Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona _ 30

dobry stomatolog w Łodzi

Polecane posty

Gość ona _ 30

Pomożcie znaleźć dobrego stomatologa w Łodzi na dziś! Jesli macie kogos sprawdzonego, dajcie namiary, dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daissy
Ul. Sarmacka 15a na chojnach. tel 0426464477. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona _30
dziękuję Ci bardzo Daissy , pozdrawiam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może jeszcze ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję dobrego stomatologa+protetyka w Łodzi. Bardzo proszę o info, z góry dzięki sprawa bardzo pilna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość closemyeyes
oj szkoda, że dopiero teraz tutaj trafiłam, bo domyślam się, że już znalazłaś dobrego dentystę i protetyka? Jeśli tak to mam nadzieję, że się podzielisz, a jak ktoś z was będzie poszukiwał sprawdzonego gabinetu to ja ze swojej strony mogę polecić Bamed na ul. Ks. Brzóski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańek1970
Polecam udać się na ulicę Ossowskiego 2 do klinki mak-laser ... http://mak-laser.pl/ ... bardzo fachowa obsługa i cierplowość do dzieci murowana! Polecam z własnego doświadczenia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisser12
Może nieco spóźniony ale od siebie mogę polecić klinikę Mak-Laser, pracują tam świetni fachowcy i nie jest wcale drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojtas45
Również robiłem zęby w Mak-Laser, ja akurat leczenie kanałowe ale do dziś wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daisssy
Potwierdzam, Mak-Laser to bardzo dobry stomatolog, ja chodzę do gabinetu na ul. Łososiowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a słyszeliście o Przychodni Ortoprotex na Przybyszewskiego 12? Czytałam i szukałam na forach dobrego gabinetu stomatologicznego i podobno tam mają dość dobre opinie od pacjentów w leczeniu kanałowym. Może ktoś z was kożystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam Ortoprotex! Chodze tam na przeglądy od czasu kiedy wyleczyli mi wszystkie zeby. Mój poprzedni stomatolog nie dbał jak powienien o moje uzębienie stąd moje problemy. Na Przybyszewskiego trafiłam z polecenia i trzymam się mojego dentysty, bo wiem, ze teraz jestem pod dobrą opieką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też znam i polecam gabinet stomatologiczny z Przybyszedwskiego 12. Pierwszy raz u nich spotkałam się z tym, że za pomocą mikroskopu precyzyjnie leczą wnętrze korzenia. W moim przypadku wizyty przebiegały szybko i bezbolesnie. Zostawiam zainteresowanym kontakt 042 640-22-10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnnnnie
Do JMC na Złotnie przyjeżdzam aż ze Skierniewic i uwierzcie, że nie ma lepszej kliniki w Łodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie sciemniaj z tym złotnem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez polecam prywatny gabinet stomatologiczny Ortoprotex. Ja chodzę do dr Krzysztofa Bąkały, bo ma świetne podejście do pacjenta i na prawdę fach w ręku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka676
Miałam robione wypełnienia w Smile Dent i jestem zadowolona z leczenia i efektu. Sprawnie, bez marnowania czasu, można się było zapisać na wizytę praktycznie od ręki. Cennik jest na stronie www.smiledent.com.pl dostępny. Moim zdaniem jak na Łódź i na te gabinety, w których wcześniej byłam to dużo nie biorą. Sam gabinet robi wrażenie, wszystko nowoczesne, czyste, zadbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patroszka8
Ja od jakiegoś czasu chodze tylko do stomatologii królewskiej, najpierw chodziłam z dzieckiem, a teraz sama potrzebowałam dentysty :) spoko gabinet, normalne ceny i fajni dentyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione wypełnienia w gabinecie stomatologicznym Ortoprotex i też jestem zadowolona z leczenia i efektu. Super przyjazny wystrój gabinetu, wysokiej jakości sprzęt i dostępność wizyt w nagłych wypadkach. Moim zdaniem jak na Łódź i na te gabinety, w których wcześniej byłam wszystko jest na tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyszłość - dobrym rozwiązaniem jest mieć zawsze jakąś stałą wizytówkę. Ja natomiast od kilku lat korzystam z tego samego stomatologa, czyli http://www.mddental.pl/zakres-uslug/, więc uważam, ze jest naprawdę dobry. Wykonywałem u niego wyrywanie ósemek na przykład. Nawet nie drgnąłem z fotela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstawiałem w www.smiledent.com.pl implant. Musiałem zamówić implant, bo miałbym pogłębiające się problemy z wyglądem jamy ustnej. Ogólnie implant nowoczesny, cały zabieg przeprowadzony solidnie, bezboleśnie. Trochę zapłaciłem, ale było warto. Inwestycja właściwie do końca życia. Stomatolodzy z tego gabinetu odwalają kawał dobrej roboty, a co najważniejsze przyjmują właściwie przez cały tydzień. Na stronie znajdziesz telefon alarmowy. Z tego powodu głównie polecam, bo rzadko się zdarza tak ogromna dyspozycyjność leczenia zębów. Wiem z doświadczenia, że warto komunikować się wyłącznie z takimi gabinetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem z Łodzi ale jeżdżę do Pabianic do gabinetu doktor Małgorzaty Raszewskiej www.stomatologiaraszewska.pl. Jestem bardzo zadowolona z tego w jaki sposób poprowadziła moje dosyć skomplikowane leczenie. Na samym początku ułożyła konkretny plan który jasno przedstawiła również pod względem finansowym i potem absolutnie na nic nie naciągała (bo wiadomo jacy potrafią być dentyści ^^). Do tego sympatyczna i uśmiechnięta także o wiele milej się przychodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie najlepiej w Łodzi zębami zajmują się w http://www.mddental.pl/ chodze tam regularnie na przeglądy i w razie potrzeby gdy z zębami dzieje się coś niedobrego. Za kazdym razem wychodzę zadowolony a to rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje odkrycie to najlepszy gabinet stomatologiczny w Łodzi Ortoprotex. Świetni specjaliści pracujący na najwyższej klasy sprzęcie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem dość długo nieleczony stan zapalny dziąseł i przyznam, że żaden stomatolog mnie o tym nie uprzedził (o ewentualnych powikłaniach). Byłem na podstawowych zabiegach higienicznych w smiledent.com.pl w Łodzi i dentysta dokładnie mi wytłumaczył, abym podjął się szybkiego leczenia dziąseł, ponieważ grozi mi realna utrata uzębienia. Trochę się wystraszyłem, ale informacja faktycznie się potwierdziła. Wykonałem u nich pełną terapię i obecnie mam idealnie zdrowe dziąsła. Cenowo niezwykle przystępny gabinet dentystyczny. Działają w centrum Łodzi, jest parking, więc komunikacja perfekcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyznam szczerze, że mi naprawdę dużo czasu zajęło znalezienie dobrego specjalisty tj. dentysty, który od a do z byłby w stanie zająć się moim uzębieniem. 3 lekarzy próbowało i nici, dopiero po przyjściu do http://www.mddental.pl/ udało się coś zaplanować i wspólnie z panią doktor realizujemy moje założenia i marzenia o pięknym, ale przede wszystkim zdrowym uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam blisko Narutowicza, więc na pewno sprawdzę www.mddental.pl. Bardzo zależy mi na tym, aby w miarę szybko przejść przegląd uzębienia i ustalić plan leczenia. Trochę zaniedbałam ostatnio swoje zęby, ale jako postanowienie noworoczne zdecydowałam się to naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę parę km do Pabianic, bo tam mam dobry punkt do leczenia moich ząbków, a mianowicie ten www.hollywoodsmile.com.pl. Bardzo polecam, najlepszy, nowoczesny gabinet jaki znam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×