Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bikbiki

hej wszystkie jeszcze nie trzydziestki!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość bikbiki

hej wszystkie jeszcze nie trzydziestki ale ale dazace do... powiedzcie mi prosze czy uzywacie kremow przeciwkozmarszckowych ..jakich i dlaczego... ja sie nad tym ciagle zastanawiam bo zmarszczki mimmiczne juz sa... a jak u was? czy ktos poradzi..moze ktoras z was eksperymentowala i wie jakie sa najfajniejsze kremy..vichi,garniera..itp? dziekuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inikiniy
garnier lift jest ok bo mozna przy mlodej skoe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolizankaszklanka
nie wiem tez moze vichi myokine..a z tanszych loreal do mimicznych zmarszczek...tez bym si dowiedziala chetnie:)):)):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciapolcia
stawiam na naturę jestem przed 30 i nie stosuje żadnych niepotrzebnych kremów. wystarczy Nivea, Dove, Garnier bez zbytniej ingerencji w skórę... Dlatego nie mam zmarszczek. Moja mama tez nie używa przeciwzmarszczkowych preparatów i wciąż wygląda młodo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do olciapolcia
bo w twoim przypadku to są geny, nie każdy ma takie szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olciapolcia
pewnie tak ale po co w tak młodym wieku ingerować niepotrzebną chemią i niszczyć naturalna prace skóry... Nie wszystkim służą te same kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolizankaszklanka
wlasnie ja mam zmarszczki mimiczne ale bardzo wyrazne i bruzdowate..moja mama nie ma zbyt pieknej skory i pomimo ze jest najpiekniejsza na swiecie..nie moge siebie ani jej oklamywac nie wiem gdzies rzeczywiscie czytalam o garnierze lift ze imbir i wisnia to ok skladniki i w miare lekkie dla mlodej jeszcze skory..chodzi o to ze my nie chcemy pakowac w siebie chemii tylko zapobiegac..to tak jak z rozstepami ,juz je mam ale to nie znaczy ze nie moge zabezpieczac sie przd nowymi a natura kazdemu daje cos innego..mnie dala super wlosy i zeby i nogi ale skore tragicznie delikatna i cienka...:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachce byc
a co powiecie o tym lorealu na zmarszcki mimiczne co go claudia s reklamuje..to chyba nie dla starszych pan tylko dla mlodszych???/ nie wiem ..szkoda ze nikt nie udziela odpowiedzi..jasne ze mozna isc do kosmetyczki i sie zapytac tylko ze ja ciagle sie wybieram:((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamachce byc
to od kiedy niby zapobiegac ja mam 27 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bikbiki
wlasciwe to nie ma byc dyskusja czy jest sens czy nie ma ..zadalam po prostu pytanie..bo tak jak juz ktos tu napisal chodzi o zapobieganie a nie kazdy ma dobra jakosci skory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imohena
ja tam stosuje loreala do mimicznych zmarszczek..loreal dla mnie z kremow naj:))))polecam bardzo :))) kiedys stoowalam polskie kremy ale mialam po nich same uczulenia..a szkoda bo i tansze i ladniej pachna..i jest wiekszy wybor np przeciwzmarszczkowych dla mlodej cery. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×