Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Implanty zebow Wroclaw.

Polecane posty

Gość gość

Czy ktos tutaj mial wstawiane implanty zebow? Szykuje sie na ten zabieg i chcialabym uslyszec opinie innych. Czy warto? I czy moze mi ktos polecic dobra klinike we Wroclawiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minerva31
Tak, jakieś pół roku temu zrobili mi trójkę w Omnidencie, nie ma żadnych problemów, jestem zadowolona bo ząbek naprawdę wygląda ładnie. http://omnident.pl/ zadzwoń do nich i wypytaj o wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też robiłam sobie implant dwójki w Omnidencie u dr. Szczombrowskiej, to było z trzy lata temu. Wygląda to tak że wkręcają Ci śrubę w dziąsło, ona potem zarasta przez kilka miesięcy i następnie na to zakładają Ci koronę. Cały zabieg nie boli, potem pamiętam że chodziłam parę dni opuchnięta ale nie było tak źle, jak już Ci założą koronę to czujesz się tak jakbyś miała własnego zęba. Polecam Ci www.omnident.pl pytaj o dr. Szczombrowską, naprawdę dobrze zrobiła, w sumie to one się mają trzymać na całe życie a ja mam dopiero niecałe trzy lata ale jest wygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wstawiałam 6 implantów zębowych w klinice DENTAL cover na szybowcowej we Wrocławiu. Wstawiał mi Michał Jesion w znieczuleniu ogólnym, bo bardzo się bałam. Mają super lekarza anestezjologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do implantów to we Wrocławiu kojarzę dentalcare clinic i kochamstomatologie z Energetycznej , jest jeszcze parę innych gabinetów które robią implanty dobrze i tu uwaga, niezależnie od miasta każdy stomatolog ma implanty w ofercie ale dobrych implantologów po których nie będziesz wypluwała śrubek i koron jest naprawdę mało więc upewnij się dwa razy zanim zdecydujesz się na zabieg. Ps. implanty tanieją ale jakieś tymczasowe czy nowinki to kiepski pomysł, jak zrobisz te lepsze i droższe i będziesz dbać to starczą na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożena55
Miałam wstawiony implant w klinice Unident Union Dental Spa we Wrocławiu i jestem bardzo zadowolona!Zabieg przeprowadzony był bardzo profesjonalnie przez doktora Kołosowskiego. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na ten zabieg -w końcu moge normalnie się uśmiechać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po wypadku zęby leczyłam w gabinecie Margo www.margo-stomatologia.pl gdzie zanim wstawili mi implanty to trzeba było poczekać i sprawdzić czy przyjmą się tytanowe wstawki, na szczęście udało się wszystko rozwiązać z korzyścią dla mojego uśmiechu i portfela ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie niestety nie obyło sie bez implantów, ale przynajmniej w gabinecie MaxDent mają dobre podejście do pacjentów. Zabieg przebiegł bezboleśnie, a ja z powrotem wyglądam i czuję się jak człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ja po wcześniejszych perturbacjach w kilku placówkach trafiłam w końcu na implantologa Karola Borkowskiego, przyjmuje we wrocławskim enelmedzie (west gate), mogę wszystkim polecić bo zna się na rzeczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam Sky Med  przy al.Kasztanowej . Super wyposażona klinika i mają na miejscu Tomograf. Dr Krzeszewska jest bardzo miłym i profesjonalnym stomatologiem. Robiła mi implant około 2-3 miesiące temu. Nic nie bolało, a nowy ząb wygląda pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×