Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

technolozka

jakie leki na poprawę nastroju?

Polecane posty

witam. zna Ktoś jakies skuteczne leki na poprawę nastroju- ogólnie to wszystko mnie przytłacza i juz chyba sama z tym nie poradze sobie, zbyt wiele mysli... moze jest jakiś srodek wyciszajacy mysli złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchowo Mocny
anafranil vwlaxin 75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carotka
ależ,jak wyciszy złe to i dobre tez wyciszy,nie ma cudownych srodków musiasz sprawy rozwiazac,chemia za Ciebie tego nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchowo Mocny
oj zrobi zrobi!!!! chemia jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carotka
tak zrobi z czlowieka baranka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchowo Mocny
a i polecam escetil tylko ze drogi za 10 tab. 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carotka
No prosze Duchowo Mocny,a chemia sie truje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchowo Mocny
Carotka a co brałas ze wiesz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchowo Mocny
albo jedno albo drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRYŚKAZSASIEDZTWA1
Ty byłaś STOMATOLOSZKA ????????Kiedyś ????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikikun
ja ożywam omega 3 ,kudzu root

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika9191
Czy naprawdę chcesz od razu sięgać po leki?? Najpierw zadbaj o siebie więcej sportu, więcej aktywności, a zobaczysz że poczujesz się lepiej. To właśnie po treningu wydzielają się endorfiny, hormony szczęście dzięki którym czujemy się radośni i lepiej nam jest radzić sobie z problemami... Wejdź na stronkę: http://trening-fitness.pl/ znajdziesz wiele przydatnych informacji o wyborze odpowiedniego dla Ciebie treningu, rewelacyjne zestawy ćwiczeń, motywacja w treningach, i wiele przydatnych informacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika może trzeba o tym z kimś porozmawiać? Czasem trudno samemu ruszyć z miejsca. Odwiedź stronę www.pilumnus.dl.pl i napisz do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juzPOwszystkich
Może Twój organizm domaga sie kwasów tłuszczowych omega 3? Podobno składnik pozyskiwany do CardioRed Krill Oil jest na Antarktydzie z najczystszych wód na naszej planecie., dlatego możesz zamówić http://produktyomega3.pl jeżeli to Ci nie pomoże to udaj się do lekarza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nawet nie miałam ochoty ani sily z tym walczyc. było mi zle, nawet nie wiedziałam dlaczego. Czułam bezsilnosc, brak ochoty do zycia. nigdy nie bylam tak zgaszona, przygnebiona. i nawet nie wiedziałam dlaczego tak sie dzieje. Koleżanka namówiła mnie na oczyszczenie aury ze strony http://energiaduchowa.pl . Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę. Stanęłam w końcu na nogi. Tego było mi trzeba. Nigdy bym nie powiedziała, wcześniej, że moje niepowodzenia życiowe były spowodowane brakami energetycznymi, a jednak to było prawdą. Obecnie żyję z dnia na dzień i cieszę się życiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złoto koloidalne w dobrym standardzie sprzedaje Pro Aktiv. Używam od paru miesięcy i bardzo fajnie mi się samopoczucie poprawia, mam więcej energii, jak wracam z pracy do domu to nie padam na kanapę jak długa, a tak było wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.google.pl/search?q=szafunia+szczur&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=ZvqxObgoW2M1iM%253A%252CKbAONdxt-acDTM%252C_&usg=__dW3eAOQp8cAw6dtj2pcq1b2IY70%3D&sa=X&ved=0ahUKEwjp_9a3n4vbAhVNyKQKHUfKCuYQ9QEILjAC#imgrc=ZvqxObgoW2M1iM:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meelizka
Też czasem mam doła - spacer to fajna sprawa. Dobrze uspokaja melisa, ale ja takich naparów niezbyt lubię, ale na wszystko jest sposob - możesz kupić nervomix control z melisą w składzie. Mnie pomaga, bo idealnie wycisza skołatane nerwy. Potem wystarczy włączyć sobie jakieś kociaki na youtube i poprawa nastroju zapewniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagna

Wiecie co, ja się sporo naczytałam (i nasłuchałam od znajomych, którzy mieszkają za granicą) na temat Kavy. Pewnie też słyszeliście - dlatego zamówiłam sobie małe opakowanie na próbę na kavasklep.com ciekawa jestem efektów. Jeśli faktycznie tak odpręża i relaksuje, jak mówią, to zostanę wierną fanką. Ktoś z Was zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doae

No właśnie ja też słyszałam już o tej kavie, nawet jakiś program w tv kiedy widziałam. Koniecznie zamówię, skoro jest już legalna w naszym kraju. Tak jak mówisz, na spróbowanie nie zaszkodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×