Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MissUkraina

Jak pieknie sie opalic?

Polecane posty

Czesc, dziewczyny, wybieram sie na urlop i chcialam zapytac, jak sie pieknie opalic? Niestety, nigdy nie mam jednolitej, pieknej zlotej opalenizny, uzywam kremow z filtrami, olejkow do opalania, a wciaz opalam sie bardzo wolno. Mam ciemna karnacje, wiec mysle, ze powinno byc odwrotnie. Moze zaczac pic jakis sok z marchewki, czy cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aegidiaa
nie wiem, bo ja robię wszystko, żeby się NIE opalać, szkoda mi na to skóry (po co mam przyspieszać starzenie?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinsynuowany
miss ukraina ­ Spróbuj natrzeć sie olejem...Takim do smazenia z kuchni. Kremy zawieraja przewaznie filtry UV, które to promieniowanie jest odpowiedzialne za spieczona skórkę. Ale jeżeli nie boisz sie raka to polecam. Efekt gwarantowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinsynuowany
swoja droga skoro masz ciemna karnacje to po kiego grzyba sie opalasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zinsynuowany
są na świecie rzeczy, które sie nawet ginekologom nie sniły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzech królewski!
Ja nie stosowałabym napewno żadnego oleju spożywczego. Przede wszystkim nigdy nie zapominaj o kremach z filtrem, jak wychodzisz np. na plażę, bo oprócz tego, że jest to bardzo niebezpieczne ze względu na czerniaka, to za kilkadziesiąt lat będziesz wyglądała na dużo starszą niż jesteś :( Ale nie o tym miałam pisać :) Skoro wolno się opalasz, to może pomoże ci to co pomogło mi :D Otóż ja zawsze jak przychodzi wiosna stosuję blasam soraya piękne ciało z wyciągiem z orzecha królewskiego. Nie jest to samoopalacz, balsam ten po prostu stopniowo poprawia koloryt skóry, więc nie jest się po nim pomarańczową skwarką :P Potem latem przychodzi czas na opalanie na słońcu. Następnie po wakacjach, jak już wracam do zwykłej szarej rzeczywistości, smaruję się znów balsamem Soraya piękne ciało, co wspomaga moją letnią oplaeniznę i nie pozwala jej zbyt szybko zniknąć :D To taki mój sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×