Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zobaczcie to-

farmona- tabletki na biust!

Polecane posty

Gość mnb
hmmmmmm ciekawe... ktos stosowal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczcie to-
to jest chyba nowośc bo wczesniej nie widziałam tego i pewnie jeszcze nie ma w aptekach...tylko jaka jest szansa ze to działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppp
hej czy ktos wie cos o tych tabletkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a nie jest to przypadkiem korzystanie z desperacji i marzen kobiet?? sceptycznie podchodze do takich nowinek... To tak samo jak z dietami - schudniesz szybko i bez wyrzeczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdług mnie to raczej nie możliwe, aby powiększyły piersi, chocby ze wzgledu na skład: morszczyn, owies.....chyba kolejne nabijanie ludzi w butelkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupilam tabletki i
zaczne je brac wiec powiem wam jak dzialaja Mysle ze beda efekty i spodobalo mi sie ze ta firma nie sciemnia tylko realnie podchodzi do tego wszytstkiego tzn mowi zen ie wszystkim musza piersi urosnac i jak juz troche sie zwieksza ( czy tez sporo:)) to trzeba brac dalej jedna tabletke dziennie by efekt sie utrzymal. Jest wiele tabletek ktore sa baardzo drogie i ich dzialanie rzeczywiscie zauwazylam - piersi napuchly i byly wieksze,,, Ale kuracja sie skonczyla - nie minely z dwa miesiace - a piersi znowu byly takie jak wczesniej:( Nie mam kasy zeby okolo 200 zl co chwile dawac na tabletki, wiec sprobuje tych - tansze sa i bede mogla raz na trzy miechy kupowac opakowanie ( w stadium podtrzymywania) Napisze na pewno co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak00
czekamy czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisss napiszcie
a ile one kosztuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plisss napiszcie
upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecale 50 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabletki dzialaja
piersi rzeczywiscie sa wieksze...niestety ja musialam przestac brac bo pojawily mi sie mdlosci a na opakowaniu napisano ze w razie ich wystapienia preparat odstawic:( nie mam pewnosci czy to one mialy wplyw ale raczej tak bo jak bralam to pojawily sie wymioty. Zrobilam przerwe - bylo okey.Wrocilam do tabletek ponownie i znowu wymioty... Wiec... do dupy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halucynka
niby jak to ma powiększyć biust? nawet jeśli pobudzi jakiś środek hormonalny gruczoły i piersi się powiększą, to będzie to tylko efekt chwilowy. równie skuteczne może być włożenie piersi w imadło - spuchną i będą przez chwilę wiksze. chyba lepiej zainwestować w dobrego hirurga. niktóre ich dzieła są dużo ładniejsze od bujnych naturalnych. ............... darmowe strony internetowe www.pierwszy.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak00
ale marudzisz dziewczyno - sa wieksze!! powieksza sie np o rozmiar - mi tyle by wystarczylo i potem jedna dziennie sie bierze i sie utrzymuje. Co do operacji to sztuczne cycki sa oblesne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
musisz stosowac 4 tabletki dziennie prez 6-8 miesiecy w opakowanieu jest 80 tabletek...przelicz sibbie ile cie wyniesie na miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coz za wszystko trzeba placic - fakt ze co 20 dni wydac trzeba okolo 50 zlotych,ale... efekty sa. Nie masz kasy - trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
8 miesiecy to okol 500 zl...ale jezeli inwestycja poplaci to czemu nie, tylko kto bedzie kozlem ofiarnym i sprobuje pierwszy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
a moze tak tak lepiej kupic te ziolka co sa w skladzie i robic sobie z nich napar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikit
suche wyciągi roślinne z: owoców kopru włoskiego, morszczynu, zielonego owsa, liścia damiany, korzenia dzięgla chińskiego, szyszek chmielu, korzenia kudzu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mowie ze stosowalam te tabletki - tylko mam wrzody i mimo widocznych efektow biustu - mialam wymioty:] za duzo ziol, wiec odstawilam...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viki_33
hmm, a moze sprobowac mieszanki FITO-MIX 4 fix mlekopędne 6 zl. Na pewno nie zaszkodzi a w dodatku jest smaczna- pilam w czasie karmienia piersia i teraz tez kupie. W koncu glowny skladnik tabletek farmony to koper wloski 200 mg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak00
Mozesz dokladniej napisac o co chodzi z ta mieszanka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczytajcie topiki
o powiększaniu piersi.. tabletki raczej nie działaja - zreszta podobnie jak kremy - na opakowaniu jest napisane - powiększa ok 3 cm w obwodzie - żadna rewelacja, tablety podobnie - z A na pełne B czy C nie skoczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co to
komu jeszcze zadzialaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piekna i mloda
dzialaja - moga powiekszyc o rozmiar. Ale niekoniecznie. Zaczelam brac z kumepla - jej sie zaokraglily , mi powiekszyly o rozmiar... Tylko skonczylam brac jakis miesiac temu bo kasy nie mam. Ale narazie sie utrzymuja. Podobno wroca do poprzedniego stanu - narazie jednaj jestem zadowlona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×