Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Leoanne

ISSEY MIYAKE co o tym sadzicie?

Polecane posty

ISSEY MIYAKE oryginalna woda toaletowa zakupiona w perfumerii w Warszawie. Chce sprzedac ten zapach, poniewaz mam troche innych i tego najrzadziej uzywam. Nie chce jednak zeby stal bezczynnie na polce. Chce zeby trafil w powolane rece. Recze za jego oryginalnosc. Jest mocny, trwaly (jak na wode toaletowa). Kupiony byl niedawno, wiec jego zapach jest intensywny, absolutnie nie zwietrzaly. Poza tym byl trzymany w zamknieciu i zacienionym, chlodnym miejscu. Wszyscy wiedza, ze najbardzisz szkodzi zapachom stawianie ich w lazience, gdzie gorac, para wodna. Wietrzeja wtedy szybko. Poziom jego zuzycia oceniam na polowe. Buteleczka wskazuje mniej niz polowe wysokosci, lecz dlatego, ze jest stozkowa i gore ma wybitnie chudsza niz podstawe. Mysle, ze jest to ok. 25-28ml (orientacyjne zuzycie zaznaczone na zdjeciu). Czyli polowa opakowania. ZAPACH BEZ PUDELKA. Buteleczka lekko porysowana, ale widac to tylko pod swiatlo. KUP A NIE POZALUJESZ. BEDZIESZ MIALA ORYGINAL ZA DOBRA CENE, NIE MUSISZ KUPOWAC 50ML W PERFUMERII. NIE SUGERUJ SIE CENAMI TACHICH PODROBEK TURECKICH I INNYCH. MYSLE, ZE TAKI RODZAJ SPRZDAZY JAKI OFERUJE NA MOJEJ AUKCJI JEST BARDZO PEWNY. PERFUMY SA NA PEWNO ORYGINALNE, TESTOWANE, PORZADNE I Z WIADOMEGO ZRODLA. W perfumerii 50ml wody toaletowej kosztuje ok. 250 zł U mnie mniej niz polowa ceny za 25-28ml Mozemy negocjowac. Jesli jestes zainteresowany/a napisz do mnie. Cena do negocjacji. leoanne@wp.pl lub zapraszam na aukcje LEOANNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×