Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Diane

Jak rzucić palenie i nie przytyć?

Polecane posty

w zeszłym roku rzuciłam palenie na trzy miesiace (nie wiem jakim cudem rzuciłam i nie przytyłam)) potem przez głupote wróciłam do nałogu. teraz sie zastanawiam jak to znów zrobić bo: wiadomo kasa,czasem cieżko mi wziąśc pełny wdech,pożólkłe paznokcie(te dwa w których czytam peta) smród,ubrania przesiakają... za każdym razem jak teraz próbuje rzucić to mnie ssie w zoładku... Teraz tak: po pierwsze silna wola, Po drugie są osoby które rzuciły i nie przytyły? bo ja bym chciała rzucić i schudnąć przy okazij.. Może rzucenie palenia + racjonalna dieta? jest jakaś szansa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diane tylko dietka jak sie przytyc nie chce :) ja przytylam 5kg ale udalo mi sie zrzucic troszke w ciagu roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diane od kiedy zamierzasz rzucac bo chetenie sie przylacze, wlasnie mnie dzisiaj taka mysl naszla by rzucic te cholerstwo( zasluga kafe hehe) potrzebuje towarzystwa. Mysle sobie ze nawet jak sie przytyje z 3 kilo to i tak lepsze jak zmarchy ktorych mam coraz wiecej. Tak soebie mytsle jakby ta kaske odlozyc ktora normalnie sie przepala to na niezle zabiegi odchudzjace wystarczy --240zl miesicznie to sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spaliłam dziś trzy papierosy no i już mam zamiar nie palić.... mam nadziej,że mi sie uda-musze byc twarda.Wrazie co jak mi sie palić zachce to bede dłubać orzechy włoskie. Kafe late,możesz sie przyłączyć jak masz ochote:) Może w grupie bedzie łatwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wypalilam 8szt i jestem wsciekla ze taka slaba jestem. Jestem w stanie przetrzymac 7 dni bez jedzenia a bez fajki nie. Wybieram sie wlasnie do apteki po tabex mam nadzieje ze dostane bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabex jest na recepte. ale moja koleżanka np dostała w jakiejś aptece bez. Ja sie już przygotowałam.Znalazłam w domku niqutin do ssania(bede brać po pól tabletki) i sztucznego papierosa też mam:) Kafe Late powodzenia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kupilam bez recepty 100szt 35zl -- takiego wydatku nawet nie odczuje bo i tak by to na papierosy poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeger
Jak ograniczyć palenie... A może nawet rzucić?” Bez tortur, cierpienia i wypowiadania wojny całemu światu, bez tycia, obgryzionych paznokci i bezsennych nocy. Jeśli zaś sam chciałbyś odkryć sposób, który bez wyrzeczeń i męki pomoże Ci ograniczyć palenie (a nawet je rzucić), to zanim ją kupisz należy Ci się skrót tego o czym jest ta książka. Przedstawia prostą metodę. Tak prostą, że będziesz zaskoczony jej łatwością, logiką i skutecznością. Tak jak do wbicia gwoździa nie używa się obliczeń i symulacji komputerowych, to do ograniczenia palenia nie są konieczne skomplikowane techniki, plastry czy seanse u psychiatry. Wszystko co musisz zrobić, to wykorzystać swoją naturalną zdolność do niepalenia. Ta książka pomoże Ci ją odkryć na nowo: http://rzucic-palenie.zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php Bez wyrzeczeń. Ta książka jest o tym, że ograniczenie palenia nie powinno być dla Ciebie bardziej przykre niż powstrzymanie się od tego pod prysznicem, a także dlaczego i jak to osiągnąć. Co prawda do dziś nie wiem co odpowiedzieć czytelnikowi którego koledzy zamknęli bez papierosów w łaźni fitness clubu i wypuścili dopiero rankiem. Faktem jest, że nie palił przez całą noc... ale Tobie chyba nie o to chodzi. Ma być łatwo! Zamów - przyślą natychmiast nawet internetem: http://rzucic-palenie.zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php?c=order&idEbook=300 Nie rzucaj palenia od razu! czyli jak pozbyć się nałogu bez pozbawiania się satysfakcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki,ale ja postaram sie rzucic bez pomocy ksiązki i rzucic chcem odrazu.Pale w sumie można powiedzieć 6 lat... także dam rade;) a Ty kafe late ile palisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diane ja rzucalam wlasnie w polaczeniu z dieta :) moze dlatego jakos tak strasznie nie bylo. rozmawiamy razem na watku SB wiec tam mozesz poczytac. Ja na diecie jestem dluzej niz rzucilam palenie :) mimo to nie obylo sie bez kilku kilogramow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 lat, teraz pale paczke dziennie i widze ze nie sluzy mi to palenie , ciegle zmeczona szara skora i zmarszczki, zauwazylam ze rano pokasluje. Mam nadzieje ze pomoga te tabletki. Najgorsze jest to ze ja lubie palic, papierosek do kawki po posilku dla ukojenia nerw, papierosek dobry na wszystko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja też już trzeci dzień nie pije kawy bo mi sie kojarzy z papierosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zaczelam sie objadac, nic z tych rzeczy. po prostu jak sie ma 30 lat to metabolizm zwalnie i juz nie jest tak latow. Malo tego zaczelam sie zdrowo odzywiac rezygnujac z rzeczy tlustych, slodyczy, pieczywa i ziemniakow. A mimo to przytylam. Jak zaczelam cwiczyc na silowni to przybyly mi jeszcze dwa kilogramy :D Ale w ciagu roku udalo mi sie zrucic 4kg i jest w porzadku. Musze popracowac nad brzuszkiem. Jak rzucilam na pol roku fajki majac 24 lata to schudlam a teraz juz nie jest tak dobrze :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa.z14
Witam Dzisiaj jest mój 7 dzień bez papierosa. Nie wiem jakim cudem mi sie to udało ale jest to faktem. Paliłam 12 lat i mam nadzieje, że z Waszą pomocą wytrwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wstyd przyznać:) Zapaliłam od 12 dwa papierochy-czyli na nic była zjedzona cała czekolada. Chyba mam problem z głową:P a Jak tam Ty sie trzymasz Cafe late? ewa.z14 gratulacje,trzymaj tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele dobrego słyszałam o niemieckiej paście 0Nicotin. Tutaj jest link tiny. pl/gx7mt . Podobno całkowicie nie ciągnie po niej do papierosa. Wystarczy raz dziennie umyć nią zęby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłem w tamtym roku w Austrii pastę do zębów na rzucenie palenia o nazwie 0 NICOTIN z zielonym tatarakiem, zadziałała super, używa się jej jak zwykłej pasty do zębów ale spróbuj po jej użyciu zapalić ;-), papierosy smakują jak siano, paliłem coraz mniej a w końcu doszedłem do wniosku, że skoro mi papierosy nie smakują to po cholerę wydaję na nie tyle kasy. Pasta jest już w Polsce, widziałem ostatnio na facebooku jej polską stronę www.0nicotin.com. Za każdym razem kiedy pomyślę o paleniu mam skojarzenie z tą pastą i od razu mi się nie chce palić :-). Zielony tatarak zawarty w paście jest znany od setek lat w zielarstwie jako naturalny środek na lepsze trawienie, czyli przyspiesza przemianę materii, dzięki czemu dodatkowo można stracić parę kilogramów...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no najlepiej to wybrać odpowiednią metodę. Na mnie nie działały ani plastry ani wolna wola. W końcu się zdecydowałam na metodę www.allen-carr.pl/ i to właśnie był strzał w dziesiątkę. Od roku jestem wolna od nałogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobry pomysl ! najlepiej zmienic swoj tryb zycia na ogolnie zdrowy, wtedy bedzie Ci latwiej :) ja np zamawiam catering dietetyczny www.fitandeat.pl od brzezinskich super sprawa, bo trzymam linie juz od roku nie bylo tak zebym utyla Na takiej diecie od razu czujesz sie zdrowsza i zalorze sie ze nie bedzie Ci sie chcialo palic, a wiem cos o tym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprzytyłaminiepalę
Ile to ja czasu straciłam bojąc się że przytuje jak rzucę! Aby tego uniknąć, po kilku próbach, wzięłam do ręki książkę, no a nuż widelec. Po książce rzucić? Hahaha, a jednak! Nie palę - nie przybyło mi nic - nie zazdroszczę innym - polecam, koniecznie muszę polecić poradnik o rzucaniu palenia od Allena Carra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×