Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Izotek

Polecane posty

Gość gość

Od 7 miesiecy biore izotek, codziennie boli mnie glowa, czasami czuje sie jakby mi sie w niej krecilo, mam problemy z koncentracja, nauka, jestem senna i zmeczona. Czy to wszytsko minie po skonczeniu kuracji, jesli tak to ile to potrwa? Biore 20 mg dziennie, powinnam zmniejszyc do 10? Wizyte u dermatologa mam dopiero w marcu, co powinnam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie to od leku bo chyba czytałaś ulotke i wiesz jakie mogą być skutki uboczne. pewnie przejdzie jak skonczysz juz kuracje. ale jak sie zle czujesz to na pewno można zmniejszyć, tylko wtedy dłuzej będziesz brała pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wie ktoś na pewno? Bo teraz mam nawał testów I egzaminów, dlatego zastanawiałam się, czy nie mogłabym na jakieś dwa miesiące odstawić izotek I zacząć przyjmować z powrotem po tym najgorszym okresie, ale czy to tak jak rozpoczęcie całej kuracji na nowo? I czy na pewno to przejdzie, boję się tego, że mimo zapewnień pana dermatologa, że wszystkie skutki uboczne znikają po zakończeniu kuracji, to może jednak coś pozostać, a moja przyszła praca, jestem pewna, będzie w dużym stopniu związana z ciężką pracą umysłową. Rozpoczęłam tę kurację, wiedząc o skutkach ubocznych, jednak problemy z koncentracją z tego co usłyszałam od dermatologa pojawiają się rzadko, prawie w ogóle I po prostu miałam nadzieję, że u mnie się to nie zdarzy :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli byś teraz przerwała to wątpie że te skutki uboczne ci miną jak ręką odjął. przeszłam 3 kuracje izotekiem i 20mg dziennie to jest luzik. podczas pierwszej kuracji brałam 60mg i przezylam. po 1szej kuracji wysoką dawka zauzylam porblemy z pamiecią i koncentracją. i tak juz zostało do dzis (to bylo 10 lat temu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak odstawisz, to chyba przepadnie cała kuracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O Boże.. w jak dużym stopniu się pogorszyło? Teraz żałuję, że rozpoczęłam te kurację, ale u mnie trądzik był naprawdę dużym problemem, na który inne leki nie działały, już nie zależy mi na szybkim powrocie do "normalności" tylko, żeby ten powrót w ogóle nastąpił. A czy miałaś problemy z bólem głowy, bo mnie trzyma już od miesiąca dzień w dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×