Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sonia2011

Jakie SPA

Polecane posty

Poszukuję pomysłu na wyjazd z mamą. W zeszłym roku podarowałam jej na dzień matki zabieg gorącymi kamieniami, była zachwycona, więc pomyślałam sobie, że z okazji 60 urodzin zabiorę je na taki 2-3 wyjazd do spa. Jakie miejsca gdzieś w centralnej Polsce polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cubea
Jeżeli chcecie skutecznie wypocząć i przy okazji poddać się ciekawym zabiegom, to na pewno powinnyście odwiedzić Hotel Głęboczek na Pojezierzu Brodnickim. Większość zabiegów jest tam opartych na winoterapii, także na pewno jest to ciekawsze od tych tradycyjnych masaży, których pełno jest w innych ośrodkach SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola sieleck
Fajne spa z niską ceną jest na zakupach grupowych. Zobacz - http://www.znizkomania.pl/pokaz_oferte,51432,399-zl-zamiast-892-zl-za-3-dniowy-pobyt-ze-sniadaniem-slodka-niespodzianka-spa-i-wiecej-w-hotelu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mewikus
Polecam scieżke Petit Spa w hotelu Sielanka. jest to oryginalna, autorska koncepcja opracowana przez twórców Hotelu Sielanka nad Pilicą we współpracy m.in. z renomowaną włoską firm Concept zone. PETIT SPA składa się z dwóch części: strefy relaksacyjnej z obszernym jacuzzi, sauną fińską, łaźnią parową, systemem masażu stóp Kneipp, natryskiem wrażeń i leżakownią oraz gabinetów zabiegowych z szerokim wachlarzem zabiegów pielęgnacyjnych zobacz szczeg\o\ly na : http://www.sielanka.pl/spa-wellness

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradissepa
Zdecydowanie Hotel Sielanka. Walory Hotelu Sielanka. Blisko Warszawy (60km) Piekne położenia (dolina rzeki Pilicy) Stadnina koni na miejscu Kuchania SPA _ REWELACJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grodzka9
Chcesz się zrelaksować w unikatowych wnętrzach spa? Pragniesz odzyskać harmonię ciała i ducha przy pomocy wykwalifikowanych terapeutów? Marzy Ci się zanurzenie w aromacie olejków, ukojenie dzięki balsamom i specjalnie spreparowanym maseczkom? To wszystko możesz dostać u nas! Przywracamy młodzieńczy wygląd skóry, oferujemy relaks i uczucie ukojenia. Dobre samopoczucie uzyskacie dzięki naszym zabiegom na dłonie i stopy, masażom relaksującym oraz zabiegom wyszczuplającym. Skorzystaj z naszej oferty i zadbaj o siebie już dziś! www.grodzka9.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podbijam temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zalesie MAzury, ktoś tutaj wcześniej polecał, ja byłam w tym roku w sieprniu. Naprawdę ok., ośrodek jest spory, restauracja smaczna, podawane są dania w formie szwedzkiego stołu. Zabiegi na twarz miałam tylko dwa, głównie aktywnie spędzałam czas – więc jakiś nornic walking, pływanie, siatka. Naprawde fajne miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge polecic zabiegi ze spa w bielsku bialej www.dayspa.bielsko.pl bylam kilka razy na oczyszczaniu twarzy i masazu i poelcam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiele razy z cala rodzina wybieralam się tutaj www.evitaspa.pl bardzo Duzy wybor zabiegow itp. Warto warto naprawde! Niesamowity odpoczynek podczas takiego wyjazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkarygl
UNITRAL w MIELNIE mogę polecić zdecydowanie z czystym sumieniem. Świetne miejsce, do któego chce się wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanana23
a myślałaś o http://www.lakomin.pl/? Byłam tam dwa razy i jest cudnie. Zapewne chciałybyście z mamą odpocząć, a to idealne miejsce na relaks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sersey
Ja polecam pałacyk łąkomin w lubuskim. Rewelacyjnie tam mają i wcale niedrogo. :) Polecam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×