Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MałaGofa

Dobry rehabilitant w Krakowie - pilne

Polecane posty

Gość MałaGofa

Polećcie mi proszę jakiś dobry i w miarę tani gabinet w którym pracują fachowi rehabilitanci. Za odpowiedz z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radaAda
Też kiedyś tam byłam. Potwierdzam, że są dobrzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POlaKrk
Fizjomed na królowej jadwigi :) Bardzo fajne miejsce, leczyłam u nich kolano po zabiegu, teraz korzystam z treningu żeby przygotować się znowy do jazdy na nartach. Są bardzo profesjonalni i stosują różne metody, w zależności od tego z czym masz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gabinety doktora Więcka. Są cztery w całym mieście, więc zawsze do jakiegoś jest blisko. Sama korzystałam z ich usług i jestem mega zadowolona - bardzo miła obsługa, niskie ceny i profesjonalna rehabilitacja, czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gabinety doktora Więcka. Są cztery w całym mieście, więc zawsze do jakiegoś jest blisko. Sama korzystałam z ich usług i jestem mega zadowolona - bardzo miła obsługa, niskie ceny i profesjonalna rehabilitacja, czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam gabinety doktora Więcka. Są cztery w całym mieście, więc zawsze do jakiegoś jest blisko. Sama korzystałam z ich usług i jestem mega zadowolona - bardzo miła obsługa, niskie ceny i profesjonalna rehabilitacja, czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karbons
Odsyłam tutaj - http://forus.co/ Nie skupiaj się wyłącznie na jednym mieście, bo akurat z tematem rehabilitacji jest rzeczywiście bardzo ciężko. Nawet prywatne gabinety nie mają wystarczającego wyposażenia, szczególnie pod dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość januszee
Aktualnie chodzę na rehabilitację do doktor Angeliki Wałach i jestem zadowolony z efektów. U mnie to jest kwestia pasma biodrowo piszczelowego. Niestety ale się doigrałem i przeciążyłem. Całe szczęście, że trafiłem do pani doktor, bo z tego co się słyszy od znajomych to generalnie na dobrego fizjoterapeutę jest bardzo ciężko trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o rehabilitację dzieci, zwłaszcza niemowląt to polecam mgr. Justynę Niedźwiecką, przyjmuje na Kremerowskiej 11, specjalizuje się w uposledzeniach neurologicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta32
Tutaj http://rehabilitacja-rst.pl/ masz namiary na fizjoterapia Kraków - RST Rehabilitacja. Mają profesjonalną placówkę, doświadczoną kadrę i szeroki zakres usług. Do tego podpisaną umowę z NFZ co też jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo z ręką, a właściwie z łokciem pomogła pani Madzia Brunagel, prawdziwa specjalistka i bardzo fajna rehabilitantka. W pół roku moja ręka powróciła do sprawności, a teraz chodzę na ćwiczenia które przygotowują mnie do powrotu do gry w tenisa. Efekty pracy były widoczne ze spotkania na spotkanie. Ważna jest cierpliwość, bo ja początkowo nie chciałam wierzyć, że "machanie" ręką mi pomoże wrócić do formy. Cierpliwość popłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Natalia Dąbrowska z Synapsy, leczyłam się u niej dwa razy, po dwóch ciężkich urazach kolana. Nie znam drugiej tak dobrej fizjoterapeutki, do tego wizyta nie kosztuje milionów. A tutaj możecie poczytać opinie o niej i się do niej umówić. Ja chwilowo nie muszę :) http://znajdzlekarza.pl/natalia-dabrowska/fizjoterapeuta/krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAnusiKa
Ja przeszłam zabieg artroplastyki dysku lędźwoiowego w marcu zeszłego roku. Po operacji pomogła mi dojąć do siebie pani Anna Zajączkowska która pracuje w Fizjomedzie. Wiem że są tam bardzo dobrzy specjaliści, kilka osób poznanych przy okazji walki z dyskopatią też sobie chwali ten ośrodek. Współpracują tam ze sobą bardzo dobrzy lekarze i fizjoterapeuci. Teraz już nie potrzebuje ich pomocy, staram się chodzić na basen i nie dźwigać i jak narazie jest w porządku. Także polecam ośrodek i jestem dowodem na to że operacja i odpowiednie ćwiczenia po mogą przynieść ogromną poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frantic67
polecam Starzyk Damiana, świetny i rzeczowy fizjoterapeuta, problemy z długotrwałym bólem kolana wyleczył mi w ciągu 2-3 wizyt i do tej pory mam spokój. Przyjmuje w małym gabinecie na ulicy Zdrowej, www.medycyna-zdrowia-urody.pl POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, z własnego doświadczenia polecam http://rehapro.com.pl/ . Stosują najnowsze metody i sprzęt :) U mnie wystarczył miesiąc fizjoterapii i byłam jak nowo narodzona, bez bolączek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na zabiegi chodzę na Biały Prądnik na ul. Słomczyńskiego. To jeden z gabinetów rehabilitacyjnych grażyna i rafał więcek, mają ich w Krakowie i okolicach z 5 czy 6. Ja akurat chodzę na Biały Prądnik bo mam najbliżej. Miejsce naprawdę godne polecania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjaa W
Ja polecam rehabilitację w gabinecie przy ulicy Piwnej 22 On należy do tej grupy gabinetów G&R http://www.rehabilitacje.org/ Jest kilka w Krakowie tych gabinetów. Moja rehabilitacja w tym gabinecie na Piwnej przebiegła sprawnie i była profesjonalna. Rehabilitanci mają wiedzę i doświadczenie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka _009
Zastanów się, czy od razu potrzebujesz rehabilitanta, który będzie wyłudzał pieniądze. Czasami wystarczy solidny sprzęt i rehabilitacja w domu. Ja sobie takie ćwiczenia zafundowałam ze sprzętem Mdh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodzę prywatnie do Fizjomed - koło błoń. U mnie wystepuje bol barkow (a szczegolnie prawego) spowodowany poniekad urazem, ale tez praca siedzaca i krzywym siedzeniem. Probowalam napierw isc na NFZ, wiec lekarz rodzinny dał mi skierowanie do rehabilitanta, ale czas oczekiwania byl ponad rok!!! i dal mi tez skierowanie po styczniu (jak beda nowe terminy czy tam przydzial na nowy rok) na gimnastyke w osrodku zdrowia. Ale co z tego, skoro gimnastyka jest rano kolo 10, 11, 12 (takie mialam terminy), a czlowiek przeciez w tym czasie pracuje! To jest jakies chore... wiec olałam ten caly NFZ i chodze do Fizjomedu. Wcale nie place duzo, terminy mam od razu, fachowcy sa tam bardzo dobrzy, życzliwi, widać, że im zależy na tym, by mnie przestalo bolec, angazuja sie w diagnostyke i cwiczenia. Ja chodzę do Pana Wojtka Przybyłowicza, który właśnie specjalizuje się w problemach z barkami, oczywiście nie tylko. W każdym razie, z czystym sumieniem polecam, bo w moim przypadku już po dwóch wizytach była kolosalna poprawa, choć się tego nawet nie spodziewałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry gabinet rehabilitacyjny jest na białym prądniku na ul. ul. Słomczyńskiego. Ja tam chodziłam na zabiegi i bardzo z nich jestem zadowolona, bóle w nodze ustały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widze ze nie tylko ja korzystam z usług Pani Magdaleny Brunagel, naprawdę bardzo miła kobieta a w dodatku ma ręce które leczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin s
Polecam Pana Pawła Czarnockiego z Panaceum. Przyjmuje w Krakowie (Al. Słowackiego i Obronna) i w Zabrzu. Bardzo skuteczny fizjoterapeuta. Uważny i sumienny. Byłem leczony na różne dolegliwości, diagnoz było kilka, efektów żadnych. Szkoda, że nie trafiłem do Pana Pawła wcześniej. Oszczędziłbym pieniądze i czas. Teraz leczy się mój kuzyn i też jest zadowolony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też chodzę do Fizjomedu. Mają jedne z lepszych cen w Krakowie. Mnie leczy pan Filip Pięta. Cudowny człowiek! Widać, ze doświadczony, ma ogromną wiedzę i bardzo sie angazuje w leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam Fizjomed. Chodzę tam od dłuższego czasu. Bardzo dobrzy specjaliści tam pracują. Mają wielu klientów z tego co widzę, również dzieci i osoby starsze. Ja jestem ogromnie zadowolona, bo w końcu po jakimś leczeniu widzę rzeczywistą poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł Czarnocki jest b. dobrym fizjoterapeutą. Leczyłam rwę kulszową. Miałam skierowanie na operację, byłam załamana - nie mogłam samodzielnie wstać z łóżka. Trwało to miesiącami. Środki przeciwbólowe działały przez krótki czas. Kolega dał mi kontakt do Pana Pawła. Dzięki niemu uniknęłam operacji i czuję się świetnie. POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asanka87
czy ktoś z was był może u http://fizjo-sfera.pl/pierwsza-wizyta.html musze się pilnie udać bo mi dysk wypadł i już wyję z bólu!! na nfz powiedzieli mi pół roku na zabiegi i to w trbie przyśpieszonym - nie wiem już co robić bo jadę na ketonalu i nie mam innej opcji... pomozcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Poznaniu warto zajrzeć na http://new.fitswim.pl zajmują się również fizjoterapią, chociaż ja chodziłam na aqua fitness :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Materina
Wszystko zależy też od tego, jakiego typu rehabilitacji szukasz. Wiem, że na ściankach wspinaczkowych Forteca http://www.cwf.pl są zajęcia dla osób z niepełnosprawnością (zespół Downa, mózgowe porażenie dziecięce, osoby niedosłyszące, niewidome), zarówno jeśli chodzi o osoby dorosłe i dzieci. Wydaje mi się, że właśnie taka nietypowa rehabilitacja jest w stanie pomóc często naprawdę bardzo - uczestnicy uczą się pokonywać własne słabości, bariery, dodatkowo pracują też nad własną koordynacją ruchową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×