Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrina740

Jaki makijaz na studniówke??

Polecane posty

Gość katrina740

Mam czarną sukienkę, jestem brunetką o niebieskich oczach jaki mam wykonac makijaż? Prosze o rady... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina740
W jakich kolorkach ma być piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina740
hmm..dlaczego nikt mi nie odpowieda... podajcie chociaz stronki z fajnymi wzorami makijaży:) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina740
Mam ok.165 nie wiem jakoś tak a po co to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jak jestes wysoka
to daruj sobie tańce z kurduplami 170 cm lub niższymi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
srebrno-fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 288M
Twój typ urody to zima, wiec zdecydowacie makijaż w kolorach zimnych: może być fiolet, śliwka, srebrzysty...no i bardzo modny morski turkus...koniecznie z połyskiem. Odradzam beże i brązy- nie wyglądają ładnie w sztucznym świetle, odpada także cień w kolorze tęczówki oka. Mocno wytuszuj rzęsy mogą być nawet sztuczne. Fajnie wyglądają rzęsy, krórych końcówki pomalujemy tuszem bezbarwnym z brokatem. Myślę, że podstawa to bardzo dobry, kryjący podkład. Jeśli chodzi o usta to bez szaleństw. Wystarczy błyszczyk w twoim ulubionym kolorze. Udanej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
a blondynka o zielonych oczach ukrytych za okularkami? plus bladorozowa sukienka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 288M
To żart? Jeśli nie to przepraszam, ale proponuję zacząć od zmiany sukienki, no chyba że ta blondynka ma śniadą cerę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porucznikowa
primo - ściągnij okulary i ubierz soczewki ;) nie wiadomo , jaki to blond ani jaki róż , być może będzie ładnie wyglądało co do makiażu to nie wiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
jestem uczulona na soczewki :/ to taki srebrny róż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 288M
Jeśli oczekujesz rady to rosimy o szczegóły tzn: cera....., oprawa oczu ciemna czy jasna, naturalnt blond czy farba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aira
cera normalna, kolorek brzoskiwniowy ;) brwi i rzęsy ciemnobrązowe, blondynką jestem naturalna, ale to taki ciemny blond, na granicy szatynu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 288M
No to brzmi znacznie lepiej.proponuję do tak jasnej sukienki popracować nad cerą lekko przyciemnić ( może solarium ale umiarkowanie)albo jakiś samoopalacz do cery jasnej a może po prostu puder brązujący. Jeżeli nie możesz lub nie chcesz rezygnować z okularów to powinnaś mocniej podkreślić oczy, powiększyć je.Rzęsy czarne lub śliwkowe , mocno wytuszowane, zewnętrzne kąciki oczu podkreślone ciemną konturówką. Cień w kolorze kontrastowym do tęczówki oka, może być róż, fiolet koniecznie mocno połyskujący (kremowy z brokatem), to powiększy oko, w samych kącikach powieki górnej możesz nałożyć ciemny grafit.Zwróć uwagę na brwi, powinny być idealnie wyregulowane, lekko przyciemnione, nie czarne! W związku ztym , że oczy przysłonisz okularami proponuję mocniej zaakcentować usta. (zdecydowany kolor) tylko nie brąz czy pomarańcz. Modne są usta 3 wymiarowe ( wklepujesz różne odcienie pomadki) środek ust odcienie jaśniejsze, bardziej połyskujące. To optycznie powiększa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllaa
a co dla szatynki o zielonych oczach, do brązowej sukienki?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalllaa
hm?? wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 288M
No, przynajmniej sukienka dobrze dobrana. Proponuję makijaż pomarańczowo - złoty.Ale pomarańcz dość żywy( pisałam już że takie przygaszone kolory, beże, brązy, żle wyglądają w sztucznym świetle, postarzają) Pomarańcz bardzo ładnie wydobywa kolor tęczówki oka, złoto rozświetli oko i powiększy je. Pamiętaj aby odrobinę koloru nanieść takze na dolną powiekę. Rzęsy mocno wytuszowane, końcówki mogą być podkreślone tuszem metalicznym ( np takim jak ma Avon - Amethyst)i nie chodzi tu o firmę tylko o rodzaj, Jezeli masz szczupłą twarz to możasz zaszaleć z jakimś podkładem rozświetlającym, pudrem brązującym z drobinkami złota. Usta- brzoskwiniowy błyszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrina740
a czy moze byc troszke różu na powiekach bo mam pare dodatków w tym kolorze i własnie nie wiem czy to pasuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalallallalala
mysle ze mozna róż ale w tonacji jasnej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brizze
A jaki make up do jasnej, porcelanowej cery, wlosów ciemny brąz naturalnych i bardzo ciemnych wrecz czarnych oczu w oprawie ciemnych rzęs i brwi? wylkuczam solarium, a sukieneczka to granacik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetkaaaaaa
bizze--> sorry ale przy takiej cerze i ciemych wlosach oraz granatowej sukience bedziesz wygladala jak trupek :O Dlaczego wykluczasz solarium????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppp
alez dlaczego, piękna porcelanowa jasna cera to teraz brylant pośród tych pomarańczowych solarówek i cer przyciemnianych fluidem i pudrów brązujących, tak trzymaj dziewczyno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie tez
lubie porcelanowa cerę, a tu wszystkie uparły sie opalac na solarium, pomyślcie jak będziecie wyglądały za pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Airy
Daruj prosze sobie te okulary na studniowke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nATALIENNN
jestem blondynką (włosy do ramion z grzywką) o czarnych oczach, wyskoką 174cm, szczupłą na 100ówke mam czarną drapowaną satynową sukienkę jak myslicie jaka fryzura i jaki makijaż będa mi pasowały...??? plissss odpiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etammmmm
ładna jesteś, wymiary masz idealne tak czy siak będziesz wyglądała rewelacyjnie. A jak chcesz to poszukaj fryzurek do upięcia, nie w taki klasyczny kok, tylko cos bardziej frywolnego, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nATALIENNN
jesli wlosy zostawisz w spokoju to mozesz zaszalec z makijazem np. turkusowa zieleń a jesli postawisz na wlosy to zostalabym przy jasnym, np srebrno/bialym ale polyskliwym makijazu oka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katya
Podstawą jest dośc mocny makijaż - w sztucznym świetle wyglada jak najbardziej ok, czyli kupcie sobie dobry eyeliner, tusz (zeby po 2 godzinach nie wygladac jak panda) i podkład/puder/fluid, w zaleznosci od potrzeb. Kolory odpowiednie dla Waszego typu urody znajdziecie w każdym portalu wizażu, czy kolorowych pisemkach:) A te kosmetyki akurat , przynajmniej dla mnie, sa podstawą i warto kupić dobre, żeby bez poprawek trzymały całą imprezę. Natomiast jeśli chodzi o cienie to wybierzcie sobie kilka odcieni, ktore by wam pasowały i kupcie sobie w najtańszym stoisku kilka sztuk, takich po 2, 3 zł . W domu, wieczorem, przy sztucznym świetle same ocenicie efekt, tylko trzeba nalożyć dość grubą warstwę cienia - bo z reguły te tanie są cieńkie;) Potem już można kupić wybrany cień dobrego gatunku, lub nałożyć ten tani na wilgotny podklad lub krem i nastawić się na poprawki co jakiś czas, w czasie studniówki:) Ja tak w tym roku wypróbowałam zielony cień do zielonych oczu i rudych włosów - inny odcien niż tęczówka i wcale nie przygasił koloru..plus dodakowo złoty brokat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×