Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

viejra00

DOBRY STOMATOLOG LUBLIN

Polecane posty

witam wszystkich. Po ciąży chciałam zrobić porządek ze swoimi ząbkami. Drogie pani czy mamy dobrych stomatologów w Lublinie? ktoś kogoś poleca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo proszę o jakąś odpowiedź:( naprawdę mam wątpliwości zwłaszcza, że te wizyty nie należą do najprzyjemniejszy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja strasznie boję się dentystów - ale przyszedł czas na to abym zaczęła leczyć swoje uzębienie. Trafiłam na dr Hadałę - wybór był przypadkowy, bo poszłam z bólem - okazał się trafem w 10tkę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Hadałę? rozumiem, że to kobieta:) Ale robi ze znieczuleniem czy bez? długo nie korzystałam i trochę się boję muszę przyznać. większy strach mam przed tym co usłyszę niż może leczeniem, ale decyzję podjęłam i idę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Hadała , to kobieta, jest bardzo delikatna . coż jak sie nie dba o zęby to potrzebna chwila prawdy - jest bardzo profesjonalistką! baaardzo dokładny przeglad robi . ja byłam prywatnie w luxmedzie - ale muszę przyznać,że nie jest drogo - są droższe gabinety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze zanim udam się do lekarza sprawdzam jakie ma opinie na rożnych portalach. teraz szukam dr Hadały i ma niewiele opini. naprawde mam mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jurkiewicz-Mazurek Magdalena - jest świetna! leczymy się u niej z mężem i nawet nasze dzieci powoli się do niej przekonują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że Jurkiewicz ma więcej komentarzy na forach więc chyba zarazie zacznę od tego dentysty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kwestionuję kompetencji dr Jurkiewicz, lecz będą w luxmedzie - chyba ja widziałam , sprawia pozytywne wrażenie - nie wykluczone ,że do niej pójdę - mam jeszzce kilka ubytków do wyleczenia. a czy dr Jurkiewicz robi scalling?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje osobiste
ja osobiście gorąco polecam Joannę Wiak-Sadło (Full Dent na Turkusowej 3). Ma świetne podejście do dzieci, leczymy się całą rodziną u niej. zawsze ma czas dla pacjenta i co ważne pracuje na dobrych materiałach. nigdy nie zgłaszaliśmy u niej żadnej reklamacji. poleciłem panią doktor znajomym i też do niej chodzą. godna polecenia i zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek1111
dr Jakimiuk świetny lekarz przyjmuje też w Luxmedzie więc ceny są przyzwoite z tym że ona na Radziwiłłowskiej przyjmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam dr Cięszczyk Magdalenę, co prawda jest dość oblegana, ale naprawdę dobrze leczy zęby i wykonuje scalling. Przyjmuje w luxmedzie na Radziwiłłowskiej, jak najbardziej polecam z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość protetyka
Witam , mam pytanie czy był już ktoś u dr Aliny Wielgus, ona przyjmuje na al.Racławickich, a chodzi o to ,ze moj problem jest bardziej skomplikowany niż zwykły strach przed dentystą. Wiele lat temu , wspaniały , szkolny dentysta zniszczył mi 2 zęby. Po latach wyrzuconych pieniedzy i nieprofesjonalnego leczenia, zęby są w opłakanym stanie, najchętniej bym je wyrwała,ale to raczej niemożliwe , bo mam bardzo szeroki uśmiech ,a to jest 4 i 5 na górnym łuku, po przeciwnych stronnach. Dodam ,że są to zęby już martwei nie trudno sobie wyobrazic, jak strasznie wyglądają na tle pozostałych jasnych zębów. Moje pytanie brzmi czy ktoś może polecic mi niedrogiego protetyka w Lublinie, bo nie stac mnie jeszcze na implanty, podejrzewam ze trzeba bedzie założyc korony. Wysłano mnie do dr Wielgus ,ale nie znam nikogo kto u niej był i miał podobny problem jak ja. Domyślam się,że ta "przyjemnośc nie będzie mnie mało kosztowała,ale bynajmniej chce miec pewnosc ,że po 2 latach te zęby mi nie wypadnął. Proszę o pomoc i rzeczową poradę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyberka
polecam klinike pieknego usmiechu ul. narutowicza ( nie pamietam dokladnie jaki numer) w internecie np jest ich numer..a dokladniej stomatologa p. kokota, od kilku lat sie tam lecze i jestem zadowolona..Jesli bedziesz zainteresowana moge podac nr telefonu Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missbeast
Witajcie Czy ktos byc w Neodencie na krolewskiej? Kto tam przyjmuje? Aktualnie maja oferte na gruponie i zastanawiam sie nad kupnem, wiec malo czasu na decyzje;P Bardzo prosze o opinie kto byl, info jacy sa tam lekarze. Z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, poszukuję jakiegoś dentysty z prawdziwego zdarzenia. od kliku lat mam bardzo poważny problem z martwą szóstką, która wciąż mnie pobolewa. kasa nie gra roli. chcę to w końcu wyleczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za info. na pewno wybiorę się w tym tygodniu i zdam relację z tego jak było. kurde, tyle lat chodziłam do jednej i tej samej dentystki i trochę się boję, że jak pójdę do kogoś innego, to nagle się okaże, że zamiast leczyć, tamta odprawiała na mnie jakieś czary-mary. btw. czy ktoś słyszał o sławnym, włoskim professore z Krakowa?? to Ci dopiero historia :D :D poniżej macie link. czytajcie i uważajcie na pięknych Włochów ;) http://spoleczenstwo.newsweek.pl/o-pieknym-salvatore--co-lubil-rwac,zoom,102287.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia0602000
ja też myślałam o tym żeby wybrac się do dr Kiernickiej, wiec poczekam na Twoja relację. Napisz proszę jak wrażenia i ceny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po. Przede wszystkim dużym plusem było to, że nie musiałam za dużo czekać :) wystarczył jeden telefon, żeby umówić się na wizytę. W samej przychodni też dosyć przyjemna atmosfera, bez kolejek, wszystko raczej sprawnie działa. Pani doktor przyjemna i konkretna, bardzo delikatna. Niezbyt gadatliwa, co dal mnie jest ogromnym plusem (przychodzę się leczyć, a nie opowiadać o tym jak spędziłam święta...) Za leczenie kanałowe szóstki zapłaciłam 250zł. Nie wiem czy to dużo czy mało, bo nie mam doświadczenia z takimi profesjonalnymi gabinetami. Ale patrząc na to jak mnie potraktowano, to ok. Ale jeszcze za późno na ocenę wyników leczenia. Tak to już z tą szóstką mam, że na początku wydaje się, że wszystko zostało gładko załatwione, a po jakimś czasie od nowa... Jak na razie wszystko cacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia0602000
No to i ja mogę już opisać wrażenia z New Dent, bo skuszona waszymi opiniami w końcu się wybrałam do doktor Kiernickiej właśnie. Rzeczywiście jest przyjemna i konkretna, choć dla mnie mogłaby być nawet trochę bardziej rozmowna, ale co kto lubi. ;) Odpowiedziała na wszystkie moje pytania, więc w sumie nie mam się do czego przyczepić. Zwłaszcza, że ząb został wyleczony (u mnie było tylko borowanie, a nie kanałowe, więc nie spodziewam się żadnych komplikacji). Cenowo, tak jak napisała Wielki_Animator - jak na profesjonalny gabinet jest w porządku. Dzięki za polecenie gabinetu, dziewczyny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala5
Trochę przypadkiem trafiłam ostatnio na stomatologa w Parczewie. Byłam zmuszona się tam wybrać, ale nie żałuję. Wręcz przeciwnie, polecam wszystkim wybrać się do Parczewa bo jest po prostu taniej i lepiej. Trafiłam na dr. Aleksandrowicz, w niedawno otwartej, fajnie wyposażonej przychodni MedicaCentrum - bardzo dokładna i delikatna Pani doktor a cenowo naprawdę było o połowę taniej niż w Lublinie. Nawet doliczając koszty dojazdu (ok. 60km) wizyta wychodzi na plus...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania W.
Polecam p. Annę Hadałę Kiś. Przyjmuje w Luxmedzie i w prywatnym gabinecie w Uniszowicach. Jest fantastyczna - pogodna,życzliwa, profesjonalna. Zajmuje sie uzębieniem naszych dzieci i naszymi też. Dzięki niej przestałam nienawidzieć dentystów.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelka887
Ja mam plomby do wymienienia i to około 5... Gdzie mogę wymienić je za rozsądną cene do 50zł biała, chodzi mi o te gabinety gdzie mają umowy z NFZ no chyba że prywatnie ktos tyle bierze... z góry ślicznie dziękuję :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesko
Ja niestety nie moge doradzić gdzie można znalesc dobrego stomatologa natomiast doradze jakie miejsca omijac przed partactwem i takim mijscem jest luxmed stary i nowy dział. miałem sporo pracy przy swoich zebach tzn wypełnienia oraz wstawienie koronek. z wypełnieniami stale sa problemy bo już kilka razy reklamowałem a koronka wpadła mi do talerza podczas posiłku została ponownie wstawiona i po kilki miesiącach znow wypadła. w sumie w luxmedzie zostawiłem ponad 2000 kasy nie ma a problemy wychodzą jeden po drugim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesko
Ja niestety nie moge doradzić gdzie można znalesc dobrego stomatologa natomiast doradze jakie miejsca omijac przed partactwem i takim mijscem jest luxmed stary i nowy dział. miałem sporo pracy przy swoich zebach tzn wypełnienia oraz wstawienie koronek. z wypełnieniami stale sa problemy bo już kilka razy reklamowałem a koronka wpadła mi do talerza podczas posiłku została ponownie wstawiona i po kilki miesiącach znow wypadła. w sumie w luxmedzie zostawiłem ponad 2000 kasy nie ma a problemy wychodzą jeden po drugim :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, jakoś się dogramy, ja się dostosuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej córce Kukuła zakładał aparat ortodontyczny. asympoatyczny facet i zna sie na swojej robocie, nie naciąga na kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×