Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ginekolog

Polecane posty

Gość gość

Witam, ja i moja mama zastanawiamy się czy ja -15 letnia dziewczyna - mogę isc do zwykłego ginekologa czy musi być to lekarz ginekologii dziecięcej? Proszę o odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 15 lat można przeprowadzić dowolną czynność seksualną, więc w ginekologa mógłby się za twoją zgodą pobawić np. kolega, albo sąsiad. Więc raczej ginekolog dla dorosłych za twoją zgodą (i rodzica, bo takie obowiązuje lekarzy prawo w stosunku do nieletnich) powinien przeprowadzić badanie. Najprościej zadzwonić do dowolnej przychodni na rejestrację i się zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety nie może cię badać zwykły ginekolog lecz tylko dziecięcy i to w obecności opiekuna prawnego. Gdy będziesz badana bez opiekuna prawnego popełnia ginekolog przestępstwo. To że możesz uprawiać seks nie znaczy że jesteś pełnoletnia. Np niemasz prawa opuścić domu bez zgody i wiedzy rodziców na noc itd. Wielu lekarzy zwłaszcza ginekologów znają prawo je na rusza popełnia przestępstwo badając sam na sam dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś dorosła po 15 tce to weźmnij ślub. Wtedy się okaże że decydują o wszystkim rodzice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po co chodzić do ginekologa gdy nie ma dolegliwości tam tylko cię mogą zarazić. Tabletki rozwalają wątrobę i inne narządy. A gdy jesteś chora to pierwszy kontakt powinien zlecić szeroką gamę badań bo lekarz bez wyników jest nikim. Popatrzy i cię oczyma przeswietli ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę raz na trzy lata z mężem jest przy badaniu cipki ale wcześniej robie wszystkie wyniki by dwa razy nie chodzić podczas badania cipki pobiera cytologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie chodzę do żadnych lekarzy zwłaszcza do ginekologa jak już to tylko i wyłącznie do kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×