Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość help me

Doświadczone powiedzcie mi...

Polecane posty

Gość help me

Wczoraj pierwszy raz kochałam sie z chłopakiem.No moze niezupełnie sie kochała,ale błona na pewno została przerwana.Co mam na mysli mowic niezupełnie?? otoz "wszedł we mnie",ale tylko na chwile ... i tak kilka razy - chyba nie jestem jeszcze gotowa,bo nie bardzo mogłam sie zdecydowac czy chce czy nie...ostatecznie powiedziałam NIE (ale sie biedaczek nacierpiał - ale zrozumiał)...chodzi mi o to czy ... boje sie ze ..no wiecie chwila uniesienia, nie cały czas była czujna...Mam pytanie: czy jest możliwosc zajscia w ciaze??W sumie nie było wytrysku (prezerwatywy niestety tez:/) ale roznie to bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black sheep
sama sobie odpowiedziałaś - dziecko :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubuś puchatek
jest możliwość zajścia w ciążę, jeśli miałaś dni płodne. Nasienie wydziela się nie tylko podczas wytrysku, są takie osobniki, którym się sączy płyn cały czas,podczas wzwodu i on raczej też zawiera plemniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brit V
Ja na prawde NIE rozumiem! Tyle sie mowi o antykoncepcji,a szczegolnie konieczności stosowania prezerwatywy, a ciagle trafiaja sie takie **** panienki jak Ty. Szkoda Ci lub Twojemu chlopakowi bylo 6 zl na prezerwatywe, to wydasz tysiace zl na utrzymanie dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie ze nie
...bedziesz w ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×