Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pase

Jak sie opalać żeby nie wyglądać tandetnie?

Polecane posty

W październku wychodzę za mąż, obecnie nie mając czasu na wylegiwanie na podwórku chce coś zrobić z moją jasną karnacją, żeby nie wyglądać jak mąka przy sukni slubnej. Tak więc chce wybrać się do solarium, mam jasne platynowe blond włosy, tak więc jak się opalę bede wygladac jak lalka Barbie. tak więc jak się opalać ale tak żeby nie wyglądać tandetnie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vef32
masz biała skórę i do tego włosy na platynę? nie wyglądasz jak albinos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie wyglądam jak albinos, mam jasną cere i opalam się na złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okulary__przeciwsłoneczne
to skoro się opalasz na złoto to wogóle nie powinnaś mieć platyny na głowie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz wygladasz tandetnie
farbowane jasno blond klaki, co druga na ulicy tak wyglada, wiec i tak juz wygladasz tanio i tandetnie. Ja bym sie na twoim miejscu nie opalala w ogole, nie rozumiem tej chorej mody na brozowa skore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przeciez będziesz widziała w jakim stopniu jestes juz opalona....przeciez my cie nie widzimy...nie powiemy idz 5 razy na 10 minut bo mozesz byc juz po tym zjarana albo nie chwyconsa prawie w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzieliście mnie, więc nie wiecie jak wyglądam, więc troche żal z tymi opiniami, to tak jakby ktoś krytykował mode na rude włosy prawda jest taka, że blond włosy to kolor jak każdy inny:P Zreszta nie rozważamy tutaj o moich włosach, ale o opalaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... na ślubie powinnaś mieć bardzo delikatną opaleniznę. Bo faktycznie biała suknia i biała skóra to nie jest dobra para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinnas wyglada jak musnieta
słoncem. W tygodniu przed idz co drugi dzien na kolejno 3- 4 -5 minut. Nie wiecej! przedtem zreszta wypróbuj taka serie. Sa poza tym delikatne samolopalacze, np Dove tez je przecwicz na calym ciele, moze starczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farbowane jasny blond wlosy
są bardzo tandetne i nudne już, to juz lepiej miec swoje naturalne ciemny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro takie tandetne to czemu taki kolor włosów ma Kożuchowska, Koroniewska (a miała ciemne), Kate Winslet, Gwen Patrow, Gliwa? One chyba mają swoich fryzjerów i stylistów, więc czemu nadal są w blondzie albo dopiero co przefarbowane na jasny blond?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×