Odpowiedz na ten temat

jedzie Ci z ust jak shrekowi? wejdź

• Maniek Maniek 2017.10.05 [22:38]
    Hitano napisz jeszcze proszę coś o tym Biosympie i solach bizmutu.
    Co to jest?
    Gdzie to kupić?
    Jak to brać?
    Na co jest?
  • Zobacz także:

• kamrat 2017.10.09 [16:53]
    nie no nie ma ch*ja żebym nie mial cos z zatokami, nie mam go calkowicie zatkanego ale roznie to bywa nieraz mam tak jakby w polowie byl zatkany z rana pieczenie mnie w nosie kisi mi morde i kicham, nieodycham przez nos bo wlasnie tak jakby nie byl do konca odetkany odczuwam to tak jakby byly wlasnie zatoki zawalone hitano jak czesto pluczesz sola i w. utleniona nos i czy to jest niebezpieczne jakby sie zbyt dlugo czyscilo nos?
  • gośćhr 2017.10.10 [09:27]
    jgh
  • justitka 2017.10.10 [11:07]
    Witam , pisałam tu jakiś czas temu. Mam ten problem razem z synem 13 lat. I w końcu zebrałam się na odwagę aby podjąć leczenie w Barcelonie. Raz się żyje. Proszę o kontakt na maila hitano lub last chance justitka23@wp.pl Bardzo proszę, chciałabym w razie czego mieć kogoś kto będzie mógł coś doradzić lub po prostu odpowiedzieć na proste (nie koniecznie dla mnie) pytanie. A teraz zaczynam wertować forum z postami
  • gość 2017.10.11 [08:24]
    jaki wyciąg z pestek śliwki i gdzie najlepiej kupić
  • justitka 2017.10.11 [08:35]
    Na razie wstępna odpowiedź z Barcelony. Działam dalej mam nadzieję, że dostanę zniżkę za dwie osoby oczko.gif Siebie i dziecko. Mam nadzieję, że ogarnę to wszystko.
    Drogi Justyna
    To jest Monica Müeller. Dziękujemy za zainteresowanie naszym odosobnionym leczeniem oddechowym w Instytucie Międzynarodowym.
    W pełni rozumiemy problemy spowodowane przez śluzowanie dla tych, którzy cierpią z tego powodu, dlatego stworzyliśmy protokół Arthyaga® i poddano leczeniu ponad 9000 pacjentów w ponad 90 krajach.
    Aby zrozumieć, jak działają nasze zdalne konsultacje, zalecamy zapoznanie się z FAQ oraz oglądanie tego krótkiego filmu wideo.
    Jak wyjaśniono w naszym filmie, nasz protokół diagnostyki i leczenia Arthyaga® składa się z następujących etapów:
    1- Analiza oddechu:
    W tym pierwszym spotkaniu dr Jonas Nunes zapozna się z historią medyczną i poprowadzi Cię przez zbieranie i przechowywanie oddechu, śliny i próbek bakterii jamy ustnej w opakowaniu Arthyaga Box® (które wcześniej otrzymałeś za pośrednictwem naszej międzynarodowej usługi kurierskiej ). Arthyaga Box® zostanie wtedy odebrany w domu i przeprowadzony do naszych laboratoriów w Barcelonie.
    2- Diagnoza i plan leczenia:
    W ciągu dwóch tygodni od pierwszego spotkania będziesz miał drugą, zdalną konsultację z lekarzem Nunes. Podczas tej konsultacji otrzymasz wyniki testu (określając przyczynę złego oddechu) i odpowiedni plan leczenia.
    3- Konsultacje następcze:
    Potrzebne będą 2-3 konsultacje z lekarzem Nunes w celu potwierdzenia usunięcia nieświeżego oddechu i wskazania, jak zachować trwałą eliminację śluzu.
    Jeśli chcesz otrzymywać informacje o naszych cenach, odpowiedz na tego e-maila podając kraj i miasto zamieszkania. Pozwoli nam to opracować dokładne cytaty.
    Możesz również zadzwonić do naszego biura: +34 931 22 22 35 (od poniedziałku do piątku 9: 00-13: 00/15: 00-19: 00 - czas hiszpański).
  • Justitka 2017.10.11 [20:07]
    Czekam na odp. z Barcelony a tymczasem trochę nadrabiam Zaleglosci i studiuje to forum. Na pewno mam do wyciachania migdały bo czasami wylatują z nich kamienie. Jutro umawiam się do laryngologa. Zrobiłam test śliny proponowany przez chyba last chance. Mam zaledwie poniżej 1 ml. Poza tym to co bidon spływająca wydzielina po tylnej ściance gardła. Zawsze mam coś do przełknięcia. Tak wiec zamawiam taśmę chirurgiczna micropore 3m i śpię z zamknięta gęba. Płuczę nos sól fizjologiczna plus woda utleniona. Zamawiam kulki. Może uda się wydębić receptę na pilocarpinum. No i chyba skuszę się na kupno irygatora do płukania jamy ustnej ten co conchita. Mam nadzieje na metronidazol i amoksycylinę od laryngologa. Ech
  • kamrat 2017.10.11 [21:15]
    justika dobre kroki robisz musze tez takie wykonac napisz jak tam efekty
  • kamrat 2017.10.11 [21:19]
    z tego co piszesz mamy podobne objawy powiekszone migdalki suchość w buzi ogolnie problem ze slina gesta tez mam coś do przelkniecia , teraz zwrocilem uwage na nos mam lekkie krawienia z rana jak wysmarkuje nos i zaczyna sie okres jesienny i zaczyna miec katar i tez zaczyna mi to splywac po gardle. Do tego napewno odczuwasz pieczenie na gardle
  • kamrat 2017.10.11 [21:26]
    logicznym mysleniem czyszczenie nosa wlasnie zaklejanie ust na noc staranie sie pobudzic sline rzuc gume niedoprowadzac organizmu do hipoglikemi odwodnienia wzmacniac cialo odpowiednim zywieniem wysilek fizyczny STRES jak dotad nie wierzylem ze to moze miec wplyw na oddech ale po dzisijszym dniu zmienilem zdanie opowiem wam coś. Byłem załatwiać badania psychotechniczne ogolnie wiadomo jak to wyglada stanie w bliskiej odleglosci z innym ludzmi rozmowy z prowadzocy badania niekofortowe sytulacje dla nas, zwracam ostatnio uwage jak duzo sliny mam w buzi i po zalatwieniu wszystkich spraw momentalnie jak wracalem do domu w buzi mialem wiecej sliny takie moje wrazenie
  • justitka 2017.10.12 [15:50]
    I szybka odpowidz z Barcelony. Jest szansa na konsultację w języku polskim yeah. Oby tak było bo wstyd mi przed ewentualnym tłumaczem smutas.gif
    Proszę pamiętać, że cena zabiegu wyniosłaby 520 euro na badanie oddechowe (w tym wysyłkę i odbiór zestawu do oddychania do Polski, analizę i konsultacje z dr Nunes), a następnie 75 euro za każdą z następujących konsultacji (konsultacja wyników i Konsultacje 1 i 2). Ponieważ jesteście Państwo zainteresowani konsultacjami dla swojego syna, możemy uczynić Cię wyjątkową ceną, możesz zapłacić półtorej półtora roku, otrzymasz bezpłatne wyniki i zapłać tylko 2 konsultacje z nimi dla obu . Patrz poniżej:
    - 1. Płatność 520 €: Wysyłamy zestawy dla Ciebie i twojego syna do Polski, oboje porozmawiamy z lekarzem, weźmiemy pod uwagę zestawy i przeanalizujemy je;
    - Druga rata 260 €: obaj spotkasz się z lekarzem;
    - trzecia płatność 75 €: oboje otrzymają pierwszą konsultację;
    - 4. Płatność 75 €: obaj otrzymają Państwo drugą konsultację;
    Jeśli chodzi o konsultacje po polsku, zbadamy możliwości i powiadomimy Cię jak najszybciej.
  • justitka 2017.10.12 [15:53]
    A i jeszcze jedno
    Dzięki Hitano - dałeś mi nadzieję aż się rano wstawać z wyra chce usmiech.gif
  • pimp my ride 2017.10.12 [16:39]
    Heh ja również dopiero dziś do nich napisałam usmiech.gif
    błyskawiczna odpowiedź, cena na początku mnie przerosła, ale gdy przeliczyłam całość, to każda złotówka mam nadzieję będzie tego warta.
    Justitka, napisałaś do nich czy konsultacja może być w jęz. polskim?
    W jaki sposób to zrobicie?
    Mi również jest wstyd obnażyć się przed jakąś osobą, która by ze mną siedziała i tłumaczyłaby mi co doktor mówi, dosyć spoko mi idzie angielski, ale ja chcę to zrobić na 100%.
  • kamrat 2017.10.12 [17:49]
    tez mysalem o tym ale co to pol godziny konsultacvji do calego zycia co to za wstyd to jest choroba inteligenta osoba zrozumie to a jakis burak nie wogule co to za wstyd gosciu dostanie kase za to nigdy juz pewnie sie nie spotkasz takze nie ma nad czym sie zastanawiac a jakby konsultacja byla po polsku to z***biscie mozna bylo sie o wszystko zapytac fajnie napewno by to wytlumaczyl lekarz jak dla mnie kozak
  • Pimp my ride 2017.10.12 [20:02]
    Kamrat, ty juz do nich napisałeś tak ?
    Masz w sumie racje nie bede miec wyjścia gdy nie będzie możliwości konsultacji po polsku.
    Ale beda mieć zd****** ze nagle tyle osób z polski chce sie u nich leczyć smiech.gif
    Ogladnelam dzis cala ta ich stronę, filmik z tym doktorkiem i mam dobre przeczucia usmiech.gif
  • Lactchance 2017.10.12 [22:01]
    Siemka smiech.gif
    Witam po długiej przerwie usmiech.gif
    Ja też czasem mam kamienie w migdalach, ale sporadycznie.
    Leczylem się w Barcelonie. Świeży oddech nadal się utrzymuje.
    Cieszę się, że co raz więcej osób odrzuca swoje prywatne poszukiwania prawdy i decyduje się na specjalistów. Chwała wam za to usmiech.gif
    Cudownie jest to mieć za sobą. U mnie mija już rok odkąd jestem zdrowy.
    Bardzo rzadko tu wchodzę że względu na wieczne dyskuje i gdybania + tony negatywnych emocji. Jak już wejdę to by przypomnieć wam, że meczylem się 13 lat za nim uwolnił mnie dr.nunes i Hitano, który dzielnie tu walczył i mnie przekonał. Pozdrawiam Cie kolego.
    Życzę wam dużo zdrowia.
  • Lactchance 2017.10.12 [22:07]
    Chciałem jeszcze dodać, że nie wiem co konkretnie wywołało u mnie zanik pracy slinianek.
    Instynktownie czuje, że to moja nietolerancja pokarmowa. po zjedzeniu złych produktów suszy mnie mocno i nie pomaga picie.
    Kto wie, kilka lat niewiadomego trucia siebie mogło to spowodowac.
    Druga sprawa - poziom cukru - bardzo się z tym zgadzam. Również mam jego wachania w tą dolna stronę i towarzyszy temu nawet teraz sporadyczna suchość w ustach.
    Nie mniej, terapia pobudzajaca slinianki (przykmowanie pilokarpiny) dała pożądany efekt.
    Także najpierw barcelona by wrócić do normalności a potem sugeruje specjalistę typu Iwona Wierzbicka czy michal undra lub Monika skuza czy kto kolwiek od dietetyki klinicznej.
    Te osoby są w stanie was przeswietlic na tle hormonów, odzywienia, nie doborow witamin i minerałów, alergii, stanów zapalnych itd.
    Takie osóby spojrza na was globalnie i pomogą zloyc do kupy.
    Ja aktualnie gromadze budżet na ten krok.
    Przepraszam za błędy, piszę na szybko z telefonu.
  • Pimp my ride 2017.10.13 [07:31]
    Lastchance, jaka konkretnie diagnozę Ci wystawili i jakie to bylo leczenie? To jest ciekawe, juz wiemy jaka hitano mial diagnozę, wkrótce i ja i inni będą mogli sie (oby !) pochwalić swoimi wynikami.
    Jeśli bedzie nas więcej, będziemy mogli przekonać też innych, każdy z nas wie jaka batalię musieliśmy staczać każdego dnia i wiadome, ze najlepiej uświadomić jak najwięcej ludzi.
    Ja na samą myśl jestem strasznie podniecona, jak tylko pomyśle jak moje zycie mogłoby wyglądać bez tego dziadostwa to uśmiecham sie jak jeszcze nigdy.
    Powiedz mi odrobaczales sie tak jak hitano mowil, ze by bylo wskazane ?
    A ci doktorzy ktorych podałeś to skąd są i jak ich znalazles?
  • justitka 2017.10.13 [08:08]
    pimp my ride - czekam na info. czy konsultacja w języku polskim będzie możliwa, dali cień nadziei
  • kamrat 2017.10.13 [09:21]
    nie jeszcze nie zaczolem i niewiem k***a czemu nie zacolem zarobilem z 10 tys. przez 5 miesiecy i nie zaczolem leczenia teraz se pluje w twarz ale niedlugo podejmuje prace i mam zamiar zaczoc. Lastchance po 13 latach jak sobie dawales rade pewnie odrazu przejscie bariery odleglosci w rozmowie bylo dziwne ;D i jak tam pewnie eufori dostawales jak skim gadales z bliska i wszystko bylo okej
  • Pimp my ride 2017.10.13 [12:34]
    Justitka narobilas mi tylko nadziei, odpisali mi, ze to jest możliwe, ale wiaze sie to z dodatkowymi kosztami. W sumie nie wiem juz co robić...bo u nas tez tlumacz kosztuje. Zalezy ile hajsu sobie poprosza ale tez pewnie niemało.
  • justitka 2017.10.13 [14:07]
    Pimp my Ride - szczerze to wolę dopłacić i w spokoju załatwić to po swojemu. No chyba, że wyskoczą z niewiadomo jaką ceną, ale nie sądzę. Ja znam angielski w stopniu podstawowym więc mogłabym też spróbować sama. Tylko co jeśli czegoś nie będę rozumieć? Wolę nie ryzykować. Na stronie 633 są pytania od Nunesa jakie dostał Bidon. Można się też przygotować. Ja jestem tchórz i się boje ryzykować. Pewnie i tak to będzie mnie kosztowało trochę nerwów. Daj znać jak Co odpiszą jaki koszt.
  • kamrat 2017.10.13 [15:10]
    też mi sie tak wydaje mysle że to bedzie 50 euro wiecej maksymalnie nie wiecej ale mysle lepiej od nich tlumacz niz byle jaki se skolujesz
  • Pimp my ride 2017.10.14 [07:56]
    Wygodniej będzie żeby załatwili tlumacza niz żebym ja kombinowala, szukala tlumacza i jeszcze dojeżdżala do niego do domu.
    Takie moje zdanie. Napisałam do nich o koszt, czekam na odzew. Podoba mi sie w jaki sposob gada ten nunes , takim wyraźnym angielskim bo go przynajmniej rozumiem. Pierwsza wizyta na bank biore tłumacza, zeby sie zorientowac czy na następną mi bedzie potrzebny.
    Jak sie cczujecie z myślą, ze to juz niedługo? usmiech.gif
  • kamrat 2017.10.14 [13:58]
    Dobrze W ch*j Jeszcze z rok temu bylem psychicznie r*******y ze tak powiem, Łykłem tematu i jest naprawde dobrze psychicznie juz doszlem do sb. A już nie mysle jak bede po konsultacji pierwszej pewnie bd chodził cały w rumiankach
  • kamrat 2017.10.14 [14:05]
    LAstchance wiesz co mi sie wydaje jak do tego dochodzi. Zwykła grypa katar zawali ci nos przespisz sie z otwarta buzia przez nos pare razy do tego sie odwodnisz nie bedziesz jadl regularnie i tak jak powinnesć i dochodzi do zapalen. Jeszcze może być tak że przez próchnice zebow ja mialem z 6 zebow w roznych stanach prochicy nieleczone przez jakiis czas i problem mamy jak znalazl
  • kamrat 2017.10.14 [14:12]
    Wyczytalem na stronie nunesa że powinno sie jesć surowe warzywa tak myslalem gryzienie wywoluje prace slinianek to zaczołbym regularnie jeść surowa marchewke codziennie może to glupio zabrzmi ale jest jakas logika w tym marchewka jest twarda żeby ja zjeść musielibysmy sie troche pomeczyc do tego rzucie gumy przez godzine picie wody z cytryna miodem i solem 1,5l conajmniej i mysle ze polepszalo by sie ;D
  • kamrat 2017.10.14 [14:14]
    j
  • Justitka 2017.10.14 [14:52]
    Będzie dobrze. Co nam zostaje ? Nasi lekarze są do bani wogole nie wiedza o co chodzi. Razem damy radę.
  • kamrat 2017.10.14 [18:07]
    może nie do konca lekarze napewno sa tacy lekarze to cos maja pojecia moze niekonkretnie w halitozie ale w laryngologi i stomatologi to system jest tak stworzony żebysmy nie mieli tu normalnego leczenia widać co sie dzieje teraz jak strajkuja lekarze, jak dla mnie to nfz był specjalnie tak stworzony zeby to nie mialo nog i rak

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...