Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

myszkaa93x3

Jak można nabawić się choroby serca?

Polecane posty

Mam takie małe pytanie: jak można się nabawić choroby serca? Jeżeli ktoś by mnie uznał za jakąś psychiczną osobę to już wyjaśniam: Kiedy miałam ok. 15 lat miałam robione bardzo dokładne badania serca, nerek itd. Nic na nich nie było wykazane, prócz tego, że miałam anemię. Ostatnio gdy obejrzałam film o chorobach serca(dokładnie o ich objawach) to zauważyłam, że mam dokładnie te same objawy co osoby z filmu. Nigdy nie zwracałam na to uwagi (kucie w sercu gdy wstaję z łóżka, ostre bicie serca nawet przy małym wysiłku itd.). Jak mogłam się nabawić tej choroby? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaaaPaj
Jak byłam w Twoim wieku to wykryli u mnie chorobę serca. Może wcześniej nic nie miałaś, ale jak zaczęłaś dojrzewać to pojawiły się jakieś objawy tak jak i u mnie. Mogłaś na nic nie zachorować tylko po prostu mieć ta wade od zawsze tyle że nie rozwinieta. Idz do kardiologa na badania krwi ekg i echa serca.. I wszystko bedzie jasne. Może to być jakaś mała wada przy której nie potrzeba barć leków tylko chodzić na badania kontrolne i wproiwadzic jakas diete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to przez te ćwiczenia..Trenuje karate i troszkę tam trzeba wysiłku dawać. Wielkie dzięki ;) ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość esterka34
Duże znaczenie ma nasze odżywianie jeśli chodzi o serce. Wiem coś o tym bo studiowałam medycynę, Brak ruchu odpowiada również za wady serca ostatnio też fajny artykuł czytałam na zdroweserce.expert można poczytać akurat o chorobach serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yandero
Ta strona o której piszesz czyli http://zdroweserce.expert znacznie pomogła mi zidentyfikować problem z moim sercem. Dziękuję Ci serdecznie dobry człowieku i polecam wszystkim, którzy mają wątpliwości tam zaglądać, bo wiele ciekawych artykułów można tu znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, ty się stuknij. Masz wątpliwości to idź do kardiologa, a nie szukasz ekspertów na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na yt : " leczenie kanałowe, implanty i ich wplyw na wywolywanie chorób"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×