Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry protetyk w Warszawie

Polecane posty

Gość gość

Szukam dobrego i sprawdzonego protetyka. Czy możecie mi kogoś polecić? Chodzi mi o Warszawę i okolice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ja mogę polecić dr Przemysława Szczyrka, on przyjmuje na Wilczej, Zrobił mi ładna protezkę, jestem bardzo zadowolona z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu miałem wstawianą trójkę - poprzednią straciłem w wypadku. Znajomy polecił mi Bożenę Hoffman - http://www.bozenahoffman.pl/protetyka.html no i muszę powiedzieć, że ząb wygląda świetnie i bardzo dobrze się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwier9090
Muszę przetestować te Wasze namiary. W sieci znalazłem ofertę dentalux - ale pytałem po znajomych co sądzą, to każdy się niepochlebnie o nich wypowiadał, to sobie odpuszczę. Nie ma co ryzykowac, w końcu zęby są istotne w życiu człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić panią dr Ewę Jakubowską z Dent-SM na Bemowie. Bardzo dobry specjalista, a przy tym naprawdę miła osoba, która wszystko wyczerpująco tłumaczy. Mój mąż robił u niej kilka rzeczy, ja również - choć trochę mniejszy zakres :) Tutaj namiary http://www.dentsm.pl/protetyka-warszawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli szukacie dobrego protetyka w stolicy to moge polecic salon EstheDent. Nie pamietam dokladnie imienia i nazwiska lekarza ale tam generalnie pracuja bardzo dobrzy specjalisci takze mozecie spokojnie odwiedzic bez strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry specjalista od protetyki w Warszawie to centrum stomatologii Stomapol. Wszystko na ten temat można poczytać na stronie stomapol.eu Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kysek880
W Warszawie jeszcze na takiego to nie trafiłem ;/ Póki co bujam się po różnych dentystach i szukam. Ostatnio dentalux okazał się totalną klapą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego? Ostatnio wszędzie widzę negatywne opinie o nich...? Ja słyszałam z pierwszej ręki bardzo dobre opinie właśnie o pani Jakubowskiej z Dent-SM, http://www.dentsm.pl. Myślę, że warto wybierać sprawdzonych lekarzy, zwłaszcza w tak delikatnej materii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka991
Ja myślę o implantach od dłuższego czasu. Z tego co wiem Medoral robi implanty i cieszy się bardzo dobra opinią. Chyba się tam umówię na wizytę. Musze w końcu wziąć się za moje zęby bo niestety pozostawiają wiele do życzenia a marzy mi się piękny, biały uśmiech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extixx
Na pewno dobrym miejscem jest http://maestria.clinic/leczenie/protetyka/ ktoś z was wykonywał tam protezę i może podzielić się własnymi opiniami? Moja mam tam właśnie miała zamawianą nową, bo stara już po prostu nie domagała. Bardzo fajne i dokładnie wszystko zrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołłenna
Moja mama ma protezę ze 2 lata już, właśnie była zamawiana w Maestrii, tam mama chodziła do protetyka. Proteza bardzo naturalnie wygląda, nic się z nią nie dzieje, nie uwiera, nie wypada, więc to chyba dobra rekomendacja jest dla tej kliniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J swoją protezę zrobiłam w Stomapolu na Tarchominie. Jest to proteza szkieletowa. Wcześniej porobili mi pomiary i badania. Naprawdę kompleksowy zakład stomatologii na najwyższym poziomie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam bdb opinie o dr Jakubowskiej z kliniki Dent-SM http://www.dentsm.pl/protetyka-warszawa. Sama mam do zrobienia koronki i własnie do niej mam zamiar się wybrać, bo najlepiej korzystać ze sprawdzonych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też robiłam sobie protezę w Stomapolu. Jestem zadowolona. proteza leży dobrze i nigdzie nie uciska. Zrobiona jest z najwyższej jakości materiału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z przygotowaniem pod protezę t.zn. na dzień dzisiejszy mam kilka zębów do usunięcia i klika do wyleczenia - jak to wygląda w takich klinikach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stomapolu leczą zęby do wyleczenia, a te do usunięcia usuwają, a potem robią odlew i gotowe! wszystko w naprawdę komfortowych warunkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam! Mnie tam robili protezę hybrydową. Doskonake jest dopasowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam dr Jakubowską z Dent SM, http://www.dentsm.pl/protetyka-warszawa. Moja Mama była Jej pacjentką, często jeździłam z Nią na wizyty. Bardzo dobra specjalistka, doświadczenie, wiedza i podejście do pacjentów to jej niekwestionowane atuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić Stomapol. Wybielałam tam sobie zęby i naprawdę jestem zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam esteticę na Brudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam bardzo duze problemy z zębami. Chodziło o paradontozę. Pomogli mi na tyle, że szyjki już mi się nie obnażają i zęby trzymają się stabilnie. po prostu ten proces zatrzymali. polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam stomapol. Robią tam protezy akrylowe, acetalowe i szkieletowe i wiele wiele innych. Wiem, bo tam chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik30

ja jestem bardzo zadowolona z pani Anety Dąbrowicz z kliniki Demeter 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry protetyk przyjmuje na Senatorskie Klinika nazywa się Dental Fraternity. Dobre jest to że mają pełen zakres usług stomatologicznych. Lekarze są w porządku. Dodatkowo każdy pacjent ma swojego opiekuna który dba o przebieg leczenia i o terminy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×