Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość żona świstaka

Kremy wyszczuplające.

Polecane posty

Gość żona świstaka

Dziewczyny,wiem ze nie ma takich kremów,które zmniejszą ci obwód pasa o 5 cm,bo w takie cuda nie wierze,ale moze sa takie które rzeczywiście troszkę pomoga.Znacie takie? Moze ktoraś poleci jakiś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona świstaka
hej dziewczyny,zadna nie używa? nic nie napisze? naprawde nie wiem jaki kupic tej wiosny,przeciez nie kupie 5 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona świstaka
ooo dzieki za chociaz jedna opinie,a tyle tu kobiet...ja sie zastanawiam nad kupnem Loreala,jest teraz taki na dzien i na noc. po prostu mysle czy jest sens kupowania drozszych,bo za bardzo nie wierze w te kremy i nigdy nie uzywalam,ale jesli mam kupowac antycellulitowe,to moze lepiej od razu wyszczuplajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiara
dunia_24..a jak Ci pomógł i po jakim czasie to zauważylaś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem że naprawdę szybko widac efekty,celulitis zanika,wyszczuplenie,ujędrnienie.Ja stosuję już 3opakow.i jestem b.zadowolona.Wszystkie inne vichy itp tylko o dupę potłuc nie ma porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używałam różnych kremów, żaden mnie nie wyszczuplił, skórę ujędrniają i to wszystko. krem nie przenika do tkanki tłuszczowej, żeby mógł ją spalić. jedyne, co może pomóc, to np. masaże, a czy wykonasz je przy pomocy kremu wyszczuplającego czy zwykłej oliwki, to już nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olesia2000
hej dziewczyny:) ja od pewnego czasu uzywam kremu wyszczuplająco-ujędrniającego SlimBody z Kolastyny.cena w porządku i efekty równiez...tylko oczywiscie nie po piierwszym uzyciu heh;p chociaz nawet po pierwszym uzyciu mozna zauwarzyc ze skóra jest bardziej napieta i taka delikatna:) polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wissienka=
Nie próbowałam żadnych kremów wyszczuplajacych bo uważałam, że to jedna wielka bzdura, a teraz poczytałam sobie troche na forach i przekonuje sie do firmy EVELINE. Cena różna, lecz ja patrzałam na takie za 15 zł i opinnie były wszystkie dobre wieć myśle, że mogłabym z pewnościa polecić tą firme :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynaaa
Tez jakoby jestem zwiazana z tematem ... ahh duzo by gadac... Robilam test osobowosci wg dalay lamy - wyniki sa niezwykle (z trzech tylko pytan) tu : http://tnij.org/testosobowosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjutjok
Od jakiegoś czasu miałam problem z nadmiarem tkanki tłuszczowej na brzuchu i udach (objawiało się to cellulitem). Produkt stosuję nieco ponad tydzień, raz dziennie, wg zaleceń na opakowaniu. Po dwóch dniach zauważyłam różnicę! Zauważyłam napięcie skóry, wygładzenie miejsc objętych cellulitem oraz delikatne wyszczuplenie i z każdym dniem jest lepiej, a to dopiero początek kuracji. Produkt znalazłam w domzdrowia.pl, zainteresował mnie opis jego działania, stwierdziłam że warto spróbować i do tego jest w przystępnej cenie. Podoba mi się w nim to że ładnie pachnie, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze i do tego nie muszę stosować tabletek, bo widzę że sam mi pomaga. Uważam że naprawdę warto kupić ten produkt jeśli ma się problem z tkanką tłuszczową lub cellulitem lub jeśli po prostu chce się wyszczuplić sylwetkę. Dla mnie jest on rewelacyjny, a muszę przyznać że stosowałam wiele podobnych produktów i efektu nie było widać praktycznie w ogóle. Polecam w 100%, jest to produkt, któremu można "zaufać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjutjok
a jest to krem : Nivelazione woman. Krem aktywnie wyszczuplający Antycellulit firmy FARMONA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjutjok
jego cena to tylko ok. 14 zł . :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadziaa
tjutjok = jestem zaskoczona bo juz 2 dzień stosuje ten krem i naprawdę widzę efekty jest super:) Dziękuje bardzo"::*** Naprawdę polecam , to dopiero początek a co będzie za miesiąc hihihi Cieszę się bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbgfn
eveline ma niezbyt dobre produkty, to juz wole czarna serie ziaji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arabica
Z eveline miałam kiedyś tylko puder... ale nie byłam z niego zadowolona. raczej nie skuszę się na niego po raz drugi. Natomiast w kwestii balsamów czy kremów wyszczuplających, polecam poszperać na mmo.pl. Ja tam bardzo często zamawiam dla siebie i wydaje mi się, że warto tam zaglądać, bo jest czym wybrać, a - przynajmniej na mnie - bardzo dobrze działają tamtejsze kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kojka
gdzie mozna kupic ten krem , tylko przez internet czy jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjutjok
W aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjutjok
W aptece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perelkaabialaa
tutjok - niekoniecznie w aptece. kupiłam dzis w drogerii, miałam do wybru 100ml za 15zł, 150ml za 22zł i 200 ml za 22 zł. Kupiłam największe opakowanie, może podziała. Głupia i naiwna nie jestem, 10 cm nie stracę, ale tak z 5cm chciałabym a zestaw - dieta+ćwiczenia+krem może zadziałają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domiiii
hej dziewczyny zasanawiam sie jaki kupić z eveline 3d czy z ziaji czyba że znacie jakies lepsze a co są skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwula
Może poszukaj takiego kremu wśród naturalnych kosmetyków. Wydaje mi się, że jakiś producent eko-kosmetyków ma w swojej ofercie coś wyszczuplającego, ale pewna nie jestem. Najlepiej idź do jakiejś drogerii czy nawet apteki i tam zapytaj. Jeśli mieszkasz w Łodzi lub okolicach to mogę Ci podrzucić fajne miejsce z takimi właśnie produktami w centrum handlowym manufaktura, a konkretnie aptekę Juventa. Jest tam cała półka różnych kosmetyków, w dodatku w cenach bardzo atrakcyjnych jak na produkty "eko". Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orsetta
ja tez uzywalam galenic elancyl drogi ale rzeczywiscie bardzo dobry ja schudlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_____
ja osobiście nie mam ulubionej marki, zresztą kosmetyków wyszczuplających nie stosuję po to by schudnąć, ale ujędrnić skórę i tkanki położone nieco głębiej. Kupuję je od czasu do czasu i eksperymentuję z markami - nie używam stale tej samej, bo ciało się przyzwyczaja, dość szybko, do kosmetyków również __________________________ http://kosmetykidlamezczyzn.net.pl/2011/01/18/zele-i-kremy-wyszczuplajace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja uzywałam kremów z Eveline i one po prostu działały na ujędrnienie skóry na każdej partii ciała, a moja mama uzywała krem na powiększenie piersi i działał, ale tylko do czasu.. jak się go zzmyło efektu prawie nie było widać, ale chwilowo się można było pocieszyć za niewielką cenę. ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziubek94
ja myślę, że żaden krem i tak nie zastąpi siłowni albo chociaż szóstki weidera. natomiast w kwestii ujędrniania to świetny jest ujędrniający flosleku, daje to wrażenie odchudzenia natomiast siłki nic nie zastąpi, wierzcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza Sinkiewicz
Niektóre takie kremy naprawdę działają!!! Ja polecam specyfik: Professionelle Line Wrap firmy Algologie. To jest profesjonalny krem, dla kosmetyczek do zabiegów w salonach i te zabiegi są mega drogie. Ale można (mi się udało) kupić to do domu. Działa genialnie. Totalnie ujędnia, wyszczupla i powoduje, że po cellulicie nie ma ani śladu. Uzywałam raz w tygodniu. Wsmarowywałam i zawijałam w folię. Leżałam z tym godzinę, ale warto!!! Jest jeszcze od Clarinsa taki zestaw Clarins High Definition BodyLift. Też jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze są wyszczuplające kremy, które zawierają peptydy biomimetyczne. Np. Bioaktywny wyszczuplający balsam do ciała. Zawiera opatentowany UC Peptyd V ™- biomimetyczny pentapeptyd hamujący adipogenezę, który zmniejsza zarówno ilość komórek tłuszczowych, jak i ich rozmiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze lepiej połączyć działanie peptydów biomimetycznych z liposukcją ultradzwiękową. Jak ktos jest z Poznania to może teraz skorzyać z dużego rabatu na zabiegi: http://qpony.pl/qpony/showQpon/318,2-rozmiary-mniej-w-6-tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×