Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rexetin

Jak wyjsc z rexetinu

Polecane posty

Gość rexetin

Jak wyjść z rexetinu? Biorę rexetin miesiąc i chciałabym zmniejszyć dawki ,odstawić ,ale się obawiam . Wcześniej brałam pramonal przez 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj ja biore rexetin od 2 lat, ale od roku mam zmniejszoną dawkę tzn 10 mg połówka tabletki, żeby powoli okoolo wiosny skonczyc terapię. jestem bardzo zadowolona z tego leku. a zaczynałam z 20mg, teraz 10 i koniec. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexetin
a robilas przerwy ? Chciałbym napic sie alkoholu a nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość actia
co to zalek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexetin
Na nerwice A jak długo masz brać pół tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wolno robic przerw, nie wolno pić alkoholu, albo chcesz sie wyleczyć albo dalej szaleć, w tej chorobie nie ma przerw, bierze się jakiś czas duzą dawkę, potem zmniejsza się po woli, połówkę biore od roku, i dopiero teraz w marca kończę dwuletnią kurację, bo jest wszystko już ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexetin
Kurcze nie wiem czy nie zrobiłam głupoty sama zmniejszając dawkę ,ale czuje się dobrze . Wizyte mam 8.01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexetin
Ja wcześniej brałam 2 miesiace pramonal ,ale bardzo zle sie po nim czułam .Myślałam ,że jest dobrze i zmniejszam dawke na pół tab. rexetinu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zyc
nie rob tego!nie odstawiaj.ciesz sie ze zadzialal i dziekuj Bogu.ja czekam az moj lek zadziala...dopiero 3 dzien biore.po co ci alkohol?on poteguje lęki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stres--stop
macie nerwice lekowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexetin
Tak miedzy innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rexetin
Potrzebuje inf. o leku od osób ,które brały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniok
no właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniok
mam brać po pól tabletki xanaxu i rexetinu czy moge po tygodniu napić sie troszkę alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Brałam dwa inne rodzaje leków przeciwdepresyjnych, bo akurat paroksetynę bardzo źle znosiłam. Dobrze posłużyła mi wenlafaksyna (Efectin), jeszcze lepiej sertralina (Asentra). Wszystkie tego rodzaju leki przynoszą widoczną poprawę dopiero po ok.2-3 tygodniach stosowania! A Ty już po miesiącu chcesz odstawiać! Dziewczyno, nie robi się takich rzeczy na własną rękę, a już na pewno nie po to, żeby sobie popić :-o Albo się chcesz leczyć albo nie, podejdź do tego poważnie. Wiem, jak bardzo nerwica potrafi zatruć życie. Trzeba na serio zająć się walką z nią, a nie zmniejszać sobie dawki leków po to, żeby móc pić alkohol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniok
a czy ktoś brał tak ja ja po ołówce rexetinu i xanaxu?kiedy mogę ten xanax juz odstawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj! Uważaj na Xanax, bardzo uzależnia. Rexetin biorę od kilku lat. Wiosną i latem 10 mg zimą i jesienią 20 mg. Czuję się świetnie, jednak lekarz nie pozwala mi całkowicie odstawic leku. Też miałam alkoholowy problem - wesele. Dostałam pozwolenie na niedużego kielicha. Wypiłam i nic się nie stało. :) Na Twoim miejscu poradziłabym się lekarza, czy można odstawic Xanax jednocześnie zmieniając dawkę Rexetinu na 20 mg. A generalnie, to trzeba słuchac doktora i robic to co on nakazuje. Depresja to poważna, ciężka i przewlekła choroba. Nie ma z niż żartów. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniok
ale ja nie mam depresji tylko lęki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najnowsze doniesienia
mam pytanie jak na was dział ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniok
ja dopiero biore tydzień po połówce rexetin i xanax,dziś zaczęłam brac całą rexetin i połówkę xanax i jest fatalnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarodziejka z ksieżyca
xanax to dopiero uzaleznia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos mial takie objawy po jednej tabletce rexetin jka: pocenie , zamglone widzenie wysokie cisnienie, ból głowy taki cisnieniowy / czy brac dzis druga tabletke ?? "taniej niż w aptece odsprzedam leki lexapro i lexotan (razem lub odzielnie) kilka dni temu kupiłam w aptece ale nie musze brac , tak zdecydował lekarz kontakt na mail marcelina67@poczta.onet.pl "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przestrzegam przed tego typu lekami, to legalne narkotyki, uzależniają. A odstawienie tego to dopiero koszmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam rexetin długo 6 lat odstawialam 3 miesiące stopniowo i 2 miesiąc jestem czysta ale mam niepokój ,myślę ze dolegliwości odstawienne leku miną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Mam do sprzedania 4 op Rexatinu 20 mg, kupione 29.05.16 posiadam paragon. Jak ktoś jest zainteresowany pisac na maila emilkaa155@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rexetin to super lek . Postawił mnie na nogi i żyje dzięki niemu . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauwazylem bardzo zmniejszony poped sexualny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×