Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agnie88

Jakim laserem depilacja?

Polecane posty

Chcę zrobić depilację laserową, moja znajoma robiła w Studiu Laser i była zadowolona i też prawdopodobnie się tam udam. Czytam sobie o tym zabiegu na ich stronie i piszą tam o różnych rodzajach lasera mianowicie: * Laser rubinowy - długość fali 694nm, energia srosowana - od 10do 60 J/cm2, czas trwania impulsu od 0,5 do 1 Hz, średnica promienia laserowego na skórze od 4 x 10mm. W okresie 12 tygodni po jednorazowym zabiegu wykazano zmniejszony odrost włosów od 20% do 60% * Laser aleksandrytowy - długość fali 755nm, energia stosowana - od 25do 40 J/cm2, czas trwania impulsu - od 2 do 20 ms, średnica promieniowania laserowego na skórze od 5 x10 mm. W trzy miesiące po wykonaniu nim naświetlań stwierdza się zmniejszony odrost o 80%. * Laser diodowy - długość fali 800 nm, energia stosowana - od 40 do 60 j/cm2, czas trwania impulsu od 5 do 30 ms, średnica promieniowania laserowego na skórze 9 x 9mm. W trzy miesiące po wykonaniu nim naświetlań stwierdza się zmniejszony odrost o 98%. * Laser Yagowy - długość fali 1064nm, energia stosowana od 2,5 do 4 J/cm2, czas trwania impulsu od 15 do 50ns, średnica promieniowania na skórze 7 mm. W trzy miesiące po wykonaniu nim naświetlań stwierdza się zmniejszony odrost o 44- 66%. Piszą tam też, że laser diodowy LightSheer jest obecnie najbardziej skutecznym tego typu urządzeniem do trwałego usuwania włosów. Mechanizm ich usuwania jest podobny do tych mechanizmów, za pomocą których działają lasery rubinowy i aleksandrytowy, jednak dłuższa fala lasera diodowego (800nm) jest w stanie przenikać głębiej do naskórka. Zastanawiam się czy jak poddawałyscie się zabiegowi depilacji laserowej to zwracałyscie uwagę jakim laserem wykonuje się zabieg? Jeśli tak to jaki to był laser i jakie były efekty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm nikt nie odpowie? Może ktoś kto miał zabieg laserowej depilacji jest w temacie i wie jaki jest najlepszy ? Chciałam więcej o tym się dowiedzieć zanim się poddam zabiegowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robioną depilację laserem light sheer duet i byłam bardzo zadowolona z efektów :) jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat trwałej depilacji, to przejrzyj dokładnie forum, bo często poruszamy ten wątek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam robioną depilację laserem light sheer duet i byłam bardzo zadowolona z efektów :) jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat trwałej depilacji, to przejrzyj dokładnie forum, bo często poruszamy ten wątek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wiem, że często jest poruszany, ja juz jestem zdecydowana na miejsce gdzie zrobię ten zabieg (Studio Laser), tylko chodzi o konkretny laser... Chcialam więcej o tym wiedzieć, a jeśli o to chodzi to raczej mało info na forum znalazlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnie88, wiele zależy od Twojego typu skóry, włosów itp. Coś, co jest dobre dla Twojej koleżanki czy dziewczyn wypowiadających się na forum, niekoniecznie musi być dobre dla Ciebie. Najlepiej przed zabiegiem poradzić się specjalisty z certyfikatem, który rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże wybrać najodpowiedniejszy sposób depilacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 44
Najlepsza jest natrualna depilacja Od wielu lat stawiam na pastę cukrową. Nie mam problemu z podrażnieniami. Najpierw chodziłam do sklepu gotową pastę, ale można ją zrobić samemu. Tutaj to fajnie opisali http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula 30
Moja koleżanka zdecydowała się na depilację laserem, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Wystarczyły chyba 4 zabiegi i efekt super. Bez bólu i podrażnień. To jest najnowocześniejszy laser. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 44
Moja koleżanka zrobiła sobie depilację laserową, o ile zapamiętałam, to wybrała gabinet z laserem Palomar Vectus . Jest mega zachwycona. Osobiście też byłam zaskoczona rezultatem. Po jednym zabiegu zauważalne były efekty. To był bardzo dobry ruch. Depilacja nie wiązała się z bólem. Super efekt. Jeżeli myślicie o depilacji laserowej, to wszystkim mówię - tak warto. www.importal.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-medyczny-estetyczny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcix 123
Patrzcie! przez przypadek znalazłam fajną wyszukiwarkę gabinetów z zabiegami depilacji laserowej. Możecie wyszukiwać po różnych miast. Nic trudnego. Musicie tylko wybrać nazwę miasta: http://www.depilacjelaserowe.pl/. Przez to wybrać gabinet z z zabiegami depilacji laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 26
Niedawno znalazłam fajną stronę o o depilacji http://depilacja24.pl Fajna sprawa. Zaszokowało mnie, że jest tyle sposobów depilacji. Od zawsze używałam zwykłych maszynek. Bardzo zainteresowała mnie depilacja laserowa. nie wiem jak działa laser od depilacji na tatuaże , czy któraś z was depilowała miesjce z tatuażem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×