuszczu wiec i ma grubszy naskorek , skora jest bardziej chroniona przed roznymi czynnikami. Wiec jesli ma sie tradzik pospolity czy objawy skory wrazliwej(zaczerwienienia,spieta skora,pieczaca) trzeba uzywac peeling dobrany do tego typu skory a wiec jak mowilam najlepiej enzymatyczny. Wykonywac go raz na tydzien, poniewaz jak wiadomo bardziej pobudzamy skore wiec dlatego ona sie ''broni'' w postaci niemilych dla nas niespodzianek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
z tego co napisalas to na 100% nie mam suchej cery :Pbylabym raczej, jak wczesniej napisalam za mieszanym typem, choc nie wiem do koncaa co to oznacza ;) tak to jest byc laikiem w tych sprawach...echhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..................... . . . .
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o tonik, to zdecydowanie polecam Tonik do twarzy HB, tani, naturalny, bez alkoholu, oczyszcza skórę, sprawia, że jest miła w dotyku, a właśnie o to w tym wszystkim chodzi. W 100% polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porada po 8 latach :) bezcenna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonik witaminowy do twarzy HB - możesz mi dokładnie wypisać jaki jest skład? Widziałem na stronie sklepu, ale tylko część składu została wypisana. To jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np. Tonik witaminowy do twarzy HB orzeźwia, wzmacnia, oczyszcza skórę - mam od kilku miesięcy, widać spore zmiany, używam systematycznie. Ogólnie moje skóra zawsze wyglądała słabo - o dziwo poprawiłam jej wyglądać mając prawie 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkaszparagowa
No u mnie sprawdza się seria do cery tłustej i trądzikowej od Flosleku - tonik i krem matujący są niezłe, a peeling - stosuję under20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda kielczyk
Do dziewczyny, która wymieniała Tonik witaminowy do twarzy HB - działa. Skóra miła w dotyku, ładnie wyglądająca, orzeźwiająca, jestem pod wielkim wrażeniem. A duże zmiany widzę po miesiącu stosowania - brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pataniek
Tonik witaminowy do twarzy tak? To jest to samo? Bo na Hildegard Braukmann widzę różne produkty. To jak w końcu? Cera sucha, jest wiele w niej do zmiany, i chyba to jej zdecydowanie najgorsze stadium ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaniela
Tonik witaminowy do twarzy HB, kwestia systematyczności, ale generalnie można przywrócić twarzy normalność przez racjonalny okres czasu. Nie twierdzę, że od razu skóra będzie idealna, ale za jakiś czas to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od samego toniku stan skory sie nie poprawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatakos
Tonik na bazie wody morskiej HB, pomaga - skóra jest ładna, wypielęgnowana, zdrowsza, atrakcyjna - bardzo duża odmiana, skóra oczyszczona. Akurat jak dla mnie zmiana była tutaj diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybierz się do sklepu ziko dermo, specjalizują się w dermokosmetykach więc na pewno coś doradzą odpowiedniego dla Ciebie a może akurat trafisz na promocje bo też często mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anbadalo
Tonik na bazie wody morskiej HB, u mnie efekty przynosił znakomite, przede wszystkim skóra jest zdrowa, ładniejsza, powiedziałabym, że dopieszczona ;-) Jest napięta i wypielęgnowana, przy czym jednak efektu spodziewajcie się dopiero po czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×