Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anasti

kosmetyki naturalne

Polecane posty

Cześć :) Mam pytanie odnośnie kosmetyków naturalnych. Ostatnio zainteresowałam się tematem, chcę dbać o swoje zdrowie i unikać zbędnej chemii. Czy woda różana ma inne zastosowania prócz funkcji toniku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Hydrolaty mogą być stosowane bezpośrednio na skórę bez rozcieńczenia jako tonik lub pod postacią odświeżającej wody w opakowaniu z atomizerem albo także jako faza wodna w produkcji kremów, balsamów i jako dodatek do masek." A np. tu w zakladce formulacje masa przepisow : http://mazidla.com/kategorie-poproduktow/hydrolaty/hydrolat-z-roy-stulistnej.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=30&category_id=12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość avaska
u mnie woda różana jednak zbyt wysuszała cerę i nie mogłam jej stosować nawet w formie toniku. za to jak posmaruje nią punktowo wypryski to świetnie przygasają przez noc i na drugi dzień cera wygląda dużo lepiej:) funkcję toniku spełnia u mnie lipowy płyn micelarny z sylveco który kupiłam w Top Drogerii na jakiejś promocji i na pewno zamówię jeszcze bo super zmywa i jednocześnie tonizuje skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jeśli chodzi o kosmetyki naturalne to z całego serca mogę polecić wam kosmetyki z bardzo bogatym składem nowej firmy na polskim rynku jeszcze nie dość znanej . 100 % naturalne sama używam ich od 5 miesięcy i moja skóra naprawdę ma lepszy wygląd nie wspomnę że krem zredukował moje drobne zmarszczki pod oczami...Pilling z imbirem do ciała sprawił, iż mój problem z suchą skórą znikną całkowicie. Poza tym mimo że kosmetyki nie są najtańsze są bardzo wydajne i wystarczają naprawdę na bardzo długi okres. Szczerze polecam sprawcie na: http://ekobella.com/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kosmetyki z apteki GAL - tanie i bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep z kosmetykami naturalnymi z całego świata w dobrych cenach www.spa.anled.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wodę różaną i olejek różany do twarzy od Bielendy i moja skóra wreszcie jest nawilżona i odżywiona. Zawsze podobał mi się zapach róży w kosmetykach, ale nigdy nie miałam wody różanej, o której czytałam, że dobrze działa na mieszaną skórę, bo z jednej strony zmniejsza przetłuszczanie, a z drugiej nawilża suche partie twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama na Mikołajki dostała ode mnie takie kosmetyki do domowego SPA http://freshandnatural.pl/produkty/domowe-spa/ na pewno jej się taki zestaw przyda, bo wiem że lubi dobre kosmetyki, jak każda kobieta zresztą. Kosmetyki naturalne są przez nas coraz bardziej doceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×