Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lizzy L.

Jaki krem do rąk jest najlepszy na te mrozy?

Polecane posty

Mam straszliwie suchą skórę rąk - nie dość, że wiecznie coś piorę, zmywam, itd (a nie umiem w gumowych rękawiczkach), to jeszcze jest tak zimno. Zawsze byłam bardzo zadowolona z czerwonego Garniera, ale chyba mi nie wystarcza, poradźcie coś [cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie garnier regenerujacy krem do rak z alantoina (czerwona tubka). do rak zniszczonych ale super nawilza w zimowe dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko neutrogena!!! to rewelacja, miałam skórę suchą, popękaną i zaczerwienioną, bolało przeokropnie (efekt tego, ze z wigotnymi wymiegłam na chwilę na mróz) neutrogena juz po dwóch dniach dała efekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
Kremy Avonu z silikonem są super...jak nie używam produktów tej firmy to ten krem jest świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się z powyższym
ten krem Avonu to chyba jeden z ich pierwszych produktów i jego popularność wcale nie słąbnie-wręcz przeciwnie! a jeszcze teraz kosztuje tylko 3.90!Używam go od lat na zmianę z innymi,ale to jedyny do którego zawsze wracam i który stoi na mojej półce!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krem do rąk
ale ten z avonu skurkowany ŚMIERDZI !! a gernier czerowny cudnie PACHNIE !! i jest rewelacyjny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelacja
On wcale nie cuchnie,poza tym bardzo dobrze się wchłania i nawilża.Często mam podrażnione ręce i nie szczypie mnie co jest ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem polecam moje najnowsze odkrycie: krem Oilatum do skóry wrażliwej i suchej. Jest to krem leczniczy, który można kupić tylko w aptece. Jest znakomity. Ja mam bardzo podrażnioną skórę dłoni przez częste mycie rąk i detergenty. Ten krem naprawdę leczy, choć nie ma co liczyć na zapachowe uniesienia - nie zawiera substancji zapachowych. Zresztą poczytaj sobie na jego temat w Necie, jest sporo informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dardania
A ja zawsze w okresie zimowym inwestuję w regenerum do rąk. Jest bardzo wydajny i korzysta z niego cała rodzina, więc to ważne dla mnie. Sprawia, że skóra jest miękka, nawilżona, no i zabezpieczona przez niskimi temperaturami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oliwkowy albo linomag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cold Cream Avene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonałe kremy do rąk ma Floslek, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie zimą świetnie sprawdza się regenerum do rąk, zamawiam je w aptece melissa za niecałe 10 zł, a opakowanie starcza na całą zimę przy codziennym kremowaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×