Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwiastunka

Jaki tonik i żel dla cery tłustej i wysuszonej

Polecane posty

Gość zwiastunka

Cześć !!! Doradcie coś, już tyle przetestowałam kosmetyków, i wydałam pienięczy i nic............. Mam cerę mieszaną skłonną do strasznego przesuszania, niewielkie wypryski, rozszeżone pory i świecącą się skórę. Szukam coś do zwywania twarzy jakiegoś żelu, czy preparatu oczyszczającego i toniku ale coś strasznie łagodnego, bo moja buzia zaraz reaguje łuszczeniem się i strasznie to wygląda. Poledcie coś !!! Proszę Jakiś preparat myjacy i tonik ale strasznie łagodny i wmiarę dobrze oczyszczający. Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermedic Acne Expert - tonik jest bezalkoholowy i b. łagodny. podobno dobry jest też żel z tej serii, jak i żel i tonik Iwostin Purritin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość you
A ja słyszałam, że żel z Iwostin Purritin wysusza strasznie cerę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotcia
a moze coś z Erisa serii Lirene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwiastunka
co taka cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty tulipan
mam taką samą cere.mało wyprysków i rzadko ale jest jakas taka świecąca i przesuszona.jedyne co moge polecic to amseczka zlirene zwężająca pory.sama mam problem- nie wiem czy myć twarz żelem czy zmywać mleczkiem.oraz jaki tonik, krem...czy stosowac peeling???mam mnóstwo pytań.moze ktos doradzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam garniera...tyle, ze dla takiej cery jak opisujesz lepsze było by mleczko niż żel- tak mi się wydaje..ja mam właśnie mleczko i tonik garniera dla cery suchej i wrażliwej ( seria różowa) i jestem bardzo zadowolona:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmhkt
chusteczki olaya,a potem nasmaruje zwyklym nawilzajacym np bambono:) ja mma teraz sliczna i gladk a buzke,pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółty tulipan
dzieki. a te chusteczki nadają sie do mieszanej cery.bo ja przy okazji skłonnosci do wysuszania mam cere mieszaną.a peeling???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×