Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piannka23

jaka polecacie pianke do wlosow?

Polecane posty

Gość piannka23

nigdy w zyciu nie uzywalam takiego "cuda" a ostatnio zmienilam fryzurke i byloby trzeba czyms ja utrwalac. prosze o jakies propozycje:) oby tylko pianka nie robila twardego, matowego chelmu na glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obawiam się, ze pianka jest lipna bo ja ilekroć ją stosowałam to nie wiem albo nie umiałam dobrze nałozyć albo włosy mam nie halo bo zawsze miałam lekko posklejane :O pozatym najładniej wyglądają włosy naturalne bez żadnego podtrzymywacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
choć z drugiej strony teraz takie cuda wymyślają, ze pewnie jest i pianka, która jest zajebista i się nada ;) najlepiej popytac w drogerii chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piannka23
a czym oprocz pianki mozna jakos utrwalic fryzure, tzn sprawic tak aby wlosy jakos sie ukladaly i aby nie sterczaly kazdy w inna strone. acha , niechce sobie przesuszyc wlosow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piannka23
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhlkgh
guma do włosów joanny, trzyma jak cholera, tylko trzeba ją rozczochrać , bo na poczatku skleja a z pianek to zielona taft albo nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rura z kremem
płyny Bielendy do układania włosów polecam, dla mnie rewelacja, mam miekkie włosy, fajnie usztywniaja i utrwalaja fryzurkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast pianki polecam balsam zwiększający objętość z Avon. Sto razy lepszy od wszystkich pianek, które sprawiają, że włosy są ciężkie. Wcześniej długo używałam właśnie pianki różnych firm, ale ten produkt Avon bije wszystkie. Kosztuje w promocji ok.12-14 zł, a starcza na 2 miesiące - znaczy się przy moich włosach do ramion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluncia
a ja polecam pianke nivea , jest bez alkoholu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze jakis lakier do wlosow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nie przepadam za pianką. Wolę założyć wałki na włosy i też mam push up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jakoś nie przepadam za pianką. Wolę założyć wałki na włosy i też mam push up.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbatekos
Namiary na odpowiednich wykonawców - http://www.fryzomania.pl/blog/?p=667 To musi być odpowiednio stosowane. Przecież nie jest tak, że produkt będzie gwarantował jakość bez względu na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1273 Trzymajcie się tych zasad, to wtedy wszystko będzie w porządku. Ze wszystkimi kosmetykami jest podobnie - trzeba je stosować według odpowiednich zasad, a wtedy ten efekt będzie najbardziej okazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia9999
Stosuje naturalne produkty również pianki dlatego zamawiam ze strony Skarbca Natury piankę z firmy EUBIONA. Ma super skład, w pełni naturalny nie obciąża włosów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaBella1212

Najlepsza jest mocna pianka ułatwiająca układanie włosów Kosswell Ideal Curl Mousse oraz dodająca połysku. Idealna do stylizacji włosów krótkich i kręconych, nie skleja ich zapewniając optymalne utrwalenie fryzury. Dodaje włosom blasku, unosi u nasady oraz chroni je przed skutkami korzystania z suszarki. Bardzo wydajna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patryk Werkowski

Moja ulubiona to Kosswell Ideal Curl Mousse <3 Jest idealna dla moich krótkich, kręconych włosów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×