Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

jaka prostownica?

Polecane posty

Gość anouska
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=96393053 tej firmy jest super. ja mam taka wlasnei tylko ze mogel 1517 bez regulacji temp(jest tansza troszke) i jest cudowna. mam loczki,a po tej prostownicy gladziutkie lsniace wloski!polecam jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem
a Twoja wlasna prostnica to zla ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam prostownice mini kay store,jest super lekka,z ceramicznymi wkadkami,super prostuje,ma regulacje temperatury.Polecak,mam krecone wosy ale po niej sa super.A do prostowania uzywam jedwabiu Biosilk.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze ma ona zaokraglone boli dzieki czemu mozna włosy wywijac albo robic sliczne loki,czas nagrzewania to ok 60 sekund,no i ma długi kabel,bo to jest typowo fryzjerska prostownica,kupiłam ja w sklepie fryzjerskim za 200 zł,ale opłacało sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gene- odradzam zakupu tej pseudo prostownicy- wiem co mówię bo to był mój I nabytek- w ogóle nie prostuje moich włosów bo mam kręcone, jedynie wkładki karbujące przydały się młodszej siostrze, która sobie czasem coś nią zrobi. A czas nagrzewania to tragedia!!! Jak najbardziej odradzam! Teraz mam ceramiczną prostownicę z \"Kobiecej Linii\" i jestem naprawdę ale to naprawdę zadwolona, nagrzewa się błyskawicznie, jest regulacja temperatury, długi kabel z obrotowa końcówką. Jak dla mnie miodzio, Dodam, że zapłaciłam za nią w zeszłym roku coś koło 90 zł w Media Markt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam teraz mpm product ceramiczna z regulacja temperatury jest super:):) http://mpmproduct.pl/produkty/suszarki_do_wlosow/PROSTOWNICA_BWT_B54/PROSTOWNICA_BWT_B54.htm szybko sie nagrzewa i szybko tez prostuje wlosy:):) hmmm nie kupuj taniej prostownicy to sie nie oplaca ta kosztuje kolo 80-90zl uzywana na alegro nawet 30:):) odradzam wszystkie ktore sa metalowe niszcza wlosy i a efekt wyprostownaia jest nietrwaly. ceramiczne sa super i musza byc cienie takie jak ta z mpm lub te wczesnie. a i jeszcze te z para sa beznadziejne. a i jeszcze polecam kupic sobie plyn do prostowania wlosow z odrywka bo sie nie elektryzuja po nim wlosy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telly
polecam prostownice szklana sama ma taka firmy babyliss jest swietna pieknie prostuje wlosy nadaje im blasku na allegro tego modelu akurat nie ma ale sa inne mialam prostownice ceramiczna tez babyliss i tak jest o niebo lepsza http://aukcja.onet.pl/search.php?string=prostownica+szklana&encoding=iso pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×