Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szatyneczka20

dziewczyny powiedzcie mi jak zrobic taka fryzure jak miała bujakiewicz w filmie

Polecane posty

Gość szatyneczka20

niedawno widziałam jak miała zrobione takie ładne krecone włosy ale chyba nie lokówka bo loczki jakby były pionowe bardzo bym prosiła o pomoc bo bardzo mi sie ta fryzura podobała sama mam włosy długie do pasa i tylko zwiazuje je w kitke bo nic nie umiem z nich zrobic moze jakies fryzjerki sie wypowiedza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w którym filmie
??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a najprościej tak
duzo pianki lub żelu,i zapleść warkocz na noc :) rano super fale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasta
a jak taka fryzure zrobic za pomoca walkow?? bo jak sobie nakrecilam na takie chude walki to wlosy mi staly i za nic nie chcialy sie ladnie ulozyc do dolu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka__
Fajny temat, podnosze!! Moze ktos ma jeszcze jakies pomysly!! Tez bym chciala miec takie fale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
ja krece na grube papiloty. po umyciu, susze wlosy i bardzo lekko wilgotne zakrecam tak jak na palec (broń Boże jak na zwykle walki, bo wyjdzie puch) . Mam dosyć geste walki, a na glowie maks. 5 walkow. Rano rozczesuje palcami i nakladam piankę. Potem wszyscy mnie pytają jak robie sobie te loczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem pewna, czy dobrze kojarzę, ale ja robię sobie czasem coś takiego podobnego chyba, przy użyciu wałków w kształcie stożka, na które włosy zakręca się nie od dołu do góry, a od góry do dołu, przy skórze są spiralnie skręcone, a potem są takie lekkie i bardzo luźne. Ale to mordercza robota, wrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
hmmm, takiego sposobu nie znam :(( moj jest chyba bardziej prosty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 32345457698098967645353
PYTANIE DO KAYKI>> CZYLI JAK NA PLACU JE ZAKRECASZ??? TO NA PAPILOTACH NIE??? BO JUZ NIE QMAM....NAPISZ PROSZE RAZ JESZCE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczka20
czyli jak mam zakrecac nie od konca włosów do góry tylko owijac je dookoła wałka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczka20
własnie o taka fryzurke mi chodzi tylko nie wiem czym i jak ja zrobic moze jakas fryzjerka zdradzi sekret ja mam dłuzsze włosy bo do pasa ale podobaja mi sie takie loczki http://magdam.onet.pl/1,0,21480,1,4,galerie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nenka
Kiedys widziałam taki sposób na fale:) takie bardziej kanciaste duze loki. Oddzielasz pasmo włosów i wzłuż przykładasz podłużny pasek gazety, folii, cokolwiek miękkiego. I owijasz to pasmo włosów na całej długości. Następnie ten wałeczek zaginasz w harmonijke rozpocząwszy od końcówek:)i trzeba czymś spiac tę harmonijkę, spinka, gumka... Ładnie wygląda, chociaż rczej an długich i cięzkich włosach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatyneczka20
ja mam długie włosy ale nie sa zbyt ciezkie bo sa cieniutkie wiec moze by wyszło ale czy efekt jest taki sam jak miała bujakiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam swoje naturalnie krecone wlosy i dlugie , nakladam tylko pianke do wlosow zeby lelko usztywbnic bo sa bardzo miekkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×